Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pechagto

Ten sam zegarek po raz drugi?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mając kiedyś zegarek, sprzedając go po jakimś czasie z powodu, który akurat wtedy wydaje sie Wam istotny (np. pozbycie się kwarców) zdarza się Wam kupienie po jakimś czasie takiego samego modelu?

Dzisiaj mnie tak naszło. Zaczęło się jakiś czas temu gdy moja kobieta skomentowała, że ten konkretny zegarek wyglądał super i nie wie dlaczego się go pozbyłem. Przeszedł mi przez myśl od tego czasu kilka razy, no i dzisiaj wpadł mi w oko dostępny na jakiejś wyprzedaży, taniej niż kiedyś za niego zapłaciłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem pojawiają się takie rozterki. Jedynym zegarkiem jaki miałem 2 razy był SKX. Dwa razy zawód - i nie chodzi o QC. Pierwszy raz miałem bez oryginalnej bransy i myślałem, że jest super, drugi raz kupiłem z nią i dowiedziałem się jak bardzo jest zła  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, do gts-a wracałem 2 razy. Tak samo do biedaMasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak. Certina Ds Action 3 krotny powrót. I znów w głowie siedzi.

Hamilton Khaki King...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x Certina DS1 była, teraz mam w sumie też już trzeciego Tisella Marine Dive, chociaż każdy z nich był w innej konfiguracji kolorystycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do SMPc :) Po sprzedaży pierwszej szybko stwierdziłem, że to był błąd i kupiłem tą samą referencję, tyle że nówkę :)

Żałuję też sprzedaży Eterny Soleure Moona czarnej. Jak się trafi w fajnym stanie to pewnie kupię... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak... trzy razy miałem Citizena BN0150/51, pewnie znowu kupie jak mnie najdzie.;P 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no wraca się Seiko SKX cztery razy, Sumo trzy razy, Maranez trzy razy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna rzecz- miałem tak z Airmanami 17 (2x) Eterną KFH (3x).....i wszystko przede  mną :-)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega AT - kilkakrotnie sprzedawałem i zawsze do niej wracałem, czasem w innej konfiguracji kolorystycznej.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Raz tak miałem. Z Hamiltonem Khaki Field Mechanical. Chodzi mi o ten poprzedni model.

No chyba, że Żółwia jeszcze liczyć, ale tu mam wątpliwości, bo to nie była ta sama referencja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Visa wracałem chyba z 5 razy. Najczęściej do brązowego, najfajniejszy jednak był zielony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kilka razy z różnymi modelami, najgorzej jest jak coś sprzedasz a potem ktoś napisze na forum jaki to super zegar - i wtedy żal wielki ogarnia i zaraz chcesz kupować z powrotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niestety tak...4 x Smpc (przy czym 2 były identyczne a 2 to inne referencje) oraz Globemaster x 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do aquisa wracalem kilka razy, za każdym razem była inna wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wróciłem do Glycine Combat 6 z niebieską tarczą. Sprzedałem model ze szkłem mineralnym, a wróciłem z szafirem i piękną koroną na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dopisze, mialem 14 sztuk Omegi Smp 300. Kupowalem, sprzedawalem i na koniec mam kolejna, kwarcowa. Super zegarek ale do bransolety nadal nie mam przekonania. Jak to mowia: stara milosc nie rdzewieje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 razy wracałem do Doxy SUB 1200 T Professional, 2 razy do Certiny DS PH200


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dwa razy wracałem do niebieskiej SMPc i dwa razy do Tudora BBR. Raz wróciłem do Zenitha 1969 - wszystkie nadal mam nadal w kolekcji

Kusi mnie powrót do Rolexa 114060.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy skx, obecnie modowane 3 sztuki w kolekcji. Citizen majtek na początku niedoceniony, a teraz często noszony. Casio 5600 chyba 3 razy.. Chętnie bym wrócił do Glycine Combat Sub bo to świetny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy wracałem do airmana, choć do różnych wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i chętnie bym wrócił do Seiko Alpinist  059. Czy ktoś wie gdzie go teraz można kupić ?


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.