Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
disaster3

Co mnie wku***....rza?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

nie widziałem takiego tematu.... a jak jest to prośba o zamknięcie.

Natomiast chyba, czasami mamy potrzebę się wyżalić labo po prostu napisać co nas wku......

 

Zacznę od siebie, że wku**** mnie niesamowicie brak możliwości zakupu zegarka, jak już sobie w końcu ustalisz co chcesz?

 

Swego czasu rozglądałem się za modelami Omega AT ale mi przeszło jak zobaczyłem na żywo i rozsądek wygrał nad pożądaniem ale to nie był koniec poszukiwań bo na tapete wpadł Tudor BB58.... i co? a gó*no.

Chciałbyś kupić jak biały człowiek, to Ci mówią, że rok czekania!?!?!?! To się cmoknijta w pompę... rozumiem, żeby to jakaś limitka była z ograniczoną ilością sztuk... 

 

Dobra... rozglądam się dalej zjeżdżamy z budżetem co do "łochania" na codzień fajnego, kolorowego na lato.... Monster pomarańczowy...... nie ma....... jest już nowa w ramach Seiko 5. dziekuje i do widzenia. Ok, przestali produkować, dobra niech będzie, gdzieś może jeszcze się kiszą i będą wypływać z przebitką razy 18'ście.......

 

Znalazłem alternatywę. Może nie 1:1 ale na podobną "modłę' ale powiedzmy już "śfajcarski" więc cena razy 50 - kij z tym. Podoba mi sie, pomarańczowa tarcza lecę po portfel i kartę, szukam i kupuję...... Doxa sub professional 200, lub 300..... ja pier******* weź to w Europie kup normalnie. Już mnie yebie ta cena regularna ze strony ok. 5k PLN i 9,9k PLN odpowiednio za 200, 300 tylko....... nigdzie nie ma i nie można kupić

 

No trafia mnie juz od wczoraj jasny *uj......... z tym całym hobby zegarkowym......

 

 

Tyle w temacie!!!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzyło wywalenie w poniedziałek do kosza kartki zdrapki z wygraną 10K funtów. myśląc, że nie jest to wygrywająca, bo kwoty nie były w jednym rzędzie...we środę właściciel sklepu mi powiedział że nie muszą być w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy w tv  :(


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągły wyścig szczurów, pracujesz dobrze, a według szefostwa ciągle za mało, dowalaja coraz więcej i wiecej. To jest współczesne niewolnictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumkę w majtkach mam taką szeroką na 2,5cm i ona ciągle zgina się na pół i mi się wrzyna. Wiecie jakie to jest wqrzające?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumkę w majtkach mam taką szeroką na 2,5cm i ona ciągle zgina się na pół i mi się wrzyna. Wiecie jakie to jest wqrzające?

A więc to Ty na swoim avatarze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc to Ty na swoim avatarze? biggrin.png

A co, zazdrościsz figury? Poza tym, to zdjęcie ma dwojakie znaczenie. Domyśl się biggrin.png


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoszują prędzej czy później.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

mnie wkurzyło wywalenie w poniedziałek do kosza kartki zdrapki z wygraną 10K funtów. myśląc, że nie jest to wygrywająca, bo kwoty nie były w jednym rzędzie...we środę właściciel sklepu mi powiedział że nie muszą być w jednym.

Nie skanujesz dodatkowo by sie upewnic ze napewnwo nie wygrales?

Moj pech taki ze wygralem piatke, 5 liczb po kolei a ostania 17 a bylo 19, to sie mozna bylo wkur.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoszują prędzej czy później.......

 

I weź tu się nie wqrf ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezgłośnie kołuje nasz puszczyk...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a powinien od razu potłuc jajka, zanim pisklaki się wyklują.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wk***** Was pisanie postu pod postem?  :P

 

 

 

 

 Domyśl się biggrin.png

I wszystko jasne.

 

 

Ja staram się, żeby mnie nic nie wk*******. Słabo mi to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.