Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Spira

Damski automat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem zegarkowym laikiem i poszukuję swojego pierwszego automatu :) czy możecie coś polecić dla kobiet? Najchętniej na skórzanym pasku, budzet do 1000zl.

 

Podobają mi się te 2 zegarki. Czy to dobre oferty?

 

 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-automatic-crystal-accent-fac0a005t0-womens-watch-10629.html

 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-classic-quartz-sun-moon-japan-made-ra-ka0004l00c-womens-watch-13032.html

 

Dziekuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

A jaką masz łapkę? Gdyż ten pierwszy, zresztą bardzo ładny, przy wymiarach 39 mm/11,6 mm, na drobnym nadgarstku, może być przytłaczający. A drugi z wskazanych przez Ciebie to brzydal i bateryjka ;)

Edytowane przez Paragraf22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by wyjatkowo drobnej kobiety zeby witka 39 mm nie udzwignela ale warto sprawdzic rozmiar nadgarstka.

 

Kombinacja kolorystyczna tego Orienta dla mnie taka sobie, firma sprawdzona i robi jakosciowo dobre zegraki - jesli sie podoba mozna brac.

Pamietaj, ze wysylka DHL oznacza dodatkowe clo i podatek, wysylka poczta - mozliwe clo i podatek, warto brac to pod uwage w kalkulacjach.

 

Czego oczekujesz od zegarka to sprobuje pozniej jeszcze cos podrzucic, ma byc z tego co widzialem do tej pory raczej na sportowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Kolory są IMO OK, mnie od Orientów kociarnia odstręcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady! :)

 

Moje oczekiwania to skórzany pasek, większa tarcza. Chętnie biała, ale niekoniecznie. Orient podoba mi się jako marka. Nie musi być diver. Do tej pory patrzyłam tylko na creation watches, bo tam kupowałam już zegarek (Orient Bambino) narzeczonemu i mam dobre doświadczenie z tym sklepem. Nie wiem od czego zacząć, aby znaleźć ładne damskie automaty na pasku w cenie <1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona chce do pracy też dobry tani zegarek i zeby nie było problemu z odczytaniem godziny i bez przypadek natrafiłem na Mondaine.Spodobał jej się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Wbrew pozorom propozycja jest rozsądna, choć przy zakupie brak skórzanego paska, tarcza nie biała tylko czarna i cena (w Polsce) wyższa od wyznaczonego progu ;) kup sobie kultowego Seiko SKX 013. Zegarek paskolubny, niezniszczalny i bez kotów na tarczy  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.