Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KMZiZ

Biatec Leviathan - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu zeszłego roku na łamach bloga recenzowaliśmy jeden z zegarków słowackiego mikrobrandu Biatec,  a mianowice model Corsair. Wtedy też wspominałem o tym, że bardzo podoba mi się inny projekt tej marki – Leviathan, który w tamtym okresie nie był jeszcze dostępny w sprzedaży. Już jest.. i, ponieważ złapałem dobry kontakt z właścicielem marki – Peterem Kožárem, udało mi się otrzymać na test …

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja i nietuzinkowy zegarek, ciekawe czy wpadka z indeksami to odosobniony przypadek, czy cecha modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia. Biatec wiedział że przesyła mi zegarek do recenzji i mógł sam wybrać egzemplarz, gdyby wiedzieli że mają taki problem chyba wybrali by lepiej. Bardzo możliwe że to problem tego jednego zegarka a oni się tego nie spodziewali dlatego go nie sprawdzili.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, może pokaż im zdjęcia i poproś o komentarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja fajna, dobrze się czyta.

Sam się zastanawiałem nad zakupem modelu w przedsprzedaży, ale wymiary mnie odstraszyły.

 

Co do indeksów, to nie sądzę, aby wszystkie wadliwe umieścili w tym egzemplarzu :)

Zapewne jest to błąd w wykończeniu w procesie ich produkcji. Kiedyś miałem zegarek z podobnymi babolami na wskazówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to zegarek za 5tys a nie 40tys. Szwajcarskie standardy kontroli jakości dla zegarków w tym przedziale cenowym mówią wyraźnie tarcza jest dobra jeśli z odległości 30cm nie widać na niej niedoskonałości. Chciałbym widzieć jak wy produkujecie tak małe metalowe elementy ( po wyprodukowaniu ramek trzeba jeszcze nałożyć lumę ), potem je transportujecie, potem montujecie i wszystko bez najmniejszych śladów :-) . To wymagałoby pakowania każdego indeksu osobno. No nie można tego wymagać, kto to będzie robił ? Ilu ludzi musiałoby być przy tym zatrudnionych, jaka strata czasu itd.

Zegarek nie jest jako całość w moim guście ale jakość jest bezkompromisowa i duże brawa dla producenta.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, spojrzenie na całość od strony producenta, rzuca zupełnie inne światło na całą sprawę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale my tu mówimy o odczuciach nabywcy, co mnie producent obchodzi :)

 

Natomiast jeżeli tych baboli nie widać gołym okiem, to fakt należy odnotować i zacząć się cieszyć zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja fajna.

Zegarek fajne ma detale. Ale koperta i uszy brzydkie. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.