Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Talar97

Dobór paska innego modelu

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam

Z góry przepraszam, jeśli temat ten wałkowany był sto razy, ale potrzebuje pomocy.

Planuje zakup zegarka Casio G-SHOCK GG-1000-1A3ERjednak ten jasno zielony pasek jakoś mi nie odpowiada. Czy wykonalne jest, aby dopasować do tego modelu pasek jakiegoś innego, lecz wciąż bliźniaczek modelu np. GG-1000GB-1A itd., bo nie jestem w stanie znaleźć go do tego samego modelu w czarnym kolorze.

Edited by Talar97

tak, będą pasować paski z podobnych modeli. poza tym u kitajca znajdziesz masę zamienników, jakby co.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń

Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?

• By Krist-off
      Witajcie.  Obiecałem sobie, że w tym roku nie będę już niczego kupował, ale mam słabą silną wolę...  Żeby chociaż troszkę się opanować postanowiłem, że będzie to (póki co) jeden z trzech zupełnie różnych zegarków, które mnie zainteresowały.  Przeznaczenie?  Luźny, niezobowiazujący zegarek na lato...  To, że poniższe zegarki są, każdy z zupełnie innej bajki wiem doskonale...  Chodzi mi tylko i wyłącznie o Waszą opinię. Co byście wybrali z tej trójki właśnie jako, luźny, niezobowiazujący zegarek na lato... Zakładając, że parametry techniczne w tym WR odpowiadają mi we wszystkich.    Edycja: udało się w końcu fotki wrzucić. Ps. Komentarze miłe widziane.   Pozdrawiam

• By niemiach
      Cześć, na wstępie dodam, że przeszukałem całkiem sporo internetu i nie znalazłem odpowiedzi. Po wymianie baterii w moim G-shocku GG-1000 i resecie AC zegarek nie działa. Zamiast tego wyświetla komunikat "FULL". Przyciski nie działają, wskazówki nie chodzą. W momencie gdy stykam pin AC z metalową obudową (-) "FULL" ginie, po czym pojawia się z powrotem.  Już raz wymieniałem baterie i nie było najmniejszego problemu. Próbowałem różnych baterii jednak rezultat jest dalej ten sam. Liczę na waszą pomoc  

• By duke_forever
      Prośba o weryfikację autentyczności

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.