Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SkolsPl

Proszę o pomoc w identyfikacji i ewentualnej ocenie wartości

Recommended Posts

Mam taki zegarek ale nie mogę o nim znaleźć w Internecie żadnych informacji ani ewentualnej wartości, jest stary ale ma coś w sobie

Oto on

post-111957-0-81121500-1581218330_thumb.jpg

Edited by SkolsPl

Przecież dopiero co zapoznałeś się z regulaminem. Szukanie informacji o wartości zegarka jest zdecydowanie passé :wacko:

Wow Sfarofski Edition ...

Realnie jak nie masz jakiejś mega historii z tym zwiazanej np. Że w barze w Kuala Lumpur obroniłeś Stevena Seagala i on ci go dał albo że Snowden jak uciekał nie mial już transferu i zrobiłes mu na lotnisku router ze swojej komórki i on ci dał ( sorawdz czy z tyłu nie jest wyryte): Od Edwarda albo od Stevena

To albo wyrzuć to prawa reka przez lewe ramie przechadzac kolo salonu Rolexa ale tylko o 13:13 w dzień parzysty powtażajac 21 razy Heute Hronologi. To cie uchroni przed klatwa wujowych czasomierzy

Albo wystaw od 1 zl na allegro

Wow Sfarofski Edition ...

Realnie jak nie masz jakiejś mega historii z tym zwiazanej np. Że w barze w Kuala Lumpur obroniłeś Stevena Seagala i on ci go dał albo że Snowden jak uciekał nie mial już transferu i zrobiłes mu na lotnisku router ze swojej komórki i on ci dał ( sorawdz czy z tyłu nie jest wyryte): Od Edwarda albo od Stevena

To albo wyrzuć to prawa reka przez lewe ramie przechadzac kolo salonu Rolexa ale tylko o 13:13 w dzień parzysty powtażajac 21 razy Heute Hronologi. To cie uchroni przed klatwa wujowych czasomierzy

Albo wystaw od 1 zl na allegro

Nie będę wrzucał erraty - wiesz o co chodzi...

A oczy aż bolą ;)

Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Wojtys
      Witam serdecznie drogich zegarkowiczów. Ostatnio nabyłem taki oto Orient. Powiem szczerze na pierwszy rzut oka wydawał mi się w porządku , a dopiero później zauważyłem na tarczy dwie kropki koloru miedzi. Moją uwagę przykuły także ( najprawdopodobniej ) japońskie napisy na datowniku i cyfry przy dniach tygodnia przy angielskich skrótach. Zegarek na pewno automatyczny, jednak nie zaglądałem do środka. Za jakąkolwiek pomoc lub informację bardzo dziękuję.

• By GYNEK 1
      Dzień dobry
      Od razu przepraszam jeśli to nie jest odpowiedni dział, ale pierwszy raz piszę tutaj posta.
      Ojciec, miłośnik zegarków i członek tego forum zmarł parę miesięcy temu pozostawiają po sobie zbiór zegarów i zegarków. Ja osobiście się na tym nie znam, więc poszukuję osoby, która zajmuje się wyceną i analizą posiadanej kolekcji. Duża ona nie jest, ale kompletnie nie wiem z czym mam do czynienia.
      Czy znają Państwo takie osoby ze Śląska, które zajmują się tym zawodowo i które by można wynająć do tego celu?
      Z góry uprzedzam, że nie jest to robione w celu sprzedaży. Jako rodzina nie mamy zamiaru wyprzedawać kolekcji, raczej wartościowe egzemplarze odnowić, naprawić i kolekcję ewentualnie powiększyć w przyszłości.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i udzieloną pomoc
      Miłego dnia
      Paweł Piech
    • By T Atomicus
      Witam
      Jest sobie tani zegarek Quartz. Miyoko, ale to bez znaczenia (swoją drogą co to za marka?).
      Otóż, spóźnia się po kilka minut dziennie.  A konkretnie. Jakieś 15-20 minut na 10 dni.
      Jak to możliwe przy kwarcowym zegarku?
    • By rutkowski01
      Dzień dobry,

Bardzo proszę o identyfikację złotego zegarka o próbie 750. Na tarczy zegarka widnieje napis TOWER 17 JEWELS INCABLOC. Niestety w internecie nic nie mogę znaleźć na temat tej marki. Jakby nigdy nie istniała... Na mechanizmie zegarka widnieje napis SWISS i 17 JEWELS i nic poza tym. Zegarek otrzymała małżonka od swojej Babci, która to dostała go w prezencie od swojego męża. Babcia nie pamięta skąd pochodzi zegarek, a dziadek nie żyje, aby go spytać. Podpowiedzią może być to, że dziadek był marynarzem i często pływał do Stanów Zjednoczonych i RPA skąd często przypływał ze złotą biżuterią. Na dekielku zegarka widnieje próba probiercza złota przedstawiająca ptaka w locie (nie mogę zidentyfikować z jakiego kraju ona jest). Bardzo proszę o udzielenie informacji na temat tego zegarka, co to za firma TOWER, z jakiego kraju pochodzi zegarek oraz w jakich latach został wyprodukowany.

• By btard
      Znalazłem taki temat: Can I dive with a 30m WR watch? An empirical experience

https://www.watchuseek.com/threads/can-i-dive-with-a-30m-wr-watch-an-empirical-experience.1847322/

Gość zanurkował z Casio A158W-1 za $15, oznaczonym jako 30m WR, na 30 metrów i zegarkowi nic się nie stało 🙂 A ja boję się z 10ATM WR na basen wchodzić  😁

Jakie macie doświadczenia ze szczelnością? Producenci zaniżają deklarowane parametry?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.