Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lukk3rs

Speedmaster Reduced

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tylko to nie jest reduced.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jakos zawsze z powodu rozmiaru bralem ten model tez z przyzwyczajenia za Reduced, ale dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że wygląda na beznadziejnie polerowany. Plus szpary między uszami, a maskownicami. Bardzo bym się zastanowił nad tym egzemplarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie przeczytałem wcześniej bo już zapłaciłem niestety, około 5350 zł. Mi ze zdjęć wydawał się w bardzo dobrym stanie, a sprzedawca pisze, że serwisowany miesiąc temu i wszystko w perfekcyjnym stanie, a odchyłki dobowe to 4 sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani tragiczny stan, ani tragiczna cena. Na żywo pewnie wygląda lepiej, chociaż przydałaby mu się odświeżająca polerka, taka co by poprawiła satynę i ostrość rantów koperty.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, okazało się, iż indeks na godzinie czwartej jest tylko w połowie, ale to akurat widać faktycznie na zdjęciu. Poza tym, bransoleta bardzo luźna (porównując do mojego Reduced młodszego o parę lat), na tarczy są jakieś kropki i plama na praktycznie 1/4 tarczy widoczna pod światło. Tata mierzył dokładność przez dobę i wyszło mu około pół minuty odchyłki, lecz sprzedawca twierdzi, że to normalne po serwisie i zegarek musi się, że tak powiem rozchodzić. Tak czy inaczej, mam lekki dylemat czy zostawić i ewentualnie odsprzedać, czy wysyłać z powrotem do Grecji i płacić dodatkowo 150-200 zł za wysyłkę. Myślę jednak, że zdecyduję się na zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz odsyłaj. Jeśli tarcza jest w takim słabym stanie, z jakimś zaciekiem, a sprzedawca tego uczciwie nie opisał, z mechanizmem może być podobnie.

I uszkodzenia tarczy nie zrobiły się od normalnego używania...

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie krawędzie są nieostre jak po nieudolnej polerce. tarcza jest ewentualnie do wymiany, idzie dostać taką na ebay więc z tym nie powinno być problemu. jednak jak napisał Antiquarius plama na tarczy to nie jest normalne zjawisko. Możliwe ze zegarek jest po zalaniu i wtedy z mechanizmem też może być już ciężko... ja bym odsyłał. remont może pochłonąć znaczne środki. Co do luzu miedzy uszami. czyżby to była normalka w tym modelu? Fotki z Chrono24

Jeżeli chcesz zostawić i doprowadzić do dobrego stanu to kopertę do odświeżenia zostawiłbym Damianowi Pietrzykowi.

 

 

post-104642-0-20756500-1582786506.jpg

post-104642-0-45212500-1582786513_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego kupowanie za granicą jest zawsze ryzykiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.