Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Szadar

Zegarek ministra obrony Chin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Nie dawno wpadł mi w ręce taki oto zegarek (zdjęcie)

 

Czy jest to damski zegarek w jakiś sposób powiązany z byłym ministrem obrony Chin? 

ciężko znaleźć mi coś na jego temat w internecie, być może ktoś ma pojęcie na jego temat?

 

Pozdrawiam!

post-111949-0-60578900-1581101223_thumb.jpg

Edytowane przez Szadar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być jakiś gadżet podarunkowy ministra. W internetach raczej nic nie znajdziesz.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Fajnie, mam zegarek byłego ministra Chin! :) i przy tym zostanę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez YogS
      Pochwalę się Postanowiłem zakupić rotomat z racji tego, że niedługo zawita do mnie pewnie następny zegarek, a męczy mnie nastawianie każdego od nowa gdy zapomnę nakręcić. Wybór padł na ofertę z Aliexpress z racji ceny, szukałem czegoś na minimum 2 zegarki w rotomacie i parę miejsc na dodatkowe i taki też znalazłem za 110$. Wysyłka w tym wypadku była darmowa DHLem.
      Po niecałym tygodniu paczka czekała już w domu na mój powrót solidnie zapakowana i co najważniejsze bez dodatkowych kosztów Jakościowo wg mnie bardzo dobrze wykonany produkt, ma 4 funkcje (1 - zgodnie ze wskazówkami 2min, przerwa 6min, 2 - odwrotnie do wskazówek 2min, przerwa 6min, 3 - zgodnie ze wskazówkami 2min, przerwa 6min, odwrotnie 2min, przerwa 6min, 4 - zgodnie ze wskazówkami 5min, odwrotnie 5min, powtórka przez 3h, przerwa na 6h), zamykana na kluczyk, rotuje 2 zegarki i miejsce 3 dodatkowe. Mały minus taki że te poduszki w rotomacie mają dodatkową obręcz z materiału której nie ma na 3 pozostałych poniżej. Powoduje to mały problem że te bez są lekko za luźne do miejsca w rotomacie i mogą się przesuwać, ale zapewne wystarczy je po bokach podkleić np. grubszą taśmą i powinno to załatwić sprawę. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, a sam sprzedający leci do ulubionych, gdyby ktoś chciał namiary to niech pisze, bo nie wiem czy ot tak mogę tu je podać.
       
       


    • Przez polak.krk
      Witam,
       
      Czy ktos sie spotkal z firma/nazwa Nomos? Tutaj przykladowy link:
       
      https://pl.aliexpress.com/item/mens-watches-top-brand-luxury-nomos-famous-watches-fashion-casual-leather-men-watches-quartz-watch-clock/32694318988.html?spm=2114.010208.3.1.DjG2Ij&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10037_10032_10077,searchweb201603_1&btsid=64dc77bf-224a-4daf-b46a-f0398dcc4886
       
       
       
      Wyglada naprawde fajnie, szczegolnie ten bialy. Czy ktos taki ma? Czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat tego zegarka?
    • Przez maciekges
      Taki o to zegarek znalazłem przypadkiem podczas przeglądania strony dość znanego sklepu z elektroniką. 
      http://www.conrad.com/ce/en/product/671359/Sea-Gull-Automatic-Watch-Sport-Chrono

      Jak widać już raczej go nie produkują, ale zaintrygowała mnie cena za którą był sprzedawany... 50 euro?   Trochę śmierdzi. Szukajka nic o tym cacku nie wie. Wyrzuca jedynie tematy o innym "made by SeaGull" z Conrada, który swoją drogą wyglądał paskudnie. 
      Ktoś miał okazję posiadać, używać albo chociaż widzieć go na żywo?  

       
    • Przez ostatniwolnylogin
      Witam
      Na forum natknąłem się na tematy o zegarkach Sea Gull.
      Poszukałem i znalazłem ładny zegarek Skeleton http://mall.seagullwatches.com/index.php/fashion-lovers/m182sk.html chodzi o wersje niebieską
      Jednakże z polecenia jednego z kolegów z forum zajrzałem na http://www.good-stuffs.com/Sea-Gull-M182SK-skeleton-watch-automatic_p_46.html i cena niższa o $300. Na ebayu podobne ceny ok $150
      I teraz pytanie: czy ceny tego zegarka różnią się gdyż jest to podróbka ( podrabianiemChinskiego zegarka?) czy poprostu producent na swojej stronie podaje ceny z kosmosu z tylko sobie znanych przyczyn?
      Chodzi mi głównie o kwestię jakości by nie kupić za niższa cenę zegarka skaldanego w garażu przy swieczce.
      Z góry dziękuje za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.