Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
PatrykM91

Pomoc w wyborze G-shocka.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym kupić pierwszego G-Shocka

Mam kilka modeli na oku. Budżet to około 400 zł.

Pierwszym z modeli jest G-Shock GA-100-1A1ER. Przemawia za nim cena i to, że jest analogowo cyfrowy. Minusem jest podświetlenie.

 

Kolejny to GBD-800. W tym modelu plusem jest bardzo dobre podświetlenie, cena. Minus to brak wskazówek.

 

Ostatni model to GBA-800. plusy poprzednika. Trochę wyższa cena i dodatkowo wskazówki.

 

Czy w podobnej cenie znajdę coś z podświetleniem jak w modelu GBA?

 

Nie zależy mi na bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Polecam g9000!!!

Mój pierwszy G. Miałem go prawie 9 lat. Teraz mam GG1000.

Co do g9000 jest nie do zdarcia!!! Bateria na około 2 lata. Podświetlenie jest super, wszystko jest czytelne.

Przeszedłem na GG1000 bo chciałem mieć cyfrowy z analogowym.

Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może GA 810b?

Jest analogowo cyfrowy i ma dobre podświetlenie oparte na dwóch diodach oddzielnie dla wyświetlacza jak i samej tarczy. Dodatkowym atutem jak dla mnie jest wskazówka sekundnika.

Cena ok 300 - 350 zł

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez P3ter85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem też na GA 810b. Bardzo ciekawy i będę brał go pod uwagę. Cały czas patrzę na te zegarki i coraz bardziej podoba mi się gba lub gbd. Po dłuższym namyśle krokomierz może się przydać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400 pln myślę kupisz spokojnie ładną używkę G9300 Mudmana :) świetny zegar.. a nie tam oklepane GA100 :/

Do tego nówkę GW-M5610 lub tańszego DW-5600E.. mały, mieści się pod rękaw, nie przeszkadza. Spójrz też na GW-6900 lub GW-7900 ;)
Apropo krokomierza.. liczy kroki nawet jak prowadzisz auto XD lipa troche :(

Edytowane przez Master_of_G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na okrągłym zegarku. Czyli ga 100 raczej odpada przez podświetlenie. Więc będę brał pod uwagę GBD, GBA, oraz GA 810B. Chyba, że są jeszcze jakieś podobne zegarki pasująca do moich kryteriów. Sam również szukam, ale jest tego cała masa, można się pogubić.

Edytowane przez PatrykM91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zdecydowałem. Będzie to GBA 800 lub GBD 800.

 

Czy one się czymkolwiek różnią? Czy tylko i wyłącznie wskazówkami w GBA? Specyfikację raczej mają taką samą. Który z nich byście polecili? To już raczej kwestia czy chcę mieć cyfrowy czy analogowy.

Edytowane przez PatrykM91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj filmy kol. Mateja, przerobił oba. Z tego co pamiętam to różnią się nieco funkcjami, głównie stopera, i dostępem do nich. GBA ma pod piątym przyciskiem podświetlenie, a GBD zdaje się właśnie stoper. Sam mam GBA, spoko jest, oprócz krokomierza przydatny może być timer z możliwością ustawienia interwałów, jeśli coś ćwiczysz.

Edytowane przez Amig0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, znalazłem jeszcze GD-100. Cyfrowy. Czarny wygląda bardzo ciekawie. Dobre podświetlenie i cena. I prawdopodobnie to jego kupię. Bardzo mi się podoba wizualnie. A brak bluetooth to dla mnie nie problem. Na pewno nie będzie to mój jedyny g shock. Jeśli mi się spodoba to będą kolejne. ;)

Edytowane przez PatrykM91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak wybór raczej padnie na GBD 800. Ciężko się zdecydować. :P

 

Edit: Kupiłem jednak GBD-800 1-BER. Teraz tylko czekać na paczkę :)

Edytowane przez PatrykM91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.