Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
johndeacon

Tablet dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady jako, że nie śledzę nowinek od dawna jeśli chodzi o komputery.

 

Poszukuje tablet w najlepszej relacji cena/jakość, aby to w miarę sprawnie chodziło, a nie zacinalo się.

 

Kokosow wiem że nie będzie w tej cenie.

 

Kwota do wydania 700-800zl maksymalnie, koniecznie z polską gwarancją, nowy.

 

Możecie polecić jakieś modele, lub ogólnie na jakie parametry zwracać uwagę?

 

Myślałem nad tym modelem

 

https://m.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/huawei-mediapad-t5-10-wifi-3-32gb-czarny.bhtml?_ga=2.121706443.1115840014.1579090229-1154314337.1562281071&_gac=1.150716996.1578677714.CjwKCAiA3uDwBRBFEiwA1VsajJmJr6QGBnaRvNY48pXxHBwTYzaEcOYnTmlAr2aFQYW0i7Fdl2zHxBoCKoYQAvD_BwE

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku ktoś sprzedaje ipada 4 za 600zł igłę, mam ipada 2 od nowości i prócz tego że wolno chodzi bo już nie jest wspierany dalej system jest stabilny. Pomyśl o Apple wbrew upodobaniom, opiniom czy braku pozytywnego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być to prezent więc musi być nowy na gwarancji.

Ten, który zamierzasz kupić, powinien być idealny. Kupiłem dla córki Huaweia, odrobinę słabszego, bawi i uczy już 2 lata i żadnych problemów.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

odświeżę trochę temat.

Nasz domowy tablet, którego używa głównie mój syn powoli dokonuje żywota. Zastanawiam się nad zakupem nowego. I tak po kolei:

- tablet głównie dla 6 latka, ale żeby mi się tu zaraz gromy nie posypały, używa go godzinę rano w weekend kiedy mama śpi a ja lecę na trening biegowy albo rowerowy i w aucie raz na trzy-cztery tygodnie jak jedziemy do dziadków 

- jak mi się uda coś kupić to pewnie też bym  go używał do neta, youtube itd

- jeżeli gry to jakieś mega proste dla dzieci (na razie synowi nie pozwalamy grać)

- budżet powiedzmy do 500-600 zł

- super jakby miał 10 cali

 

I teraz tak - kupić nowego w tym budżecie czy pójść w używkę ipada? Sam używam iphona, więc mam sentyment do firmy i widzę jak to wszystko śmiga. Tylko, że nie wiem czy kupując ipada w tym budżecie nie wkopię się w jakiegoś trupa, który już nie ma wsparcia i nie dostaje aktualizacji i będzie działał gorzej niż nowy jakiś typu lenovo/huawei. 

 

Poradzicie coś? 

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.