Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Pokaż swojego Casio Duro!

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie leci Jubilee do Durrosa, zobaczymy jak będzie. W necie wygląda super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwał się koniecznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
59 minut temu, Vonziej napisał:

Do mnie leci Jubilee do Durrosa, zobaczymy jak będzie. W necie wygląda super ;)

 

A skąd brane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Noodles napisał:

 

A skąd brane? 

 

a z Ali - sprawdzony sprzedawca, brałem od niego bransę do SNXSa jakiś czas temu. Dokładnie taka jak do SKX, ciut podobno tylko trzeba dogiąć ostatnie ogniwa. 40 PLN wyszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
18 godzin temu, Vonziej napisał:

 

a z Ali - sprawdzony sprzedawca, brałem od niego bransę do SNXSa jakiś czas temu. Dokładnie taka jak do SKX, ciut podobno tylko trzeba dogiąć ostatnie ogniwa. 40 PLN wyszła

 

To poka poka jak to wyjdzie :)))

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przyszedł czas na prezentację zakupionego od kolegi Noodles cygana :)
Zegar zakupiony w mocno promocyjnej cenie - dziękuję Kuba.
Dostałem zestaw z gumowym paskiem i dedykowaną bransoletą do tego modelu ale wiedziałem że ani jednego ani drugiego nie użyję. Brasoleta to prasowana blaszka która przynajmniej u mnie rwie kłaki z ręki niemiłosiernie a gumka jest jaka jest ale na pewno są osoby które z powodzeniem mogą nosić jedno i drugie.
Co do samego zegarka, bardzo miłe zaskoczenie, wszystko tu gra, koperta to moja ulubiona średnica, bezel kręci się lekko, tarcza i wskazówki bardzo mi pasują.
Jedynym minusem jest luma której można powiedzieć że nie ma, ale wiadomo że nie wszystko można mieć.
Myślę że zegar zostanie bo na prawdę jest to kawał dobrej casiowskiej roboty.

Prośba tylko do was o napisanie na czym byście go widzieli?
Ja dopasowałem bransę z pełnych ogniw z edka którego posiadam ale maskownice nie układają się tak jakbym chciał, druga propozycja to świetny pasek colareb roma, chociaż to takie trochę profanowanie divera - ale jest ładnie, no i trzecia propozycja bransa geckoty pełne grube ogniwa - ciężka suka, bez maskownic też sobie radzi.
Cholernie cieszę się z zakupu:)

Na pierwszym zdjęciu rwacz włosowy:)))8c9690599ec2d42741303ded4eca9715.jpg3506799460eafc1c5444164446c2413e.jpga60a19bafb1dba4bbfa029352235c943.jpg2d294a36e65d44d70d0c11624fb793a6.jpg4e375c958adbdea2791ed6a1fffa1cc7.jpgf8b2c95ec97e9f3fd771cf07950ff36d.jpg80b4798fe2abc84c985132402ff6ff5d.jpg926178b16f2813d2218845ca54e66a2d.jpgd0928ae6657b2405534cb465cf23527b.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pasek. Świetnie pasuje kolorystycznie do złotych elementów. Stylistycznie też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Noodles napisał:

 

Poczekajcie na jubilee to wtedy będzie porównanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten elestylon od fuff-a fajny.
Ponoszę na wszystkim i pomyślę.
Czekam na zdjęcia jubille, kolego Vonziej podrzuć linkę

Wysłane z mojego moto g(8) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Panowie wygląda na to, że Duro już nie jest zegarkiem z dobrze centrującym bezelem. Kupiłem znowu czarnego, jest krzywo trochę ale zwrot nic nie dał bo inne mają tak samo. Sprzedawca porównał z kilkoma z nowej i starszej dostawy (niebieskie i czarne) i wszystkie mają podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Noodles napisał:

Panowie wygląda na to, że Duro już nie jest zegarkiem z dobrze centrującym bezelem. Kupiłem znowu czarnego, jest krzywo trochę ale zwrot nic nie dał bo inne mają tak samo. Sprzedawca porównał z kilkoma z nowej i starszej dostawy (niebieskie i czarne) i wszystkie mają podobnie.

 

Ty no ja nie wiem. Kupowałem z miesiąc temu i mam idealnie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
12 godzin temu, Vonziej napisał:

 

Ty no ja nie wiem. Kupowałem z miesiąc temu i mam idealnie 😁

No właśnie od 3 tygodni w nowych dostawach są kopnięte. Na dole mój  na górze zdjecie innej sztuki i info od sprzedawcy, że wszystkie które ma są takie. W timegroup takie same mają. Także ten.Screenshot_20201031-102132_Gallery.thumb.jpg.4fb33cc009450ce242d24b2f553faf9f.jpg

@Vonziej

A skąd brałes? 

 

 

 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Noodles Właśnie TimeGroup. Podrzucam fotke - ogólnie może coś kąt źle dobrałem, ale na żywo jest prościutko wszystko

 

IMG_20201031_104334.thumb.jpg.8ff7b651e9a582db0031455977309be2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Noodles napisał:

@Vonziej No to masz  szczęście :) o, jak tam ta jubilee? Jakis link?

 

Tej jubilee nie polecę, bo a) jest na za dużą łapę (jak zabierzesz wszystkie ogniwa to na 18,5 cm minimum) b) o tą mam spór bo tych ogniw w większości nie da się wykręcić (śrubki), bo mają wkręty do d*py po prostu

Ale ogólnie jubilka taka jak od SKXa super siada jak widać ;) Ogólnie polecam ale nie od tego sprzedającego gdzie ja brałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
5 minut temu, Vonziej napisał:

 

Tej jubilee nie polecę, bo a) jest na za dużą łapę (jak zabierzesz wszystkie ogniwa to na 18,5 cm minimum) b) o tą mam spór bo tych ogniw w większości nie da się wykręcić (śrubki), bo mają wkręty do d*py po prostu

Ale ogólnie jubilka taka jak od SKXa super siada jak widać ;) Ogólnie polecam ale nie od tego sprzedającego gdzie ja brałem

 

Przykre to ale typowy aliexpress jest typowy :D jak brales miesiac temu to zalapales sie na te dobre najwyrazniej... nowe dostawy sa leciutko niecentrujące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Noodles napisał:

 

Przykre to ale typowy aliexpress jest typowy :D jak brales miesiac temu to zalapales sie na te dobre najwyrazniej... nowe dostawy sa leciutko niecentrujące :D

 

W sumie to jestem z tych co kombinują zamiast wyrzucać i coś mi się udało. Nie będę tego zwracał, bo te 40 PLN to nie będę walczył. Dopasowałem Jubilee do 17 cm i śmigam z bananem na twarzy 😅

 

 

IMG_20201031_125310.thumb.jpg.cbfe3e129afa4a96a8ac209311b2d054.jpg

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu ale średnio mi się podoba, maskownice nie są do końca uszu. Jednak wolę swoją przeróbkę z edka

Wysłane z mojego moto g(8) przy użyciu Tapatalka





492b09fdba8d81eaeef707f7b6960ed8.jpg&key=de4d6301a12476971bef652b0b2b3b6024be41232e48711d904aaaa482d542f6

d9294302cbf6cadb9471ce171e38b5d9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, pbozek75 napisał:

Kwestia gustu ale średnio mi się podoba, maskownice nie są do końca uszu. Jednak wolę swoją przeróbkę z edka

Wysłane z mojego moto g(8) przy użyciu Tapatalka
 

 

Mi np nie podoba się jak pasują idealnie więc jak mówisz - kwestia gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio na jubilee

IMG_20201108_095803.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.