Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Forumowy Jednowskazówkowiec ANKIETA wyboru jasnej wersji tarczy

Jaką wersję tarczy preferujesz?  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że takie będą straty?  :o

 

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym sensie :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt szybko się nie zaczenie, więc miejmy nadzieję, że sytuacja wróci niedługo do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na 1

 z każdym projektem było tak samo, więc nie oczekujcie ,, normy" co by to nie było,

prędzej ten projekt będzie miał dwie wskazówki,niż sielankę na forum ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mamy impas 40 do 41. Co najbardziej mnie skłania do tego aby tej wersji nie robić albo zrobić wersję 2 dla zwolenników tej konfiguracji a Ci którym nie podpasuje ta wersja mogą wybrać wariant żółto-czarnej tarczy gdzie pozostaje przedział 6-8h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, jeżeli taka będzie decyzja można mnie dopisywać do listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywanym niezadowoleniem przepisuję się zatem na wersję 2 . Wolę taki niż żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że ten projekt trafił na short-listę tegorocznych planów. I podtrzymuję wcześniejszą deklarację ze się piszę czy to wersję 1 czy 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopracowujemy kopertę, pominiemy raczej etap robienia formy w plastiku bo mam już na tyle duże doświadczenie, że wiem jakie wymiary zagrają i co i jak musi być wygięte aby to się dało nosić :-) Pójdziemy od razu w stal.

 

Zegarek ten powstanie w 3 wersjach. Jedna z wersji to niespodzianka, jest kompletnie inna od tych które znacie i zdaniem osób które ją widziały absolutnie najlepsza :-) Ale to taka niespodzianka będzie na deserek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba wersję 3 przygarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wypowiadałem się wcześniej ale projektowi przyglądam się od dłuższego czasu. Podobają mi się obie wersje. Ale jako inżynier mechanik optuję za 2 wersją i tak zagłosowałem   :rolleyes: . Mam nadzieję, że będzie wykonana ta wersja.

Edytowane przez Spoonman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sobie darować bo bym się udusił ale to już ostatni raz. Wersja 1 "z inżynieryjnego" punktu widzenia BYŁA tak samo zasadna, ciśnienie minimalne może być także krytyczne i to w wielu branżach a poniżej dowód, ze takie manometry istnieją.

 

post-109042-0-55086900-1587152951_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że istnieją ale było tutaj paru talibów :D i jak widać skutecznie przekonali połowę do drugiej wizji. Jeszcze raz podkreślam, mi jest to obojętne chodź optycznie moim zdaniem wersja 1 wygląda lepiej. Lepiej się na tą tarczę patrzy, wersja 2 jest taka jakaś kopnięta ale może to tylko mi się tak wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w wersji 2 coś męczy wzrok, jest zbyt... poprawna? oczywista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w wersji 2 coś męczy wzrok, jest zbyt... poprawna? oczywista?

 

moja druga połowa a ma ona dobre poczucie smaku stwierdziła, że problem jest w tym że mamy w tej wersji 16-17-18 czyli system 24h na tarczy zegarka do którego nie jesteśmy tak przyzwyczajeni. Po prostu tak duże liczby powodują, że ta strona tarczy robi się jakaś ciężka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak wersja 1, od początku na nią stawiałem.

Po za tym, wersja 2 nie wpisuje się w rytm mojego życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja druga połowa a ma ona dobre poczucie smaku stwierdziła, że problem jest w tym że mamy w tej wersji 16-17-18 czyli system 24h na tarczy zegarka do którego nie jesteśmy tak przyzwyczajeni. Po prostu tak duże liczby powodują, że ta strona tarczy robi się jakaś ciężka.

I to jest w tej wersji najlepsze. To będzie wyróżniać ten zegarek, oprócz jednej wskazówki oczywiście. Cyfry 6, 7, 8 są prawie na każdej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, absolutnie zgadzam się :)

Mam wiec dylemat - brać wersję 1 czy 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz wersję nr 3, bo nr 1 nie będzie

A do tabelki w wierszu projektant, proszę dopisać poza trzema inżynierami „talibowie z forum”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiona uwaga. Wersja 1 ładniejsza

 

moja druga połowa a ma ona dobre poczucie smaku stwierdziła, że problem jest w tym że mamy w tej wersji 16-17-18 czyli system 24h na tarczy zegarka do którego nie jesteśmy tak przyzwyczajeni. Po prostu tak duże liczby powodują, że ta strona tarczy robi się jakaś ciężka.

Edytowane przez TylerVega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra. Kończę tą ankietę. Nie może trwać przez wieczność. Musimy już rozpoczynać prototypownie i produkcję tak aby to pod koniec roku mogło się urodzić. Wygrała opcja 1.

Nie śledziłem wyników ankiety codziennie, ale wydaje mi się, że przez większość czasu opcja 1 miała przewagę, na początku dużą, później topniała ale nadal to było kilka głosów.

Dla tych co nie mogą przeboleć wyników ankiety...zostanie wersja RETROSPORT która ma zupełnie inne podejście do oznaczeń tarczy...i jest ono mocno oryginalne do tego stopnia, że z tej wersji czas będziemy odczytywać w inny sposób niż w klasycznych tarczach zegarowych. Ale czego się nie robi dla designu.

PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU. PRZY OKAZJI ZMIANY SILNIKA FORUM NIESTETY ZNIKNĘŁY MOJE NARZĘDZIA MODERATORSKIE DO DZIAŁU INICJATYW.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.