Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Sztetke

Seiko SKX007 - czy można trafić na podróbkę

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć. Chciałbym kupić SKX007. Wiem, że to bardzo popularny zegarek dlatego zastanawiam się, czy jest on często podrabiany i łatwo się naciąć? Intryguje mnie to, że w oficjalnych sklepach są dostępne prawie wyłącznie zegarki produkowane poza Japonią a na Allegro można bez trudu znaleźć u mniejszych sprzedawców zegarki rzekomo wyprodukowane w Japonii i to nawet nieco taniej. Oto przykład:

 

- zegarek wyprodukowany w Japonii na Allegro: https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-seiko-skx007j1-diver-sports-automat-8740328831

- zegarek wyprodukowany poza Japonią na zegarownia.pl: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-automatic-divers-skx007k1?gclid=CjwKCAiA44LzBRB-EiwA-jJipDm7PJF_KDn-vtFKCIu7-8tu-ITXlaZ_6I1sjAPdBORBdg5Az8MnXBoCb78QAvD_BwE

 

Wg Was ta oferta na allegro jest OK? To ma być prezent dlatego nie chciałbym skusić. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Edytowane przez Sztetke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22
Napisano (edytowane)

IMO zegarek ze zdjęcia na Allegro nie jest wersją J. Bezpośrednio pod napisem Diver s 200m, powinien być mniejszy biały 21 JEWELS. Nic mi nie wiadomo, by na sam koniec produkcji wprowadzono trzecią wersję tarczy.

Edytowane przez Paragraf22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten okaz, chyba, przewija sie na allegro od dobrych kilku msc. Sam byłem zainteresowany, napisałem i nie dostałem zdjęć, które chciałem. Zakładam, że lata po zwrocie 

 

Weź tutaj

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/seiko-skx007k2-automatic-mens-divers-200m-watch

 

+ 80 PLN za dostawę bez VAT. Masz i taniej i lepiej i bransolete i pewnie nawet szybciej niż w Polsce

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach wszystko to, co popularne, jest podrabiane. Jedyne co, to trzeba dokładnie poszukać (na youtube są filmy gdzie ludzie potrafią sprzedać podrobionego rolexa, który wygląda 1:1, fakt faktem nie są to już tanie podróbki, ale zawsze będą chłamem do rozbicia młotkiem). Jeśli coś wygląda ci podejrzanie, sprawdź na stronie wish (ostatnio popularna w polsce, ludzie kupują tam podróby za grosze a sprzedają po cenach nieco mniejszych niż oryginał, żeby było większe zainteresowanie) czy czasem nie ma takiego samego zegarka (100% podróbki- skx za 100zł), porównujesz sobie oryginał, ofertę i 100% podróbkę i zawsze to może być jakiś punkt odniesienia :) Dla bezpieczeństwa lepiej kupować na grupach/forach dotyczących zegarków niż na allegro lub olx (chociaż często też są tam uczciwi ludzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Zamówiłem wersję "made in Japan" na gumie w poleconym przez Vonziej dutyfreeislandshop.com. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisać na YouTube fake Seiko i jest pełno filmików jak demaskowane są podróby krok po kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.