Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
nasciturus

Szukam Zegarmistrza w Łodzi. (Również Pabianice.)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak polerka szkła to pan Rysio. Jest w soboty na giełdzie elektronicznej na Retkini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak polerka szkła to pan Rysio. Jest w soboty na giełdzie elektronicznej na Retkini.

Super, mam kumpla na retkini to mnie pokieruje, a pamiętasz może ile kosztuje taka usługa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowca, który zrobi przegląd i ewentualnie dostrojenie paru 6-7 radzieckich mechaników/automatów. Poleci ktoś kogoś pewnego? Zegarki po dziadku, więc zależy mi na jakości i gwarancji że czegoś nie zepsuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 sierpnia między Gdańską a Zachodnią - serwis seiko.

 

Może nie najtaniej jak na ruski, ale za to pewnie.

Albo na bogato Tempus na Zamenhofa u Złotowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie serwis tam wyszedł by drożej niż zakup takich samych modeli ;) Myślałem o jakimś specu od rusków. Te dwa punkty znam. No ale jak nie ma nikogo takiego to pewnie podjadę na 6-go Sierpnia, nie ma co oszczędzać na jakości, zegarków po dziadku mi nikt nie zwróci w razie jakiś technicznych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się obejrzał za tzw, Już emerytami . Nie dość że Je za dawnych czasów naprawiali to mają setki części do Nich. Ja naprawiłem U Swojego majstra Kirowskiego od komunii i rzadką Rakietę , którą dostałem w dublecie z Delbaną . Oprócz Mojego majstra  na Zarzewskiej 2 , może na Jaracza na przeciw dawnego DH. Magda. Zanim dasz możesz najpierw się spytać czy Chcą się tego podjąć i za ile .

Edytowane przez sawcio68

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, o coś takiego mi chodziło. Przejadę się po tych punktach i zobaczę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, o coś takiego mi chodziło. Przejadę się po tych punktach i zobaczę co i jak.

Jeżeli to zegarki pamiątkowe to możesz u Majstra zrobić zdjęcia w jakim stanie je oddajesz. Na pewno nie będzie to mile widziane , ale  , tak możesz się zabezpieczyć  ( Ja tak nie zrobiłem i dureń z Chronostara później się wypierał stanu tarczy ) tak tu radzą koledzy z forum , którzy też miewali kłopoty , których Ci nie życzę 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Henryk Karpiak, Wschodnia 59. Robię u niego stare zegarki od kilku lat. Wszystkie chodziły jak atomowe. Biegły sądowy, szef cechu, rzeczoznawca. Generalnie zna się na rzeczy i wielu do niego odsyła. Nowe robię u Złotowskiego, stare wyłącznie u Pana Henryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to zegarki pamiątkowe to możesz u Majstra zrobić zdjęcia w jakim stanie je oddajesz. Na pewno nie będzie to mile widziane , ale  , tak możesz się zabezpieczyć  ( Ja tak nie zrobiłem i dureń z Chronostara później się wypierał stanu tarczy ) tak tu radzą koledzy z forum , którzy też miewali kłopoty , których Ci nie życzę 

 

Będę pamiętał, dziękuję za radę.

 

Henryk Karpiak, Wschodnia 59. Robię u niego stare zegarki od kilku lat. Wszystkie chodziły jak atomowe. Biegły sądowy, szef cechu, rzeczoznawca. Generalnie zna się na rzeczy i wielu do niego odsyła. Nowe robię u Złotowskiego, stare wyłącznie u Pana Henryka.

 

Podjadę i zapytam, dziękuję za rekomendację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie robi Król na Struga pom. Piotrk. a Kościuszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starą Delbanę (nie ważne ile jest warta - pamiątka rodzinna ) i szukam zaufanego i nie zdzierającego zegarmistrza w łodzi /okolicach który ja uruchomi. Generalnie zegarek nie chodzi i nakręcony leży juz ładnych parę lat (tak juz do mnie trafiła)

Edytowane przez Ratman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starą Delbanę (nie ważne ile jest warta - pamiątka rodzinna ) i szukam zaufanego i nie zdzierającego zegarmistrza w łodzi /okolicach który ja uruchomi. Generalnie zegarek nie chodzi i nakręcony leży juz ładnych parę lat (tak juz do mnie trafiła)

Ja nadal polecam Kanarka z Zarzewskiej 2 Mnie robił ( smarował , naprawiał ) z 70 sztuk Delban z Mojej kolekcji i jestem bardzo zadowolony 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Potrzebuje zegarmistrza który spojrzy co dzieje się z moim seiko skx007.

Polecicie kogoś? Fajnie gdyby nie zdarł ze mnie za bardzo.

Edytowane przez Roni11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj planuje oddać swój zegarek, niestety długie terminy mają, ale solidni.

 

https://zegarmistrzlodz.com.pl/

 

 

Kiedyś też serwisowałem zegarek u zegarmistrza na Placu Słonecznym, na Radogoszczu wschodzie, chyba ul. Nastrojowa 50.

Też bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z usług w Tempusie /radzieckie i szwajcar/, 6-go Sierpnia /Roamer/ i na Zarzewskiej /radzieckie i szwajcar/. Nie miałem zastrzeżeń a cenowo najdrożej w Tempusie najtaniej na Zarzewskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Dodam tylko, że jeżeli chcecie przeserwisować zegarek, trzeba pamiętać, że serwis nie obejmuje wyłącznie mechanizmu ale również uszczelki, tubus, koronkę itd., które należy po prostu wymienić. Najlepsze możliwości w zakresie dostępności do ORYGINALNYCH części ma jednak Tempus z Zamenhofa. W Łodzi nie widzę konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamBanan

A który z nich ma dobry wybór pasków? Potrzebuje 20 mm perlona szarego lub czarnego do Sarba033.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam A czy polecacie jakiegoś zegarmistrza od zegarów wiszących? Dluuuuugo byly nienakręcane i wymagają czyszczenia a brytyjski kwadransiak wymiany jednej ze sprężyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaso

 

Witam

Odradzam firmę Tempus, jak również współpracującą z nią krakowską formę Chrono online. Sprzedali szwajcarski zegarek z wadą fabryczną, model już nieprodukowany, do którego brak części zamiennych i trzeba czekać na ich ponowne wyprodukowanie. 

Edytowane przez Tomaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie się stało, co to za marka i model? Ale to raczej producent powinien się zawstydzić z tego co opisujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.