Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Raff007

Zapytanie o zakup z Chrono24 -

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

Znalazłem zegarek, który dość mi się podoba, w PL ok. 12 tys, na Chrono ten jeden egzemplarz dużo taniej. Co o tym myślicie? Czy czegoś nie doczytałem?

Będę wdzięczny za radę.

Pozdrawiam,

Arek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może jakiś link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na to że zdjęcia na tej aukcji są z neta. Choć w sumie zaufany sprzedawca niby. Cena atrakcyjna.

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie było pytania o link ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeden"to link na niebiesko jest u mnie działa ale czemu tak jest to nie wiem

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G891A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zdjęcia jak wyżej napisał Kolega. Zakup z USA, a to co do zasady dodatkowy koszt (VAT + cło), więc ok. 25% i robi się cena, za którą widziałem już FC na naszym bazarku, z manufakturowym werkiem :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na to że zdjęcia na tej aukcji są z neta.

Bo to nowy egzemplarz to często tak robią.

 

Brak papierów jest napisane więc może gwarancji nie być ale tak to ok. sprzedawca ma ponad 300 komentarzy pozytywnych. Najlepiej napisz zapytaj o gwarancję i poproś o zdjęcia.

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G891A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma papierów to skąd ma być gwarancja ? To raz, a po dwa dzielnica Brooklyn jakoś nie budzi u mnie zaufania :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jak wyżej napisał Kolega. Zakup z USA, a to co do zasady dodatkowy koszt (VAT + cło), więc ok. 25% i robi się cena, za którą widziałem już FC na naszym bazarku, z manufakturowym werkiem :-)

Nigdy nie kupowałem z USA. Czyli jeśli dobrze rozumiem, do tej ceny powinienem doliczyć 25%? Czyli 4837+25% to będzie ok 6000, z małym hakiem. Zawsze jest wat i cło? Wg mnie i tak niezła cena, ale mówisz, że na naszym bazarku było coś takiego? Poszukam. Ale w kwestii autentyczności - czy zaufany sprzedawca oznacza, że zegarek jest w miarę bezpieczny? i sorki za nieczytelny link ;-)

https://www.chrono24.pl/frederiqueconstant/manufacture-automatic-movement-navydial-mens-watch-fc705n4s6--id12382979.htm

Pozdrawiam,

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zakup zza wielkiej wody co do zasady zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami obejmujacymi cło oraz VAT, co wyraźnie podnosi cenę. Zazwyczaj i tak jest ona bardziej atrakcyjna, niż w przypadku zakupu w kraju. No i oczywiście, w przypadku nowych zegarków, jest problem gwarancji. Ta oferta, o której pisałem, z naszego bazarku, to był zeszłu rok - jak pamięć mnie nie myli, kolaga @Istvan sprzedawał. A co do tego konkretnego sprzedawcy, to nie chcę się wypowiadać. Na pewno jednak liczba transakcji, przywołany przez Ciebie status tego sprzedawcy, to są jakieś wskazówki :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cło, podatek, przesyłka, ale jak dla mnie najważniejsza jest kwestia gwarancji, dlatego nie jest to już tak atrakcyjny zakup jak wyglada na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info:-) Ten runabout nie bardzo mi sie podoba, ten z linka bardzo, już od dawna. No i mechanizm własny, fajniej niż coś typowego. Jednak po namyśle rzeczywiście dam sobie spokój. Nie ma nic za darmo, nie wierzę, że wszystko jest ok z zegarkiem za taką cenę. Brak gwarancji nie jest też dla mnie bez znaczenia, to taka chwilowa być może oszczędność. Nie wiem, ile może kosztować naprawa takiego inhouse-a w razie czego...

Dzięki Wam za radę,

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zazwyczaj przy takim werku musisz liczyć się z tym, że jego naprawa czy nawet serwis, to konieczność wizyty w autoryzowanym przez producenta serwisie. A to zawsze podnosi koszt :-)

A jeśli szukasz zegarka, załóż temat w odpowiednim dziale, a na pewno pomożemy w wyborze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.