Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MVRC1N

Zegarek do 1000zł - inwestycja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Przymierzam się do zakupu zegarka, początkowo miał być do g shock gx56, ale tak się zastanawiam czy jest możliwość 'zainwestowania' w zegarki. Początkowo byłoby to 1000zł, ewentualnie budżet można dramatycznie zwiększyć do ceny około uncji złota. Chodzi mi o to żeby zegarek nie tracił na wartości a może nawet zyskał. Jest możliwe coś takiego? Kto pyta nie błądzi więc w razie czego prosiłbym o skierowanie mnie na właściwy tor.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Obawiam się, że nawet jak zwiększysz budżet jeszcze bardziej, dajmy na to do uncji palladu, to i tak w tej kwocie nie kupisz raczej zegarka, który będzie zyskiwał na wartości  ;) Ale może po prostu kup taki, który Ci się podoba i którego noszenie będzie sprawiało Ci przyjemność? To jest bezcenne  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kup VISa z Vratislavia Conceptum, na nim na pewno nie stracisz ;)

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak czułem ???? no do zakupu np rolexa mi się nie spieszy więc temat raczej do zamknięcia ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak czułem ???? no do zakupu np rolexa mi się nie spieszy więc temat raczej do zamknięcia ????

Poczeka, jeszcze nie wybraliśmy zegarka dla Ciebie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli tak jak czułem ???? no do zakupu np rolexa mi się nie spieszy więc temat raczej do zamknięcia ????

Raczej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwnestycja zegarkowa  za 1000 zl? to lepiej zaiwnestuj w siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskiego w złocie to jak trzeba przetopisz kopertę i nie stracisz jak kupisz w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko Koledze chyba o to chodziło, żeby był to zegarek z czasem zyskujący na wartości, a w ten sposób, to zegarka już nie będziemy mieli  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o inwestycję (a tak to zrozumiałem), to zostań lepiej przy tej uncji złota :)

Ale jeśli chcesz kupić zegarek, posłuchaj rady kolegi fidelio.

Edytowane przez Watch-er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o pamiątkę, która za 3-4 lata nie będzie kosztowała np 600 zł mniej ;) ale czułem, że budżet będzie zbyt mały a więc chyba zostanę przy g shocku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o pamiątkę, która za 3-4 lata nie będzie kosztowała np 600 zł mniej wink.png ale czułem, że budżet będzie zbyt mały a więc chyba zostanę przy g shocku tongue.png

Nie chcesz sobie kupić nowego zegarka po prostu dla frajdy? Przecież o to w tym wszystkim chodzi, żeby cieszyć się zegarkiem i tyle bez dorabiana zbędnej ideologi. smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o pamiątkę, która za 3-4 lata nie będzie kosztowała np 600 zł mniej

Kup używkę - już straciła na wartości.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz gszoki, kup limitacje z okazji 35 lecia. Takie zegarki zawsze są po latach poszukiwane na rynku. Budżet wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pożyczkę u Bociana i zapisz się w kolejkę na Roleksa. To dzisiaj najlepsza inwestycja zegarkowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestuj w ruski, na allegro połowa sprzedawców pisze, że to inwestycja ;) A tak na poważnie, na dzień dzisiejszy każdy przyzwoity markowy zegarek z lat pięćdziesiątych czy sześćdziesiątych gwarantuje, że nie straci na wartości. Problemem jest pytanie, jak sytuacja będzie wyglądała za kilka czy kilkanaście lat i czy nie nastąpi jakieś tąpnięcie, po którym wartość zegarków drastycznie spadnie. Wystarczy porządny kryzys, a taki może się zdarzyć w każdej chwili, brak pieniądza na rynku i już skończy się zabawa w kolekcjonerstwo, a wartość przedmiotów kolekcjonerskich poleci na łeb. Wówczas tylko najwartościowsze przedmioty utrzymają jako taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się da za 1000 kupić coś co da niezły zysk, np . limitki seiko z serii recraft dawały zarobek 100%, sarby017 niedawno wisiały po 1300 teraz wołają 2000 :) itd itd

Kup może skx007/009 raczej już na nim nie stracisz ( oczywiście w dobrej cenie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem pisać o skx przy dobrych wiatrach za 1100 można nowy wyrwać :) ale kolega mnie uprzedził :) też mało (dosyć) na cenie tracą zwykle snkn niedawno można było kupić w granicy 330 zł a teraz już 400 albo snzg. Dwa wyżej wymienione raczej inwestycją w przyszłość nie będą a raczej na cenie nie trqcą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie będą noszone a trzymane w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo chłopaki, będę się musiał w takim razie zastanowić :) może lepiej rzeczywiście postawić na to co na początku czyli g shocka żeby mieć zegarek do użycia w 'terenie' gdzie coraz częściej się pojawiam. Dziękuję jeszcze raz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.