Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mucintucin

Doxa 006 - balans kompletny

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem taki zegarek od dziadka , wcześniej działał dzień dwa po nakreceniu, gubił trochę godziny. Oddałem go do zegarmistrza , wcześniej mówił że wszystko gra a teraz że okazało się że "balans kompletny " jest do wymiany, I nie jest osiągalny. Teraz czasem coś pstryknie ale ogólnie nie działa wcale. Czy myślicie że dostane gdzieś ów balans kompletny z doxy 006 z małym sekundnikiem. Czy mógł go przypadkiem uszkodzić?9078393017bf9b1626da2916adba39f2.jpg9c85c912ec418fa73b3beed542a1e554.jpg

 

9711d3af7c86c94de23579d2ffa3894c.jpg

Edytowane przez mucintucin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doxa antimagnetique z lat 50-60

14k złoto

Zdjęcie wnętrza oraz kodu seryjnego dodaje w załączniku. Proszę o pomoc w uzyskaniu informacji czy jest to do zrobienia? Z góry dziękuję i pozdrawiam. 4ba61fd475123dc4a7bf60557bcfbfcf.jpg1a2731a93734f7c57227ace43b608d59.jpg1386f57799e9214052d88fd56511a81d.jpg1c0359fc2e62fe87e686e786f09f9167.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, ze znaleźć kogoś, kto naprawi os balansu jest już dość ciężko - żyjemy w czasach, w których balans się raczej wymienia niż naprawia...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa osi balansowej to rutynowa czynność, dorobienie osi również. Jeśli nie znajdziesz nikogo w pobliżu to mogę pomóc.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa osi balansowej to rutynowa czynność, dorobienie osi również. Jeśli nie znajdziesz nikogo w pobliżu to mogę pomóc.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Miło, ze są jeszcze ludzie, dla których to czynność rutynowa. Ja gdzie bym nie poszedł odbijam się od ściany, bo albo tego nie robią, albo się nie opłaca bo dużo roboty (tzn tez nue robią, tylko myślą, ze tak lepiej brzmi). Kiniol ma rację, kiedyś jednak trzeba będzie zainwestować w tą tokarkę ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto... z tokarką można dużo więcej i wcale nie jest to rocket science - każdy może sie nauczyć.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i odpowiedzi, ma dla mnie wartość sentymentalna więc za wszelką cenę chciał bym go naprawić.

Dopiero w przyszłym tygodniu będę miał informację odnośnie naprawy u Dolińskich we Wrocławiu, jeżeli nic nie poradzą na pewno się zgłoszę Lordpinki - jeszcze raz dziękuję za propozycję!

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.