Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Butik

Autoryzowany serwis gwarancyjny OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Niestety popsuła mi się całkiem nowa Aqua Terra na gwarancji. Zegarek był kupiony we Włoszech, mam oczywiście podstemplowaną kartę gwarancyjną.

 

Czy powinienem iść z zegarkiem do serwisu Swatch Group na Marynarskiej? Czy może mógłbym ze spokojem pójść do serwisu W.Zaleski na Anielewicza w Warszawie, gdzie mogę szybciutko podejść "z buta" (prawie sąsiad)?

 

Pozdrawiam


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdź do Zaleskiego, a jakby co, niedaleko - na Okopowej - masz autoryzowany serwis m.in. Omegi.

 

BTW - co się stało?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że Zaleski wysyła zegarki do Swatch Group

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem do Zaleskiego i gwarancyjnie wysyła na Marynarską, więc sam tam pojadę :)

 

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że spóźnia mi się czasem o kilkanaście minut. Ponieważ jest to jeden z kilku zegarków, który noszę od czasu do czasu nie zawsze mogłem stwierdzić w czym rzecz. Aż wczoraj podczas porannego ustawiania po przerwie zauważyłem, że przy przestawianiu wskazówki godzinowej (jest taka możliwość w cal. 8900) zatrzymał mi się sekundnik. Po przestawieniu o kilka godzin znów ruszył. Potem zakręciłem koronkę i przez chwilę chodził, ale jak odwróciłem go mechanizmem do góry - koło balansu się zatrzymało. Przestawiłem do pozycji pionowej - ruszyło. Znów położyłem w poziomie, tym razem tarczą do góry - wskazówka stanęła. Czyli coś jest nie tak.

 

Dziś oczywiście znowu chodzi i jak pewnie pojadę do serwisu to usterka zgodnie z prawem Murphyego się nie pokaże ;)

 

Ale może po opisie problemów zajrzą do środka i stwierdzą co jest nie tak.

 

Aha - zegarek był kupiony w zeszłym roku w czasie podróży służbowej do Włoch i na gwarancji ma stempel jednego z włoskich AD w Lecce, zakładam że to nie ma znaczenia?

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to ad to nie ma.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowany serwis Omegi prowadzi też salon Wrzeciono Czasu w C.H. Panorama przy Al. Witosa 31 - tam pracują na miejscu...

Pozdrawiam


Gdyby oczyścić bramy percepcji, każda rzecz ukazałaby się człowiekowi, jaka jest, nieskończona.

/William Blake/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oddany na Marynarską, karta gwarancyjna od włoskiego AD przyjęta bez zająknięcia, więc póki co wszystko OK.

 

Oczywiście w momencie oddawania za cholerę nie mogłem spowodować, żeby stanął (zegarek ;)),

 

Zobaczymy jak będzie po serwisie :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Dziś odebrałem zegarek, który przeszedł... gruntowny serwis choć nie zostałem poinformowany co stwierdzono, że czasem się zatrzymywał.

 

Ciekaw jestem czy tak bardzo się popsuł, czy też tak robią z zasady...

 

Gwarancja włoskiego sklepu, gdzie zegarek był kupiony, przyjęta i uznana była bez jakiejkolwiek dyskusji i mrugnięcia okiem.

 

Póki co klient jest zadowolony, zobaczymy jak zegarek będzie chodził.

post-98815-0-33995400-1580995276_thumb.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.