Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
KMZiZ

Jak można zebrać subkolekcję i czym to się może zakończyć.

Recommended Posts

Nudna opowiastka na temat  perypetii  kolekcjonera zegarków dla niewidomych. Zakończona aktem – wandalizmu??

Jak znającym mnie forumowiczom wiadomo, jestem zbieraczem sowieckich zegarków, a wśród swoich zbiorów posiadam kilka subkolekcji - czyli zegarków posiadających jakiś wspólny mianownik. Jedną z takich subkolekcji są zegarki dla niewidomych pochodzące z epoki Z.S.R.R.  Zainteresowałem się…

Wyświetl pełny artykuł

Kolejny, bardzo ciekawy artykuł naszego, forumowego Kolegi. Przeczytałem, jak zwykle, z przyjemnością :)  

Wszystkie Twoje artykuły pochłaniam z przyjemnością:-) Oby weny nie zabrakło;-)

Dziękuję bardzo droga marchewko :) miło jest mieć tak wdzięcznych czytelników :D

Świetny artykuł!

Co-Axial

Przybliżasz nam zegarmistrzostwo spoza głównego, szwajcarskiego nurtu. To cenne !  Dużo ciekawych informacji. A, że sam wspominasz o kilku swoich subkolekcjach, to pewnie jeszcze nie raz dostaniemy coś do czytania ...  

Wielkie dzięki za zaangażowanie  :)

No cóż, to tylko dzięki temu forum i ludziom, którzy je tworzą, poznałem świat zegarków. Dowiedziałem się wielu rzeczy, przekazano mi sporo informacji, których szukałem i nikt nie pobierał ode mnie żadnej opłaty :)

Bardzo fajny artykuł i oby były kolejne.

Nie taki wielki ten wandalizm. ;)

Kolejny fajny artykuł.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Dziękuję za możliwość zapoznania się, ciekawie opisane i dobrze zilustrowane zdjęciami. Spotykam czasem te zegarki, oczywiście bardziej popularne modele, od dzisiaj będę bardziej się nimi interesował, może nawet jakiś kupię. Są przecież całkiem funkcjonalne.

Dziękuję i oczywiście, jak najbardziej polecam. To bardzo ciekawe zegarki. I co najważniejsze, Rosjanie nigdy nie zrobili zegarka z tanim, bezkamieniowym mechanizmem, wszystkie nawet najtańsze zegarki były wyposażone w dobre i funkcjonalne mechanizmy. :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.