Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pdt_87

Zegarek ze złotymi elementami DOXA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem zegarka ze złotymi elementami, natomiast zawsze zawsze tego typu czasomierze kojarzyły mi się z nowobogacką tandetą, ewentualnie jakimiś podróbkami z Turcji. Mam też "spokojniejsze" tj. divera i garniturowca, a wpadła mi w oko poniższa DOXA.

Zakłdam noszenie jej do luźnych stylizacji jako "ekstrawagancki" dodatek.

 

Co myślicie?

Nie chodzi mi nawet o ten konkretny model, ale raczej typ zegarka (złote elementy).

 

 

https://www.otozegarki.pl/zegarki/doxa/grancircuit/zegarek-szwajcarski-doxa-grancircuit-140.90.101.01?gclid=Cj0KCQjw0pfzBRCOARIsANi0g0s_HuFhnNQCHvBDVp3hDp4VxDfj7_Eemt0kKCH6UjZjYb9I9eoxpUsaAoEyEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi tylko o złote elementy to chyba kwestia Twojego gustu. Jedni lubią inni nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, natomiast chciałbym poznać opinnie innych osób na ten temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki w kolorze złota lub tzw pomarańczowego złota mocno akcentują się na ręce. Zwłaszcza z czarnymi tarczami. Mnie to akurat się podoba. Jeśli jest potrzeba elementu fajnej stylowej biżuterii to jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, natomiast chciałbym poznać opinnie innych osób na ten temat. 

 

Kup - tak jak wszyscy - Orienta Bambino.

Co się będziesz wyróżniał z tłumu!

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Ja nigdy nie widziałem Bambino na czyimś nadgarstku a jedyny Orient to mój własny Orient Star, bardzo zresztą przyjemny.

 

Jeśli chodzi o zegarki ze złotem czy pozłacaniem - jeśli dobrze Ci z nimi to noś. Zegarek ma Cię uzupełniać, uchylać rąbek osobowości. Masz w sobie coś z cygańskiej duszy, lubisz błyskotki - to ja nie widzę przeciwwskazań. Jeden się czuje dobrze w spokojnym Bambino, inny w Roleksie Yachmasterze, ktoś inny w złotej Doksie. Jeśli zegarek tworzy z Tobą spójną całość to śmiało można

Edytowane przez Marrone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Masz w sobie coś z cygańskiej duszy"  :D 

Coś w tym jest, może nie cygańska dusza, ale "seba w dresie z blokowiska" już tak. 

 

Dziękuję wszystkim za komentarze- pewnie sobie kupię coś takiego.

 

Natomiast nadal się zastanawiam do czego nosić np. "drogiego" divera ze złotymi elementami.

Niby to sportowe, niby to eleganckie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a przede wszystkim - wyjątkowo pretensjonalne ;)

 

 

E tam. Ja nigdy nie widziałem Bambino na czyimś nadgarstku...

 

To dziwne, bo w co drugim wątku tutaj polecają Orienta Bambino, więc pół świata powinno go nosić  :lol: 

 

Swego czasu kupiłem dwa niemal takie same zegarki - jeden srebrny, drugi bicolor. Ten, który mi się mniej spodoba - miał iść do ludzi. Myślałem, że bikolor jest zbytnio wyzywający i zostanę ze srebrnym, ale ten srebrno-zloty był tak dużo ładniejszy... Został, a ja postanowiłem kupować tylko srebro-złote.

 

A jak ktoś nazywa je cyganami... to świadczy o jego kompleksach,  nie moich :)
 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.