Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Koszulki Polo zegarkowe Vratislavia Conceptum VIS

Wybór koszulek  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł stary, ale nie miałem wcześniej jakoś determinacji aby go zrealizować.

Ale zrobimy!

Cena koszulek to będzie ok 150zł/szt w przypadku uzbierania 20-30 chętnych. Jeśli uda się zebrać min 100 chętnych cena wyniesie 115zł

Planuję wysokiej jakości haft na piersi oraz karku, charakterystycznych cyfr opracowanych dla modelu zegarka VIS1935.

Logo Vratislavia Conceptum znajdzie się na rękawie.

Logotypy wszystkie będą wykonane beżową nicią ( jak się uda to metalizowaną ).

Baza koszulki Polo będzie wysokiej jakości. Kupię kilka na próbę i przetestuję czy po praniu nie zmieniła wielkości i nie puszcza koloru. To nie ma być jednorazówka!

 

Wizualizacje są chałupnicze i bardzo wstępne. Cyfry będą bez tego szarego okręgu ( musiałem jakoś je wkleić na koszulkę stąd to wypełnienie kolorem )

Planowane rozmiary koszulek to M ( na wzrost ok 175cm ), L ( 182cm ) i XL ( 188cm ).

 

Co do koloru koszule to zastanawiam się nad trzema: Czarny, Grafitowy ( ciemno-szary ) lub Granatowy - na wszystkich tych kolorach beżowe grawery będą się dobrze prezentować zachowując klimat retro.

 

koszulka-vis-bok.jpg

koszulka-vis-front.jpg

Ty-koszulki-VIS.jpg

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale IMO osoba nosząca takie polo będzie wyglądała jak sprzedawca w Twoim sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale IMO osoba nosząca takie polo będzie wyglądała jak sprzedawca w Twoim sklepie.

 

Cóż, nosząc koszulkę ze znaczkiem Nike wyglądasz jak sprzedawca koszulek sportowych Nike ;-)

Ten argument można przytoczyć zawsze w przypadku jakiegokolwiek logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu bym odpuścił tarcze. Dałbym tylko znaczek z logo. Te nachodzące na siebie literki vc. Co za dużo to nie zdrowo.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu bym odpuścił tarcze. Dałbym tylko znaczek z logo. Te nachodzące na siebie literki vc. Co za dużo to nie zdrowo.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

W sensie VC - to nie jest głupi pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nosząc koszulkę ze znaczkiem Nike wyglądasz jak sprzedawca koszulek sportowych Nike ;-)

Ten argument można przytoczyć zawsze w przypadku jakiegokolwiek logo.

Nike jest firmą odzieżową, a VC - przynajmniej do tej pory - nie, stąd logo Nike inaczej się postrzega :)

 

Jak na mieście widzę kogoś w bluzie z logo Orlenu, to raczej podejrzewam, że to pracownik stacji wyskoczył na miasto, niż że Kubica spaceruje :)

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że od teraz nie będziemy także producentem odzieży ? Mam propozycję uszycia dla nas koszulek w Polsce włącznie z naszymi metkami/wszywkami. Design jest nasz i przez nas brandowany a koszulki dla marek odzieżowych i tak robi jakiś Dong Feng Shenzhen albo inny tam podmiot organizujący łóżka piętrowe dla dzieci w przyfabrycznych familokach. Ale jak kogoś razi to możemy faktycznie na rękawie umieścić tylko medalion VC

Poza tym nie porównuj rozpoznawalności Orlenu do VC :-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem przedsiębiorczości i szanuję ludzi, którym "chce się chcieć". Dlatego - choć zdania nie zmieniam - szczerze trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej na piersi dać to logo co na rękawie, a z tyłu tylko VC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Przychylałbym się do propozycji Kolegów opolczyka i satanica.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byle nie granat.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu nic, na rękawie też nic

Logo można wkomponować w tarczę na piersi.

Będzie delikatniej i taniej.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I limitacja 100 sztuk bo ciężko będzie więcej sprzedać za tą kasę

6 koszulek to zegarek u Ciebie

Edytowane przez Brzoza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do przedmówców i z tyłu raczej widziałbym logo VC niż tatczę. Logo na rękawie jest dla mnie okej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do przedmówców i z tyłu raczej widziałbym logo VC niż tatczę. Logo na rękawie jest dla mnie okej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Logo na rękawie jest ok. Byle nie za duże. Ja bym o 1/3 zmniejszyl. Taki napis nie musi być za duży. Kto rozpozna, ten będzie wiedział. Kto nie zna i tak nie zwróci uwagi.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo na rekawie jesli by bylo pelne to musialoby byc nawet wieksze niz na wizu z uwagi na wielkosc napisow haft mógłby byc nieczytelny - to informacja od hafciarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo na rekawie jesli by bylo pelne to musialoby byc nawet wieksze niz na wizu z uwagi na wielkosc napisow haft mógłby byc nieczytelny - to informacja od hafciarzy.

To zmień hafciarzy. Widziałem loga napisy poniżej pół centymetra, które mega dobrze wyglądały. Wszystko zależy od maszyny haftującej. Tym bardziej w jednym kolorze.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie naszywki jakos z małymi napisami wychodzą ale moze chodzi o podłoże. No nie wiem. Z drugiej strony krokodylek Lacoste ponoc ma iles tam zebow i po ilosci ząbków mozna poznac nie org rzecz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam może nie powinienem się wypowiadać bo kolory jakie są brane pod uwagę zupełnie mnie nie interesują ale... ten celownik na karku wygląda strasznie :rolleyes: dodatkowo jeśli to ma być haft a nie "naszywka" to istnieje taka, bardzo prawdopodobna ewentualność że zgrubienia jakie powstaną na skutek zagęszczenia nici haftu w tym miejscu będą okrutnie wkur.iać nosiciela takiej koszulki - no chyba że ktoś lubi jak go coś drapie po kręgosłupie...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam może nie powinienem się wypowiadać bo kolory jakie są brane pod uwagę zupełnie mnie nie interesują ale... ten celownik na karku wygląda strasznie :rolleyes: dodatkowo jeśli to ma być haft a nie "naszywka" to istnieje taka, bardzo prawdopodobna ewentualność że zgrubienia jakie powstaną na skutek zagęszczenia nici haftu w tym miejscu będą okrutnie wkur.iać nosiciela takiej koszulki - no chyba że ktoś lubi jak go coś drapie po kręgosłupie...

 

Też tego efektu nie lubię, więc o to zadbam aby pod haftem wylądował miękki przyjemny materiał.

 

W gwoli wyjaśnienia cena 150zł jest przy założeniu produkcji 20-30 koszulek. W przypadku min 100szt będzie to ok 115zł

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Limitowanych gaci Marcin jeszcze nie zapowiedział  :P

Pewnie zastanawia się z której strony wyhaftować "tarczę"  :D :D

 

A poważnie pisząc pozwolę sobie zapytać:

Jest szansa na jakieś inne, weselsze kolory? np żółty, pomarańczowy, albo jakiś inny, byle jasny?

 

Wiem że beżowy haft itd. ale może dałoby radę żeby haft był np czarny na jasnej koszulce - wiem że takie gadanie jak moje mocno irytujące może być, bo można je podciągnąć pod "pierdo lamento" (że niby wiecznie problemy, i gadanie "po próżnicy zawodowo niezadowolonych"), ale na pewno cześć z nas woli jasne kolory szczególnie letnią porą, a koszulki tego typu raczej latem się nosi...

Można by do ankiety dorzucić jakiś jasny kolor i by się wtedy okazało czy jest jakieś większe zainteresowanie?

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak się ma motyw VIS-a do żółtej czy różowej koszulki ?

Szczerze, zapał mi już przeszedł. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak się ma motyw VIS-a do żółtej czy różowej koszulki ?

Szczerze, zapał mi już przeszedł. Temat do zamknięcia.

Bo za dużo się pytasz. Rób jak serce podpowie i tyle.

 

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.