Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
damianeiro1992

Eglobalcentral - ostatnie Wasze zakupy?

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy, napewno opiszę całą historię od zakupu do zakończenia - dla innych. 

 

 

Zakładając ten temat bardziej obawiałem się, że po prostu utopiłem pieniądze w błocie. Komentarze, które przeczytałem na internecie mnie w tym uświadomiły. Sklep ma bardzo negatywne opinie na portalach typu opineo itp.

 

Chętnie wystawię pozytywny komentarz jak dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, napewno opiszę całą historię od zakupu do zakończenia - dla innych. 

 

 

Zakładając ten temat bardziej obawiałem się, że po prostu utopiłem pieniądze w błocie. Komentarze, które przeczytałem na internecie mnie w tym uświadomiły. Sklep ma bardzo negatywne opinie na portalach typu opineo itp.

 

Chętnie wystawię pozytywny komentarz jak dojdzie.

 

A co w ogóle zamawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero na początku wyboistej drogi jestem, choć od złożenia zamówienia minęły już dwa tygodnie

 

17.03 - In transit

16.03 - The parcel has been picked by the courier; The parcel has left the courier's warehouse

 

a wcześniej:

11.03 - zamówienie wysłane

06.03 - odebrane przez kuriera, ale brak numeru przesylki

04.03 pakowanie

03.03 potwierdzenie zamówienia

03.03 wpłata paypal

Edytowane przez drVanSteiner

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonor, jakieś wieści u Ciebie?  :D

Cały czas taka sama sytuacja. Policzyłem, mam 11- sty wpis:

 

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.

 

Czekamy. Ja tym razem zamówiłem fotoaparat. Myślę, że trzeba będzie jeszcze poczekać ze dwa - trzy tygodnie i po tym czasie poprosić o zwrot kasy. Z tego co pamiętam, płacąc przez paypal masz pół roku na założenie sporu. Na razie w ogóle o tym nie myślę, mam nadzieję że prędzej czy później przesyłka ruszy z miejsca.

Edytowane przez bonor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile u Ciebie trwał etap od zamówienia, do komunikatu "The parcel has been picked by the courier" ?


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem nr trackingowy z GLS :) postępy!

No to fajnie, że chociaż u Ciebie coś drgnęło. Za 2-3 dni powinieneś mieć w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21

2020-03-17

Your parcel has arrived at GLS, please follow this link for further information:



20

2020-03-16

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



19

2020-03-15

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



18

2020-03-14

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



17

2020-03-13

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



16

2020-03-12

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



15

2020-03-11

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



14

2020-03-10

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



13

2020-03-09

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



12

2020-03-08

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



11

2020-03-07

We apologise for the delay, we are following up your order to get it delivered to you as soon as possible.



10

2020-03-06

Due to unforseen circumstances there is a delay in your shipment. We will update here once we have news.



9

2020-03-05

Processing delay, your parcel will be out for delivery shortly.



8

2020-03-04

Shipment further connected.



7

2020-03-03

Your parcel will arrive shortly at the courier depot.



6

2020-03-02

Shipment is on its way to the local depot.



5

2020-03-01

Your parcel has arrived at a sort facility.



4

2020-02-29

Shipment will arrive at courier depot for sorting shortly.



3

2020-02-28

Shipment is en-route to courier depot.



2

2020-02-27

In transit.



1

2020-02-26

The parcel has been picked by the courier; The parcel has left the courier's warehouse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie obyło się bez kilkunastodniowego okresu z przeprosinami i przesyłka jest już w drodze z Niemiec GLSem

 

I jeszcze 20.03 - Your parcel has arrived at GLS, please follow this link for further information

20.03 - Your parcel has arrived at a sort facility

19.03 - Shipment will arrive at courier depot for sorting shortly

18.03 - Shipment is en-route to courier depot

17.03 - In transit

16.03 - The parcel has been picked by the courier; The parcel has left the courier's warehouse

a wcześniej:

11.03 - zamówienie wysłane

06.03 - odebrane przez kuriera, ale brak numeru przesylki

04.03 pakowanie

03.03 potwierdzenie zamówienia

03.03 wpłata paypal


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar dotarł, porządnie zapakowany. Orginalne pudełko, orginalne pudełko tekturowe.

17.02 wpłaciłem pieniadze poprzez przelewy24

 

20.02 pieniądze zostały zaksięgowane

 

Następnie równy miesiąc trwała dostawa. W między czasie na stronie eglobal wstawiały się wygenerowane statusy, które podkręcały zdenerwowanie. Kontakt mailowy ze sklepem istnieje ale nic nie wnosi bo również dostaje się losowo generowane wiadomości.

 

Podsumowanie: jeżeli znowu znajde coś w fajnej cenie na stronie eglobal napewno skorzystam. Następnym razem zapłacę poprzez paypal.

 

Kupiłem ORIENT RA-AG0001S10B w cenie 571,90 zł

W tamtym czasie najtaniej w polskich sklepach było to 830 zł

 

Różnica w cenie to około 260 zł

 

Generalnie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

U mnie obyło się bez kilkunastodniowego okresu z przeprosinami i przesyłka jest już w drodze z Niemiec GLSem

 

I jeszcze 20.03 - Your parcel has arrived at GLS, please follow this link for further information

20.03 - Your parcel has arrived at a sort facility

19.03 - Shipment will arrive at courier depot for sorting shortly

18.03 - Shipment is en-route to courier depot

17.03 - In transit

16.03 - The parcel has been picked by the courier; The parcel has left the courier's warehouse

a wcześniej:

11.03 - zamówienie wysłane

06.03 - odebrane przez kuriera, ale brak numeru przesylki

04.03 pakowanie

03.03 potwierdzenie zamówienia

03.03 wpłata paypal

To bardzo nieuczciwe wobec pozostałych kolegów z forum :P;)

 

Moja paka już u kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie u mnie ruszyło z miejsca. Dziś, po dwutygodniowym opóźnieniu dostałem numer trackingowy z GLS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz idzie jak burza
21.03 jeszcze w Niemczech, a 22.03 - The parcel has reached the parcel center. Strykow, Poland

Nie spodziewałem się, że przez weekend coś się zmieni, a po weekendzie i tak szacowałem, że ze 2 dni na granicy zejdzie.
A tu miłe zaskoczenie

 

Niespodziewanie przyjechał szybciej niż myślałem. Jeszcze w sobotę był w Niemczech i dziś już u mnie biggrin1.gif

xezqwf1.jpg?1

Edytowane przez drVanSteiner

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Moja paka również doszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie zakupy szły niemal miesiąc...

 

Ale doszły całe i zdrowe 😉


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moje idą od 72 dni :) Zwrot dostałem po 10 dniach od zakupu. Całkowicie bez mojej wiedzy, bez informacji. Po 35 dniach i 20 mailach dowiedziałem się, że no mieli błąd. Ale paczka idzie na trackingu już 72 dni 🤣

 

To był mój trzeci zakup na egl. Nigdy więcej tam nie biorę. Wolę minimalnie drożej gdzieś indziej z normalnym trackingiem i spokojnym sumieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.