Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Warsztaty Zegarmistrzowskie - Toruń, 1 / 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością informuję, że nasze spotkanie w Toruniu nie może się odbyć w ustalonym wcześniej terminie. Wyprawa nie jest wykreślona z kalendarza ! Jest tylko przesunięta na inny termin . Czy będzie to np. lipiec, wrzesień czy jeszcze później, nie potrafię powiedzieć. Jestem w stałym kontakcie z hotelem i osobami, które w Toruniu miały nam pomóc w organizacji warsztatów. Niktz danych wcześniej obietnic  się nie wycofał. 

Recepcja hotelu odezwie się telefonicznie do osób  /Kamil, Roman i jedna z Pań/  , które już zrobiły rezerwację z pytaniem czy rezerwacja ma być utrzymana czy nie. Ja swojej rezerwacji nie odwołałem  :)

 

Gdy tylko będę miał nowe informacje i gdy będzie można już bezpiecznie wybrać się do Torunia, natychmiast Was o tym poinformuję. Zdrowych Świąt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna informacja Eugeniusz, aczkolwiek do przewidzenia... dobry kierunek działania. Ja także rezerwacji nie odwołam, jedynie ją przesunę w czasie :)

Póki co to czekam zatem na telefon z hotelu :):):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2020 o 09:25, Eugeniusz Szwed napisał:

Z przykrością informuję, że nasze spotkanie w Toruniu nie może się odbyć w ustalonym wcześniej terminie. Wyprawa nie jest wykreślona z kalendarza ! Jest tylko przesunięta na inny termin . Czy będzie to np. lipiec, wrzesień czy jeszcze później, nie potrafię powiedzieć. Jestem w stałym kontakcie z hotelem i osobami, które w Toruniu miały nam pomóc w organizacji warsztatów. Niktz danych wcześniej obietnic  się nie wycofał. 

Recepcja hotelu odezwie się telefonicznie do osób  /Kamil, Roman i jedna z Pań/  , które już zrobiły rezerwację z pytaniem czy rezerwacja ma być utrzymana czy nie. Ja swojej rezerwacji nie odwołałem  :)

 

Gdy tylko będę miał nowe informacje i gdy będzie można już bezpiecznie wybrać się do Torunia, natychmiast Was o tym poinformuję. Zdrowych Świąt !

Eugeniusz,  może coś już wiadomo w temacie Warsztatów w Toruniu? Rezerwacja podobnie pewnie jak u wszystkich została przełożona z opcją do wykorzystania do końca roku. Powoli wchodzimy w tę część roku, gdzie pogoda odgrywać będzie znaczenie,  może się sprężyć i ów warsztaty zrobić jakoś tak w najbliższym czasie?

A może już definitywnie je przełożyć na np. wiosnę 2021 roku lub może odwołać,  wówczas zrobię sobie uroczy wyjazd weekendowy po pierniki do Torunia:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zależy od naszych chęci :(  Jest szansa na to aby spotkać się w Toruniu jeszcze we wrześniu albo na początku października. W przyszłym tygodniu będę rozmawiał w sprawie wizyt w muzeach m.in Muzeum Toruńskiego Piernika. Z hotelem problemu nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał:

To nie zależy od naszych chęci :(  Jest szansa na to aby spotkać się w Toruniu jeszcze we wrześniu albo na początku października. W przyszłym tygodniu będę rozmawiał w sprawie wizyt w muzeach m.in Muzeum Toruńskiego Piernika. Z hotelem problemu nie będzie. 

Świetna informacja.  Dziękuję Eugeniusz:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrych wieści. Po Krakowie miał być Toruń, ale  niestety zaczęły się nowe obostrzenia i na razie wszystko jest zawieszone. Gdy tylko sytuacja ulegnie poprawie i będziemy mogli bezpiecznie ten wyjazd zrealizować, to spotykamy się w Toruniu tak jak było to planowane. Pytanie kiedy, pozostaje na razie bez odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacyjnie, dzwoniłem dziś do hotelu by się podpytać co z rezerwacją,  czy nie przepadnie, etc. Pani mówiła coś o miłym Panu, który już to wszystko przełożył na lepsze czasy z Panią Dyrektor.  Tak więc bym się nie martwił. Chylę zatem czoła  @Eugeniusz Szwedza Twoją siłę w negocjacjach:) Właściwy człowiek na właściwym miejscu:)

Zdrowia wszystkim życzę i do zobaczenia w Toruniu:) 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by wrócić do tematu i powyższe warsztaty zorganizować w lipcu albo w sierpniu, albo może we wrześniu. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu będę miał informacje dotyczące hotelu ( kilka osób nadal ma tam otwarte rezerwacje )  i atrakcji muzealnych. Może się uda zrealizować zaplanowany wcześniej program w całości. Jestem dobrej myśli. Wszystkie wieści będę przekazywał na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toruń w sierpniu jest jak najbardziej możliwy. Mam potwierdzenie z hotelu. Hotel Filmar wciąż trzyma nasze rezerwację - 4 pokoje były przedpłacone. Ale, w terminie 17 do 22 sierpnia w wielu miejscach w Toruniu rosną ceny z uwagi na odbywający się festiwal światła i dźwięku pt. 12 BellaSkyway Festival. - http://www.bellaskyway.pl

 

Nasza wyprawa może mieć miejsce w tym lub innym terminie, aby uniknąć tloku i zamieszania związanego z covid. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka zatem decyzja? Co postanawiamy? sierpień czy już wrzesień?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień będzie spokojniejszy i tańszy. Rozmawiałem dzisiaj o tym w gronie zarządu i rady. Wszyscy byli za wrześniem ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wrześniem, musiał bym zrezygnować🥺.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy na wycieczkę do Torunia można się zapisać?

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2021 o 00:16, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Wrzesień będzie spokojniejszy i tańszy. Rozmawiałem dzisiaj o tym w gronie zarządu i rady. Wszyscy byli za wrześniem ... 

A jakaś wstępna data została ustalona?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2021 o 01:05, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Oczywiście, że można 😄

 

To proszę mnie dopisać. Ostateczną należność deklaruję uiścić. 

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym wziął udział. Nie wiem, jakie muzea Was interesują, ale w środy np darmowe jest Muzeum Twierdzy Toruń, nowe i naprawdę dobre merytorycznie. Przewodnikiem nie jestem, ale jako historyk mogę oprowadzić po Starówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem się uda ... 

Zamierzamy zobaczyć/zwiedzić - Planetarium, Muzeum Okręgowe, Dom Mikołaja Kopernika oraz Centrum Nowoczesności"Młyn Wiedzy" gdzie zawieszone jest najdłuższe wahadło w Polsce - Wahadło Foucaulta. Jest to 35 kg kula zawieszona na 33m linie czyli 8 pięter ! Dzięki niemu można zaobserwować zjawisko obrotu Ziemi wokół własnej osi.

PS

Dla dzieci w planie jest też wizyta w Muzeum Piernika. Tak się umówiłem wczoraj z córką Kamila.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2021 o 00:57, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Może tym razem się uda ... 

Zamierzamy zobaczyć/zwiedzić - Planetarium, Muzeum Okręgowe, Dom Mikołaja Kopernika oraz Centrum Nowoczesności"Młyn Wiedzy" gdzie zawieszone jest najdłuższe wahadło w Polsce - Wahadło Foucaulta. Jest to 35 kg kula zawieszona na 33m linie czyli 8 pięter ! Dzięki niemu można zaobserwować zjawisko obrotu Ziemi wokół własnej osi.

PS

Dla dzieci w planie jest też wizyta w Muzeum Piernika. Tak się umówiłem wczoraj z córką Kamila.

 

 

 

 

Świetna informacja:)

 

Zapowiada się zatem niezwykle słodka wyprawa;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Wstępnie Toruń na sobotę 2 października :)  

Wstępnie proszę o tydzień później.  Nam niestety nie pasuje ten termin :(


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wstępnie 9 jest nawet lepszym terminem. Dla dzieci musi być wizyta w muzeum Toruńskiego Piernika połączona z warsztatami wypieku. Tak się umówiłem z Kamila córką ! Chętni niech zabiorą ze sobą dzieci 😁  Jedna grupa może miło czas spędzić z dzieciakami  przy piernikach, a druga w tym czasie może zgłębiać tajemnice kosmosu albo budowę wahadła  Foucaulta w Centrum Nowoczesności. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.