Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Pokaż swojego Casio Duro!

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 tygodniach oczekiwania, doczekałem się 😁

 

Zamawiałem z:

https://www.greatwatches.co.uk/collections/frontpage/products/casio-mdv-106b-1a1v-mens-duro-200m-2021-watch-analog-200m-diver-brand-new

 

Cena 275 zł + doszła opłata 21 zł przy odbiorze. Strona jest GB, ale wysyłka jest z Las Vegas.

 

Chciałbym zaznaczyć, że kupując z greatwatches otrzymuje się sam zegarek. Brak pudełka, zero instrukcji. Sam zegarek w folii bąbelkowej (choćby zamówienia z aliexpress).

 

Ale od strony wizualnej - super, tego oczekiwałem 🙂

 

 

 

20221106_132001.jpg

20221031_142231.jpg

20221031_142326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pietrek117 napisał(-a):

Po 3 tygodniach oczekiwania, doczekałem się 😁

 

Zamawiałem z:

https://www.greatwatches.co.uk/collections/frontpage/products/casio-mdv-106b-1a1v-mens-duro-200m-2021-watch-analog-200m-diver-brand-new

 

Cena 275 zł + doszła opłata 21 zł przy odbiorze. Strona jest GB, ale wysyłka jest z Las Vegas.

 

Chciałbym zaznaczyć, że kupując z greatwatches otrzymuje się sam zegarek. Brak pudełka, zero instrukcji. Sam zegarek w folii bąbelkowej (choćby zamówienia z aliexpress).

 

Ale od strony wizualnej - super, tego oczekiwałem 🙂

 

 

 

20221106_132001.jpg

20221031_142231.jpg

20221031_142326.jpg

Też się tak zbieram do zakupu od nich. Opłata była związana z wartością zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze - nie wiem. Jak zobaczyłem, że towar został wysłany z USA to spodziewałem się, że będzie trzeba coś dopałacić. Kurier powiedział, że pobranie 21 zł, stwierdziłem że nie ma tragedii i wyrzuciłem kopertę do śmieci bez patrzenia co i jak 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten PL jest bez ryby na tarczy?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ktoś to kupi? ;)

Cały urok w marlinie!

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amerykańskim Amazonie są z marlinem. Właśnie się zastanawiam nad kupnem go i założeniem paska skórzanego bądź bransolety. Zobaczymy czy na Black Friday dadzą jakąś promke.

 

Na  Youtube widziałem jak gość szkło szafirowe wrzucił do niego. 

Edytowane przez pazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie dotarł zza wielkiej wody, więc w końcu mogę dołączyć do klubu Duro

Rozważałem też bezel w kolorze pepsi ale wygrał zielony. Jest miodzio, mimo że jeszcze folia póki co zasłania. Oficjalne rozpakowanie będzie w święta.20221207_155454.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rm26 napisał(-a):

Właśnie do mnie dotarł zza wielkiej wody, więc w końcu mogę dołączyć do klubu Duro emoji6.png

Rozważałem też bezel w kolorze pepsi ale wygrał zielony. Jest miodzio, mimo że jeszcze folia póki co zasłania. Oficjalne rozpakowanie będzie w święta.20221207_155454.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

To się nazywa siła woli. Ja bym nie dał rady czekać z rozpakowaniem. ;) 

Gratuluję zakupu. Stary model zdecydowanie lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa siła woli. Ja bym nie dał rady czekać z rozpakowaniem.  
Gratuluję zakupu. Stary model zdecydowanie lepszy. 
Hehe, dzięki. Tez uważam, że stary lepszy. Marlin robi robotę. Przed zakupem z USA byłem odwiedzić TimeTrend na przymiarkę, ale właśnie na żywo jak patrzyłem na nowy model to mi tej rybki brakowało. Za to sam bezel pepsi już mi w głowie namieszał i długo się wachałem. Wygrał fakt, że zielonych jest mniej.

Co do siły woli to fakt, bedzie ciężko. Ale to trochę zasługa amazona, bo zegarek dotarł tydzień wcześniej niż podawali przy zamówieniu. Nie żebym narzekał ale teraz faktycznie będzie mnie dłużej korciło.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Kilka dni temu nabyłem MDV-107-1A3VEF z Amazona. Okazuje się, że bezel nie chce się obrócić mimo próby użycia dość dużej siły. Nie pomogło także zwodowanie zegarka na kilka minut w celu nasmarowania. Bezel ani drgnie, jakby był przyspawany. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie, jak go rozwiązać? Jeśli nie ma prostego patentu, zwrócę go do sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Animaes napisał(-a):

bezel nie chce się obrócić mimo próby użycia dość dużej siły

Obracasz w lewo?

Jak nie działa to ja bym nawet nic nie kombinował tylko zwrócił/wymienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/Xc45d0JfPUo

Obczaj ten filmik. Tutaj koleś też zamawiał z Amazona Duracza. W ogóle niby zamówił 107 bez Marlina, a dostał z rybą. Też mu się nie obracał bezel, ale jakoś podważył od dołu i się obraca. Zresztą podobno w danych zegarka miał napisane, że bezel jest stały.

Ja niedawno zamawiałem starego Duro z amerykańskiego Amazona i tam też było napisane, że bezel się nie obraca, chociaż jak zegarek przyszedł to klika jak trzeba. Więc pewnie ludzie, którzy piszą te dane się po prostu nie znają. W każdym bądź razie sprawdź czy podziała, a jak się nie obróci to odsyłaj bez zastanawiania.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon już przyjął zwrot, jedziemy do mnie nowy egzemplarz. Wolę nie kombinować z podważaniem, żeby nie było problemów ze zwrotem. Z tego co widzę po komentarzach na amazonie, nie jestem jedyny z tym problemem. Inni klienci także skarżą się na problemy z nieobracającym się bezelem. Swoją drogą ciekawe kto tu zawinił. Kontrola jakości w Casio? 

 

 

Przy okazji pytanie, czy każdy MDV107 ma teraz szlif słoneczny na tarczy?

Edytowane przez Animaes
update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Animaes napisał(-a):

Amazon już przyjął zwrot, jedziemy do mnie nowy egzemplarz. Wolę nie kombinować z podważaniem, żeby nie było problemów ze zwrotem. Z tego co widzę po komentarzach na amazonie, nie jestem jedyny z tym problemem. Inni klienci także skarżą się na problemy z nieobracającym się bezelem. Swoją drogą ciekawe kto tu zawinił. Kontrola jakości w Casio? 

 

 

Przy okazji pytanie, czy każdy MDV107 ma teraz szlif słoneczny na tarczy?

One zawsze miały szlif słoneczny. A teraz pytanie za 100 pkt: zdjąłeś folię z tarczy? One fabrycznie mają naklejony plastik natarczy, który mocno utrudnia obracanie bezela. Trzeba go zdjąć i wtedy jest gites. Inna sprawa, że bezele w duro potrafią chodzić z dużym oporem,jak teściowa w święta.

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teściowej na święta, wystarczy trochę polać i "mamusia" zaczyna chodzić rewelacyjnie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a):

One zawsze miały szlif słoneczny. A teraz pytanie za 100 pkt: zdjąłeś folię z tarczy? One fabrycznie mają naklejony plastik natarczy, który mocno utrudnia obracanie bezela. Trzeba go zdjąć i wtedy jest gites. Inna sprawa, że bezele w duro potrafią chodzić z dużym oporem,jal teściowa w święta.

Wstyd się przyznać, ale ja jak otrzymałem swojego Duro kilka lat temu, nie zdjąłem tej folii i też myślałem że się nie kręci. Głupi był człowiek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a):

One zawsze miały szlif słoneczny. A teraz pytanie za 100 pkt: zdjąłeś folię z tarczy? One fabrycznie mają naklejony plastik natarczy, który mocno utrudnia obracanie bezela. Trzeba go zdjąć i wtedy jest gites. Inna sprawa, że bezele w duro potrafią chodzić z dużym oporem,jal teściowa w święta.

+1, dzięki za podpowiedź Funky_Koval!

 

Faktycznie nie ściągałem folii, żeby nie było problemów z ewentualnym zwrotem. Po ściągnięciu bezel śmiga aż miło. Jest też piękny szlif słoneczny! 

 

Ten zegarek w wersji Pepsi wygląda kapitalnie, nie mogę się na niego napatrzeć. Niestety na cyferblacie leży jakiś paproch, więc skorzystam z okazji i wymienię go na inny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Emil/efa116 faktycznie dobrze to wygląda! Przy okazji wrzucam swój nowy nabytek. Wymienię go na inny egzemplarz ze względu na paproch widoczny między godziną 9 i 10. Ktoś ma pomysł jaki alternatywny pasek będzie dobrze pasował do pepsi? Nato w jakimś konkretnym kolorze?

2022-12-31 10-35-27b - Copy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony, granatowy, czerwono-granatowy?

Czarno-czerwony, czarno-granatowy?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.