Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
TimeWaitsForNoOne

Post nr 1: Dzień dobry

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Nie zacznę obecności na Forum od wpisu typu: "Chciałbym kupić swój pierwszy zegarek, ale zupełnie się nie znam, więc proszę o pomoc w decyzji, co mam kupić". Bo po pierwsze trochę się na zegarkach znam (także dzięki czytaniu od dawna Forum), po drugie - kilka (raczej mniejsze kilka) ich w życiu już kupiłem, a po trzecie faktycznie mam zamiar kupić w najbliższym czasie nowy zegarek, ale decyzję jaki to będzie już (prawie) podjąłem. I oczywiście jak go kupię, zamieszczę zdjęcie w galerii nowych nabytków.

Nie będę też dążył do jak najszybszego napisania niewiele wnoszących 50 postów, tylko po to, by wystawić zegarek na sprzedaż na bazarku, bo wprawdzie chcę sprzedać jeden zegarek (i jest on wystawiony w różnych miejscach), ale nie uzależniam zakupu nowego od sprzedaży tego, więc nie mam jakiejś presji.

Zarejestrowałem się bardziej po to, by znaleźć odpowiedzi na kilka interesujących mnie kwestii, których nie znalazłem w innych miejscach (bo też absolutnie nie twierdzę, że o zegarkach wiem wszystko).

 

TimeWaitsForNoOne

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zegarki... A zatem - na początku, dawno, dawno temu były dwa Swatche, które nadal z miło wspominam, choć niestety były kwarcowe. Później coś, co lepiej przemilczeć i zapomnieć. Następnie przez kilka lat Tissot Heritage Visodate Automatic, ale trochę straciłem do niego serce gdy Tissot wypuścił - i bardzo mocno promował - kwarcową wersję, więc w zeszłym roku został sprzedany. Dalej Tissot Gentleman Gold i Longines Flagship Heritage, ale na żywo w obu coś mi nie pasowało, więc zostały zwrócone. Wreszcie był Seiko Presage Blue Shippo Enamel, ale wczoraj go sprzedałem. No i znalazłem się w zupełnie nieakceptowalnej sytuacji - która jednak jak myślę nie potrwa długo - że nie mam obecnie żadnego zegarka. Ale przynajmniej (prawie) wiem, co chcę kupić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.