Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Klub Miłośników Zegarków Montblanc i Minerva

Rekomendowane odpowiedzi

A ten jak się Wam podoba? Foto net.e9d4af4f1eef8cf9472cb1f4d3a58543.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Fajnie, że powstał ten wątek. Bez niego nigdy nie zainteresowałbym się zegarkami MontBlanc. Pokazywane przez Was zegarki zachwycają, zwłaszcza ten łososiowy. Muszę go obejrzeć w realu, bo nie wiem, czy na garniturowca nie jest zbyt śmiały i zbyt duży. Mam nawet wymówkę dla ewentualnego zakupu, gdyż w ubiegłym roku oddałem córce pióro, które mógłbym zastąpić zegarkiem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ten jak się Wam podoba? Foto net.

Mi najbardziej podobają się Montblanc w tych prostszych, klasycznych formach, chociażby ten, którego posiadasz, czy kolegi Hersch. I bez większej ilości komplikacji, poza datą czy dolną sekundą.

 

Fajnie, że powstał ten wątek. Bez niego nigdy nie zainteresowałbym się zegarkami MontBlanc. Pokazywane przez Was zegarki zachwycają, zwłaszcza ten łososiowy. Muszę go obejrzeć w realu, bo nie wiem, czy na garniturowca nie jest zbyt śmiały i zbyt duży. Mam nawet wymówkę dla ewentualnego zakupu, gdyż w ubiegłym roku oddałem córce pióro, które mógłbym zastąpić zegarkiem :rolleyes:

Z przymiarką może być ciężko- limitacja do 38 szt. Swoją drogą, fajna historia z tymi 38 sztukami, takie smaczki lubię

Co ciekawe, kolor tarczy tego zegarka, odbiega od tarcz innych Montblanc, również określonych jako łososiowe. Nie wiem czy to kwestia wykończenia czy zdjęć, czy po prostu zastosowali różne odcienie. Ten wydaje się bardziej miedziany w zestawieniu z pozostałymi. Jest to jeden z najładniejszych zegarków jakie ostatnio widziałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywalne inne zegarki przed ostateczną decyzją, m.in. JLC master control date i Omega Tresor. Żaden nie zachwycił mnie tak jak MB, jeśli chodzi o tarczę. Rozmiary takie same 40mm (choć obecny JLC to 39mm).

Fajnie, że powstał ten wątek. Bez niego nigdy nie zainteresowałbym się zegarkami MontBlanc. Pokazywane przez Was zegarki zachwycają, zwłaszcza ten łososiowy. Muszę go obejrzeć w realu, bo nie wiem, czy na garniturowca nie jest zbyt śmiały i zbyt duży. Mam nawet wymówkę dla ewentualnego zakupu, gdyż w ubiegłym roku oddałem córce pióro, które mógłbym zastąpić zegarkiem :rolleyes:

Ile masz w nadgarstku? Jeżeli min. 18 to m.zd. jest to niemal idealny garniturowiec

Tu jeszcze raz na tle sylwetki, co m.zd. daje właściwe tlo dla rozmiaru zegarka:post-90246-0-44636800-1582359463_thumb.jpg

Edytowane przez Hersh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Mi najbardziej podobają się Montblanc w tych prostszych, klasycznych formach, chociażby ten, którego posiadasz, czy kolegi Hersch. I bez większej ilości komplikacji, poza datą czy dolną sekundą.

 

 

Z przymiarką może być ciężko- limitacja do 38 szt. Swoją drogą, fajna historia z tymi 38 sztukami, takie smaczki lubię

Co ciekawe, kolor tarczy tego zegarka, odbiega od tarcz innych Montblanc, również określonych jako łososiowe. Nie wiem czy to kwestia wykończenia czy zdjęć, czy po prostu zastosowali różne odcienie. Ten wydaje się bardziej miedziany w zestawieniu z pozostałymi. Jest to jeden z najładniejszych zegarków jakie ostatnio widziałam

Niestety, jako facetowi, te subtelne doznania kolorystyczne są mi obce ;-)

Porównywalne inne zegarki przed ostateczną decyzją, m.in. JLC master control date i Omega Tresor. Żaden nie zachwycił mnie tak jak MB, jeśli chodzi o tarczę. Rozmiary takie same 40mm (choć obecny JLC to 39mm).

Ile masz w nadgarstku? Jeżeli min. 18 to m.zd. jest to niemal idealny garniturowiec

Tu jeszcze raz na tle sylwetki, co m.zd. daje właściwe tlo dla rozmiaru zegarka

18 - 18,5 zależy od pomiaru :), więc powinno być dobrze, aczkolwiek mam ostatnio odpał na maleńtasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hersh, zdjęcie w takim ujęciu zawsze powiększa rękę, co nie znaczy, że zegarek jest Ci za duży. Jest w sam raz :)

Mój MB ma 38mm a nadgarstek mam 18,5.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten MB do tego stopnia, że wysoce niedpowiedzialnie I nieracjonalnie myślę o... tym z tarcza łososiową :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się koledze nie dziwię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pasek, ciemny brąz:

post-90246-0-96594800-1584077226_thumb.jpgpost-90246-0-56843900-1584077375_thumb.jpg

Edytowane przez Hersh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu, ostatnio najczęściej na nagarstku:post-90246-0-57194500-1584374730_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na Insta Davida Cerato. Mnie też się podoba. Cena podyktowana wartością materiału użytego do budowy koperty- złota.

 

To tak, jak złote AT od Omegi: przerost formy nad treścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwie wskazówki, ale nie ma nudy.9986cd1e4896bccc64e081310fc6c8a7.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie, że nie ma nudy, zegarek jest piękny :). Do tego koszula rządzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie ma nudy, zegarek jest piękny :). Do tego koszula rządzi :)

Koszula moja ulubiona ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tych MB coś z ponadczasowej elegancji, prostoty. To zegarki się nie starzeją albo... starzeją się niezauważalnie.

 

No koszula rządzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby utrzymać wątek przy życiu ;)5c20cf630a7a58c745c2339d066157de.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie:) mój ulubiony zegar:post-90246-0-08052300-1585654400_thumb.jpg

I jeszcze jedno:post-90246-0-44488300-1585654744_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.