Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
WielkiKlocek

WR 200 czy faktycznie ??

Recommended Posts

Może ktoś rzucić światło na ta sprawę ? Czy faktycznie zegarek bez zakręcanej koronki i z wciskanym deklem może mieć wr na poziomie 20 bar ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może mieć i ma. Citizen to bardzo konkretna marka. Z tym , że jeśli chcesz uzywać w zmiennych warunkach temperaturowych to ja wybralbym taki, ktory ma zakręcany dekiel i koronkę. Dobrze byloby zadbać o to zeby wewnatrz nie byla zamkbieta Minimalna ilość pary wodnej bo będzie ci się to objawiało w pewnych warunkach lekką mgiełką na szybce. Jest taka firma Sin która bardzo profesjonalnie podchodzi do tego tematu i jeśli robią zegarek który jest wypełniony powietrzem to jest wewnątrz taka specjalna kapsułka która pochłania tą właśnie minimalną wilgoć która została w zegarku zamknięta tak by nie pojawiła się żadna mgiełka a bardzo profesjonalnym zegarku Model Sin U X całe wnętrze zegarka zalewane jest specjalnym olejem odpornym na zmiany temperatury i ciśnienia.

Jeśli natomiast chcesz normalnie używać tego zegarka do pływania to generalnie nie powinienem się obawiać o odporność na wodę ja podobny model Citroena testowałem przez całe wakacje nad Bałtykiem gdzie jest duża różnica temperatur plaża a zimna woda i nie miałem problemów i podobnie z kilku dziesięcioma innymi modelami tej firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citizen chyba nie ma "radiowych" modeli z zakręcanym deklem (w przeciwieństwie do Casio), najwyraźniej ma zaufanie do swojej technologii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.