Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Enkil

Gentlemen's I wieśniaki

Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzuj gościu .... Książkę przeczytaj to Ci może przejdzie. Pamięć to ja mam dobrą. Widzisz tam gdzie coś politycznego? Napisałem jakiś komentarz ? Czytam więc piszę w temacie. Nikt Ci nie każe czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakby stacja TVN miała na zbyciu 2 mld ekstra to zapewne zrobiłaby ekstra program na poziomie światowym np. benefis Bayer Full.

 

Benefis Bayer Full na poziomie światowym, kurcze rozmarzyłem się.

Ale to bez dotacji państwa to się nie da. To nie jest temat dla TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz ? To chyba w tym zespole gra ten caly Sławek, nie mylić ze Sławomir .... Oni chyba są w Chinach mega popularni. Coś tak kiedyś słyszałem, chyba że zespoły mylę. A to rynek jakby duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys mial pamiec dobrą, to pamietałbys co piszesz :lol: nawet w tym temacie.   Najpierw wypowiadasz sie na temat programu, a pozniej stwierdzasz , ze go nie ogladasz.  Piszesz byle  smiecic. Zabierz pomagiera i idz na spacer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieśniak w tym odcinku o którym pisałem miał marzenie - chciał w Warszawie odwiedzić prawdziwy klub disco polo - i to marzenie dżentelmena kolega (z niewielkim grymasem na twarzy) mu spełnił. Dżentelmen miał przyjaciół, którzy też byli dżentelmenami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym nikogo obrazić, ale powinni zrobić program o ludziach oglądających tego typu szoł.

Rozumiem jeden odcinek tak z ciekawości...


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie programy też są. Ta sama stacja je nadaje :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys mial pamiec dobrą, to pamietałbys co piszesz nawet w tym temacie. Najpierw wypowiadasz sie na temat programu, a pozniej stwierdzasz , ze go nie ogladasz. Piszesz byle smiecic. Zabierz pomagiera i idz na spacer.

Obejrzeć a oglądać to dwa słowa. Widzisz różnicę ? To sprawdź w slowniku. Słyniesz na forum ze swoich politycznych jazd.

Tyle na ten temat i spokój już. Kończę dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 99% wolałbym tego prostego niby "wieśniaka " bo nie lubię takich określeń niż tego gogusia co się uważa za dżentelmena , od kiedy dżentelmen to ten co ma szafę ubrań i jest narcyzem , mnie dziadek uczył że dżentelmen np  ustępuje miejsca  kobiecie, otwiera jej drzwi itp  , brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeć a oglądać to dwa słowa. Widzisz różnicę ? To sprawdź w slowniku. Słyniesz na forum ze swoich politycznych jazd.

Tyle na ten temat i spokój już. Kończę dyskusje.

Nie rozumiesz o co chodzi  :lol: ,  kolejny raz chciales smiecic polityką mimo ze nie ma już polityki na forum. 

 

Kolega wyzej  zwrocil na to uwagę. czyli zobaczyc w domysle ocenić  (i tu o gustach sie nie dyskutuje) . a nie krytykowac bezmyslenie  tzw nie bo nie. Jak masz problem z ciotką to z nią o tym porozmawiaj, a nie z nami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, założyłem ten temat bo oglądnąłem ;) jeden odcinek programu, którego nigdy nie oglądałem (ani jemu podobnych). Zainteresował mnie z powodu wątku zegarkowego. Obecnie temat zszedł z tematu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.