Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość castagnet

[Casio] ABX-24 padł wyświetlacz. Gdzie naprawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość castagnet

Witam.

Mam problem z zegarkiem Casio ABX-24.

http://urun.gittigidiyor.com/CASIO-DATABAN...W0QQidZZ5501336

Otóż po jakiś 3 latach używania pojawiła się w środku para (nie nurkowałem w nim) i wyświetlacz przestał częściowo świecić, poza tym działał.

Oddałem do autoryzowanego serwisu Casio i stwierdzili że jest z nim wszystko w porządku, że nie ma korozji tylko wyświetlacz do wymiany i żebym zadzwonił za 2 tygodnie to moze będzie juz gotowy.

Zadzwoniłem a Oni powiedzieli że mają problemy z dostaniem tego wyświetlacza i że jak chce to moge jeszcze czekać. Minęły 3 miesiące i powiedzieli żebym go odebrał bo wyświetlacza nie dostaną.

I co teraz? Czy jesteście mi w stanie polecić kogoś w Krakowie kto moze to zrobić albo chociaż sprowadzić taki wyświetlacz?

Doceniam każdą podpowiedź, więc proszę o rade co robić.

Ten zegarek nie jest wart nie wiadomo ile tylko ma dla mnie wartość szczególną - prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W poniedziałek będe dzwonił po części do CASIO . Przypomnij się jutro smsem ( 0 500 127 041 ) do godz 11 a zapytam w twojej sprawie


Liszewski Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jeśli nie znajdziesz gdzieś takiego zegarka na części to ZIBI jeśli sprowadzi taki wyświetlacz (w co wątpię) to cena przekroczy on wartość zegarka...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnet
moim zdaniem jeśli nie znajdziesz gdzieś takiego zegarka na części to ZIBI jeśli sprowadzi taki wyświetlacz (w co wątpię) to cena przekroczy on wartość zegarka...

Otóż zagwarantowali(jeżeli sprowadzą) mi że cena wyświetlacza nie przekroczy 50zł + 20zł robocizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jeśli nie znajdziesz gdzieś takiego zegarka na części to ZIBI jeśli sprowadzi taki wyświetlacz (w co wątpię) to cena przekroczy on wartość zegarka...

Otóż zagwarantowali(jeżeli sprowadzą) mi że cena wyświetlacza nie przekroczy 50zł + 20zł robocizna.

 

Zawsze tak mówią...:D


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gato

Zapytaj w zakładzie zegarmistrzowskim u Pana Piotra Kowala ul Basztowa 17. Myślę że tam uzyskasz pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.