Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig na żywo z pewnością nie byłby nudny. Może tylko transmisje telewizyjne tak działają

A jak idzie robienie zdjęć konkursowych? Przypominam, że termin nadsyłania mija w najbliższy wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba pierwszy raz jestem tak zadowolony z mojego zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapomnij wysłać Ja mam za sobą dwa podejścia, obydwa w pośpiechu, czyli nieudane... Ale zamykam się na weekend w domu, więc może coś jeszcze uda się stworzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapomnij wysłać Ja mam za sobą dwa podejścia, obydwa w pośpiechu, czyli nieudane... Ale zamykam się na weekend w domu, więc może coś jeszcze uda się stworzyć

Na weekend warto się zamknąć nie tylko z powodu zdjęć. Masakra, wszędzie już mówią tylko o tym wirusie i nawet jak człowiek chce coś innego się dowiedzieć to się nie dowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że odwołacie konkurs z powodu wirusa...wszyscy tak robią. Nawet nie wiadomo czy F1 pojedzie...jak mi katar przejdzie to strzelę jaką fotę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie dopadnie nas i Was to będziemy działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie dopadnie nas i Was to będziemy działać

Powiedziałbym nawet, że teraz tym bardziej powinniśmy działać. W końcu skakanie z aparatem w domu czy okolicy to najlepsze co można robić kiedy powinno się być poza dużymi skupiskami ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej głowie rodzi się pomysł na kolejne przegrane zdjęcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi tak dalej pojdzie, to może ze mną przyjdzie Ci pokonkurować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba! Grunt to wierzyć w siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że wasze pesymistyczne podejście mnie cieszy :-) ale znając życie te nie udane fotki znowu zabiorą czołowe miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Pożywiom, uwidzim

Już tylko trzy dni pozostały do rozpoczęcia wyścigu. Jeszcze można się zameldować na linii startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko można, a nawet trzeba się zameldować! W końcu skoro i tak wszyscy siedzimy w domach to aż się prosi o fotkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem, próbowałem, próbowałem...z mojego pierwotnego pomysłu nic nie wyszło. Co teraz? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem, próbowałem, próbowałem...z mojego pierwotnego pomysłu nic nie wyszło. Co teraz? Nie wiem.

Nie poddawaj się, jakbym miał wrzucać fotki tylko wtedy kiedy wyszły według planu to od sierpnia wziąłbym udział może w dwóch edycjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się dzisiaj naskakałam i nagimnastykowałam. Coś tam wyszło, a czy dobre, to się okaże B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi plany pokrzyżował COVID-19  :blink:  :blink:  :blink:

Zdjęcie miało być z Albert Park  a tu koronawirus odwołał inauguracje sezonu F1  :angry:

 

A tak poważnie to jeden karkołomny pomysł nie wyszedł więc w myśl zasady  Pierra de Coubertin - postanowiłem - jak zwykle -  jedynie wziąć udział  :lol:

Mam nadzieję, że zdjęcie dotarło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi plany pokrzyżował COVID-19  :blink:  :blink:  :blink:

Zdjęcie miało być z Albert Park  a tu koronawirus odwołał inauguracje sezonu F1  :angry:

Ale tak na poważnie z Australii czy jakoś z ekranu komputera/telewizora? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - żart taki.

Zły byłem jak zobaczyłem temat konkursu - w tamtym roku byłem na Węgrzech na F1 i oczywiście żadnego zdjęcia  nie zrobiłem żeby był zegarek i bolidy w tle. A to byłby świetny temat IMO. Jedyne zdjęcie nadgarstkowe z Hungaroring  mam z piwem w kubku F1  :D   - pokażę po konkursie jak mi przypomnisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Twoje zdjęcie z pierwszego konkursu, to była, zdaje się, ta sama impreza

Róbcie zdjęcia swoim zegarkiem w różnych okolicznościach, nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem, próbowałem, próbowałem...z mojego pierwotnego pomysłu nic nie wyszło. Co teraz? Nie wiem.

Poproś małżonkę aby ci zrobiła fotkę jak siedzisz z aparatem nad zegarkami i myślisz a czas ucieka...

 

 

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł I najlepiej o 21:59 we wtorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - żart taki.

Zły byłem jak zobaczyłem temat konkursu - w tamtym roku byłem na Węgrzech na F1 i oczywiście żadnego zdjęcia  nie zrobiłem żeby był zegarek i bolidy w tle. A to byłby świetny temat IMO. Jedyne zdjęcie nadgarstkowe z Hungaroring  mam z piwem w kubku F1  :D   - pokażę po konkursie jak mi przypomnisz :)

 

Tak jak napisała Ewa - ja zawsze jak jestem w wyjątkowym miejscu to dla zasady cyknę coś z zegarkiem na wszelki wypadek :)

A fotkę możesz pokazać i teraz jeśli nie ma trafić do konkursu. Zawsze to będzie coś związanego z F1 w tym smutnym dla nas roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest smutny rok :)

Tylko troszkę inny. Zdjęcia nie pokaże teraz ponieważ to ten Sam zegarek który wystawiłem do konkursu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.