Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Klub Miłośników Zegarków Montblanc i Minerva

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki on ma L2L

4,7 (dokładnie tyle ile ma np. moja Omega RAILMASTER Trilogy)post-90246-0-97270600-1586097512_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,7 (dokładnie tyle ile ma np. moja Omega RAILMASTER Trilogy) SmartSelect_20200405-163702_Gallery.jpg

Ok, dzięki. Mi najbardziej podoba się ten łososiowy z GMT ref. 119950, ale nadgarstek ok. 16,5. Omega też zacna tylko tak 2 razy droższa! postawiłbym na MB.

 

Przyglądając się bardziej tej łososiowej tarczy to GMT zaburza jednak jej piękno, za dużo się tam dzieje (chyba co za dużo to nie zdrowo). Trzeba by było to w realu ocenić. Puki co stwierdzam, tylko ze zdjęć, że te wersje heritage w tym kolorze im się naprawdę udały.

Edytowane przez drkadrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urody tej tarczy nie da się ujęć na sprzęcie, którym robię zdjęcia. Poniżej link do sklepu ale podaje to nie dla promowania tylko dlatego, że świetnie prezentują detale zegarka (także video):

 

https://www.mrporter.com/en-us/mens/product/montblanc/luxury-watches/dress-watches/heritage-automatic-40mm-stainless-steel-and-alligator-watch-ref-no-119943/5983760397619445

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj piękne. Czasem mam wrażenie, że firma traktowana trochę z góry. Design mają ciekawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia dla wszystkich miłośników marki.1fb27b5d5de44fe0df7f7ecc13d6f45f.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i też życzę :)

20200429_184212.jpg

I jeszcze jedno, za pozwoloniem :)

 

SmartSelect_20200429-190802_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garnituru jak znalazł 8b19b7f05a09d446f9b1a25e13b669ab.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu za cicho.d12dccd78a66bab979eea48df79d7007.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
W dniu 3.05.2020 o 21:28, Undziak napisał:

Oj piękne. Czasem mam wrażenie, że firma traktowana trochę z góry. Design mają ciekawy. 

 

Montblanc to przede wszystkim świetne pióra i atramenty. Natomiast zegarki w swojej ofercie mają od niespełna ćwierć wieku, a i historycznie też nie są kojarzeni z pomiarem czasu w jakiejkolwiek formie. Richemont Group próbuje budować Montblanc na Minervie, ale osobiście wolałbym, żeby Montblanc zajmował się artykułami piśmienniczymi, a Minerva dalej wytwarzała zegarki pod własną marką. Przypuszczam, że marketing RG przeprowadził badania z których wszyło im, że marka Montblanc jest lepiej rozpoznawalna od Minervy, a decyzje biznesowe załatwiły resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel marki Minerwa wytwarzał zegarki z nią na tarczy. Być może ze względu na to, że nie odniósł sukcesu, RG po jej nabyciu nie była skłonna inwestować w osiągnięcie rozpoznawalności, która przynosiłaby już konkretne dochody. Łatwiejsze (czytaj: angażujące mniej środków) mogło się wydawać korzystanie z archiwów i osiągnięć Minerwy w celu rozwijania marki Monblanc. I tak się stało.

 

Osobiście wolałbym, aby była to Minerwa. Nie mniej obecna linia heritage, inspirowana wzornictwem zaczerpniętym z archiwów Minerwy (i wykorzystująca techniczny dorobek w modelach najwyżej pozycjonowanych), na mnie robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostałem już sam w tym wątku. No nic, muszę sobie jakoś z tym radzić...-_-

20200827_090009-01-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy jeszcze tu zaglądają, choć nie mają nic do pokazania😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał:

Chyba zostałem już sam w tym wątku

A to akurat wielka szkoda bo to wyjątkowo piękne zegarusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś Mario nie czuł się samotny...;)

Ja swojego nosiłem ostatnio chyba z pół roku temu..

MB5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Undziak napisał:

Żebyś Mario nie czuł się samotny...;)

Ja swojego nosiłem ostatnio chyba z pół roku temu..

 

Od razu mi lepiej :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja spróbuję wesprzeć, choć to tylko kwarc i smart ale zawsze z rodziny.

Tak dawno nie noszony że nie pamiętam jak ustawić strefy😳

Muszę się pobawić.

IMG_3262.thumb.jpeg.d5cf0ef2c466799986682e41e3ad2627.jpegIMG_3265.thumb.jpeg.71afd33c52295c5b230ff5c10317b403.jpegIMG_3263.thumb.jpeg.236583592af7d10337a5b6c2fec859dd.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smartbanda montblancowego kilka lat temu wprowadzony do produkcji. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie bym się dzisiaj do klubu zapisał, ale rozchodziłem ten pomysł... zobaczymy na jak długo.
d0d8eba4750d78f64a967716688f9751.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, vvv napisał:

Prawie bym się dzisiaj do klubu zapisał, ale rozchodziłem ten pomysł... zobaczymy na jak długo.



Sent from my iPhone using Tapatalk

I jak wrażenia? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo pozytywne. Zegarek podoba mi się od czasu jak kupowałeś swój egzemplarz ;) czyli już z półtora roku i cały czas mam go gdzieś z tyłu głowy. Dzisiaj pierwszy raz miałem okazję go przymierzyć. Rozmiar dla mnie na granicy, wersja automatyczna już była za duża. Niestety nie miałem koszuli, żeby sobie zwizualizować naturalne środowisko ;) prześwietna jest grubość tego modelu i prostota, do tego pasek z aligatora bardzo mięciutki. 

Tyle, że no właśnie od czasu jak myślę o garniturowcu to sam garnitur miałem może z dwa razy na sobie. No i tak sobie teraz myślę i kontempluje czy kupić czy nie kupić. Przynajmniej wiem już gdzie ;) a sztuk mieli dwie

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, za te pieniądze, ten MB nie ma konkurencji. Ale ja dosyć często chodzę w koszulach i potrzebuję takiego zegarka. A w naturalnym świetle, te dwuspadowe indeksy robią całą robotę. No i ten super pasek...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek, te zegarki są piękne w swojej prostocie. Nie musisz zakładać do nich garnituru. Tez nosze, choć rzadko, do ładnej koszuli i dżinsów jeśli masz strój casual ale taki bardzie elegancki casual. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.