Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Aneta9

Prezent ślubny za około 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam zegarki marki Tag Heuer. Nie wiem czy nie bardziej pasują do niego. Szczególnie, że dawno temu coś o nich wspomniał. Cena przekracza budżet.

 

Ojtam... ojtam...

https://www.czaszegarkow.pl/tag-heuer-formula-1-czarny-guma-o41-mm-p-71321.html

A raczej na bransolecie:

https://www.czaszegarkow.pl/tag-heuer-formula-1-czarny-stal-o41-mm-p-78606.html

 

TAG Hauer ma wysoką cenę, bo to zegarki reklamowane, znane i uchodzące za prestiżowe. Tak jak napisałem: technicznie lepszy Longines VHP, ale prezent ma zapewnić "efekt Wow!", a TH do tego się nadaje :)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim budzecie i okazji na prezent, jednak celowalbym w automat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w AD i widziałam podobny model Balla jak zaproponowany tylko z czarną wskazówka. Ta czerwona jednak robi robotę :)

Zastanawiam się jeszcze czy jednak nie uszczęśliwiam narzeczonego na siłę czymś eleganckim. On rzadko chodzi w garniturach. Może faktycznie coś bardziej sportowego? Żeby mógł korzystać na co dzień ale jednocześnie pożądanego.

Widziałam zegarki marki Tag Heuer. Nie wiem czy nie bardziej pasują do niego. Szczególnie, że dawno temu coś o nich wspomniał. Cena przekracza budżet. Jednak jeśli uważają Państwo, że warto to mogę dołożyć. Nie wiem z czego wynika ta różnica w cenie. Czy jest to marka bardziej ceniona? Bardziej premium niż Ball? Czy po prostu bardziej znana i cena sztucznie zawyżona?

Jest jeszcze jedna kwestia - jak kupisz swemu wybrankowi bardziej elegancki zegarek to będzie miał chłopina w czym iść do ślubu. Dotychczasowe czasomierze raczej się do tego nie nadają. Dlatego też pozwolę sobie powrócić do idei złotego zegarka radzieckiego, o której wspominałaś w pierwszym poście i wrzucę linki:

- https://allegro.pl/oferta/zegarek-poliot-z-zoltego-zlota-7515613063

- https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-poljot-zloty-30-kamieni

- https://allegro.pl/oferta/zloty-zegarek-poljot-583-7830863519 (osobiście posiadam identyczny zegarek-pamiątkę od dziadka - bardzo elegancki i subtelny czasomierz).

 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w AD i widziałam podobny model Balla jak zaproponowany tylko z czarną wskazówka. Ta czerwona jednak robi robotę :)

Zastanawiam się jeszcze czy jednak nie uszczęśliwiam narzeczonego na siłę czymś eleganckim. On rzadko chodzi w garniturach. Może faktycznie coś bardziej sportowego? Żeby mógł korzystać na co dzień ale jednocześnie pożądanego.

Widziałam zegarki marki Tag Heuer. Nie wiem czy nie bardziej pasują do niego. Szczególnie, że dawno temu coś o nich wspomniał. Cena przekracza budżet. Jednak jeśli uważają Państwo, że warto to mogę dołożyć. Nie wiem z czego wynika ta różnica w cenie. Czy jest to marka bardziej ceniona? Bardziej premium niż Ball? Czy po prostu bardziej znana i cena sztucznie zawyżona?

Moim zdaniem Ball ma lepszą relację jakość-cena niż TH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kolekcję Twojego przyszłego męża wygląda na to,że brakuje mu zegarka z drewna.Zrób na nim jakiś wyjątkowy grawer i cacy. Taki prezent to doskonała pamiątka, a przy tym prezentuje się bardzo okazale. Jakbys kupiła taki zegarek, to zostanie Ci też sporo pieniędzy np. na podróż poślubną. Jeśli Cię zainteresowałem, a nie wiesz gdzie mogłabyś kupić taki zegarek to wejdź na https://wood-shop.pl/pol_m_Drewniane-Zegarki-152.html  Znajdziesz spory wybór.

 

Jak będziesz chciała dopytać jestem do dyspozycjirolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zegarek z drewna? Świetny pomysł... W zależności od nastroju, pory roku, farbka czy jakiś impregnat do drewna i mamy zupełnie nowy zegarek. A jak coś się obije, uszkodzi, nie ma sprawy. Proste narzędze stolarskie i możemy się postarać np. o nowy kształt koperty. Chyba pozbędę się wszystkich zegarków ze stalowymi kopertami i na drewno się przerzucę...

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bezel nie centruje, to myk szlifierką i będzoe ok. A jak przy szlifowaniu uszkodzi się werk, to nie ma kłopotu, bo jest wart grosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Prawda. Generalnie, przy najmniej z mojej perspektywy, słaby pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jednak niech przyszłemu mężowi nadal brakuje drewnianego zegarka, a kup coś rozważanego wcześniej. A drewniany niech będzie przysłowiowym króliczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To może jednak niech przyszłemu mężowi nadal brakuje drewnianego zegarka, a kup coś rozważanego wcześniej. A drewniany niech będzie przysłowiowym króliczkiem.

Tomek, ale ten króliczek to tak bardziej z Alicji w krainie czarów czy może z Matrixa? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja

Bym wykorzystał sytuację i poszukał obniżek. Do Od czasu do czasu bym napisał lub zadzwonił na komórkę. Widziałem jakiś czas temu sporo zegarkow od Mourice Lacroix w przecenie. Może uda się teraz jakiegoś ładnego ikona wyrwać a może nawet starszego Pontosa. Sporo się na nich dzieje, w tej cenie marka godna polecenia no i Szwajcar.

Edytowane przez Sceptyczny Sceptyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ale ten króliczek to tak bardziej z Alicji w krainie czarów czy może z Matrixa? ;-)

Z Alicji, zawsze z Alicji. Miał zegarek kieszonkę i świadomość, że jest spóźniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał zegarka limitowanego, może i fajny numer się trafi. Raczej klasyczny 3 wskazowkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat pewnie bedzie bez finalu, szkoda siw produkowac panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałabym wszystkim podziękować za pomoc. Wasze rady były bardzo przydatne.

Zegarek został już kupiony i czeka na ślub, który aktualnie stoi pod znakiem zapytania.

Jeszcze przed epidemią kilkakrotnie odwiedziłam sklepy AD. Oglądałam zegarki sugerowane przez Was oraz inne sugerowane przez obsługę czy te które wpadły mi w oko :) Udało mi się znaleść zegarek wg mnie idealny. Zdecydowałam się zwiększyć diametralnie budżet i kupić zegarek, który skradł moje serce :)

Liczę, że narzeczonemu spodoba się równie mocno jak mi.

Tag Heuer model WAY211A.BA0928

Mam nadzieję, że swoim wyborem nie rozczarowałam Państwa. :)

Serdecznie wszystkim dziękuje

Pozdrawiam

post-112119-0-53239100-1585329986_thumb.jpeg

post-112119-0-08627400-1585330002_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co tam my, najważniejsze, żeby przyszłemu małżonkowi się spodobał  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór  :)


Gdybym ja otrzymał taki prezent, byłbym niezmiernie zadowolony!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór  :)

Gdybym ja otrzymał taki prezent, byłbym niezmiernie zadowolony!

 

Slub pod znakiem zapytania wiec ...  :D

 

A na powaznie - gest mily a zegarek sie podoba wiec jest jak powinno byc.

 

Niech sie nosi i trzymam kciuki!

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo dobry wybór  :)

Gdybym ja otrzymał taki prezent, byłbym niezmiernie zadowolony!

 

Jak to się mówi, darowanemu koniowi i tak dalej. Ale myślę sobie, że gdyby Koleżanka zdradziła się ze swoim planem podwyższenia (znacznie) budżetu, to jednak można by znaleźć coś ciekawszego niż ten TAG  :) I żeby nie było, gdybym ja taki zegarek dostał w prezencie, to również byłbym zadowolony  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tylko, że forum zeszło na psy. Ludzie kupują zegarki droższe niż zakładali, a udział Forumowiczów w tym procederze prawie żaden. Gdzie te czasy, kiedy motto forum brzmiało: „Pomożemy zwiększyć Twój budżet”...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Powiem Wam tylko, że forum zeszło na psy. Ludzie kupują zegarki droższe niż zakładali, a udział Forumowiczów w tym procederze prawie żaden. Gdzie te czasy, kiedy motto forum brzmiało: „Pomożemy zwiększyć Twój budżet”...

 

Święte słowa  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa :D

To wszystko przez zegarek z drewna :(

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No tak, można się było do naszych porad zniechęcić, po takiej propozycji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.