Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Christoffer

Pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chętnie posłucham Waszych opinii co do tych dwóch zegarków- IWC Mark XVIII Le Petit Prince i Breitling Aviator 8. IWC już przymierzałem i rozmiar koperty pasuje mi idealnie. Breitlinga jeszcze nie ale przynajmniej na zdjęciach poprzez te delikatne czerwone wstawki wydaje się odrobinę ciekawszym modelem. Nie wiem jak z serwisem w przyszłości tych modeli, mechanizmy nie są raczej specjalnie skomplikowane chyba?

 

A może ktoś ma ciekawą alternatywę do zaproponowania? Zegarek pewnie będę kupował w Szwajcarii, biorąc pod uwagę tamtejsze ceny wychodzi około 3 tys zł mniej na rzecz Breitlinga.

 

Pozdrawiam

 

post-27504-0-19701800-1581027828.jpg

 

post-27504-0-55870500-1581027847_thumb.jpg

Edytowane przez Christoffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez SPS
      Sprzedane
       

       

       

       

       

       

       
       

       

       

       

       

       

       
       

       
       
    • Przez pepepatryk
      Witam
       
      Jak to bywa u znacznej większości miłośników zegarków, głód no nowinki można przytłumić, ale pozbyć się go nie można, przynajmniej nie w moim wypadku, a że chce się trzymać ustalonej liczby zegarków w pudełku, chciałbym wystawić na sprzedaż swojego Breitlinga. Zegarek kupiony jako nowy osobiście w styczniu tego roku w miejscowości Nijmegen. Na tamtą chwilę był to jedyny nowy egzemplarz w Europie. Zegarek został wyprodukowany 9 tygodnia 2022 roku. Do zegarka mam również dwie oryginalne gumy Breitling w kolorze pomarańczowym i czarnym (sam koszt pasków i klamry to ponad 150euro). Bransoleta nigdy nie była używana, na zapięciu wciąż są folie. Oczywiście jest wszystko co dołącza producent. Używałem go bardzo sporadycznie, asekuracyjnie 8,5 na 10 z racji, że od wewnątrz są widoczne delikatne ślady po zmianie pasków (zegarek paskolubny BTW), oraz jest niewielka rysa na antyrefleksie nad dolnym wyświetlaczem cyfrowym. Niestety nie jest to do uchwycenia przez aparat, na żywo również jest cieżko to dostrzec, ale jako zegarkowy skrupulant chce o tym poinformować. Reszta zegarka jak nowa. Z tego co wiem, ten model już nie jest produkowany. Jak za zestaw w takim stanie z dodatkowymi paskami, życzę sobie 3200 euro. Tylko sprzedaż. Dzięki za uwagę 
       
      Zapraszam do kontaktu,
      Pepe 
       
       
       
       
       
       
       
         


















    • Przez karol1302
      Cześć,
      na sprzedaż zegarek IWC Ingenieur Automatic IW322701 z prywatnej kolekcji.
      Drugi właściciel, zegarak w pełnym sklepowym komplecie, nigdy nie polerowany i nigdy nie serwisowany.
      Zegarek nosi normalne ślady użytkowania, jednak jest jednym z wielu, stad jego stan określam spokojnie na 8 w skali forumowej.
      Zegarek na punktualnym chodzie około 3 s do przodu.
      Cena 27 tyś, wysyłka lub odbiór zgodnie z dyspozycjami kupującego.
       
       

















×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.