Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zolw

Pokaż swoje zakupy na apokalipsę... temat z przymrużeniem oka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem 12 butelek wina i zamówiłem dietę pudełkową na tydzień...co dalej to się zobaczy ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej jest bardzo dobry, uniwersalny. Kiedyś eksperymentalnie kupiłem w biedronce dwa razy po trzy litry rzepakowego, wlałem do (pustego) baku landrowera i pojechałem. TO SIĘ DOPIERO patrzyli ludzie na parkingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda,ale zadnych wartości odżywczych - a tu trzeba połaczyć obie te wartości...

 

 

...by po 25 latach przesiadywania pod ziemią,otworzyć wreszcie właz do schronu,podrażnić oko jasnym promieniem słonca i zaczerpnać w płuca swieżego powietrza - i powiedzieć sobie - do następnego :P

 

Czekolaa żadnych wartości odżywczych?  :huh:  :blink:  :wacko:  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 12 butelek wina i zamówiłem dietę pudełkową na tydzień...co dalej to się zobaczy ;)

Hmm, jak będą kichać nie w rękaw „robiąc do tych pudełek” to voltaż wina może nie wystarczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak będą kichać nie w rękaw „robiąc do tych pudełek” to voltaż wina może nie wystarczyć...

 

Firma sprawdzona i pewna + pracownicy przygotowujący jedzenie pracują w maskach, także jestem spokojny.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifkauf.jpg

 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Holandia czy Belgia? 

 

Ja zrobiłem zakupów na weekend tak, żeby jutro nie musieć nigdzie chodzić i w poniedziałek ;)  następne zakupy planuję we wtorek koło 12 ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

No nie wiem... przeczytaj etykietę (wartości odżywcze) czekolady pełnomlecznej ;)

 

 

Czekolaa żadnych wartości odżywczych?  :huh:  :blink:  :wacko:  :unsure:

 

oczywiście ze czekolada ma wartości odżywcze, ale to złudne uczucie bo to są takie same puste kalorie jak w wódce

Ok, zapełnimy brzuch na pół dnia, może 24h - ale długo na mlecznej nie wyżyjemy,bo tylko nasz mózg,mimo że żywi się węglowodanami,to potrzebuje witamin i mikroelementów - wręcz tyle,co reszta ciała

Do tego jak podciągniemy zwiększony poziom dopaminy,po odżywianiu sie pokarmami,gdzie kalorie sa wchłaniane natychmiast -  to sytuacja wygląda juz nie ciekawie :P istna wręcz narkomania,gorsza od heroinistów :P

 

Żeby chociaż miała jakieś fitoskładniki //dlatego wspomniałem o tych bakaliach// i NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE, lub gdyby ten cukier był fruktozą połączoną z błonnikiem,jak ma to miejsce w owocach,to nawet bym się nie odzywał :P

 

Ale z jednym się zgodze - wszystkie CZEKULADY są pyszne !! 

 

 

A TERAZ POWAŻNIE:

Kto waszym zdaniem wykupuje wszystko ze sklepów - zwykły Kowalski, sprytny sprzedawca detaliczny ? ? 

I faktycznie sytuacja aż tak źle wyglada w PL jak pokazują to na necie ?

 

W UK znikają puszki z żywnością, a jeżeli chodzi o papier toaletowy ,to limit sprzedaży, wprowadzają już nawet same sklepy - ostatnio moja znajoma była świadkiem kłótni klienta z panią kasjerką, bo nie chciała mu sprzedać 50 rolek papieru, tylko 25.

Ciekawostka okazuje sie tez fakt, że mimo szału, ludzie oszczędzają - - przykład mam u mnie w mieście.

Tanie Tesco wykupione z puszek żywieniowych, papieru toaletowego, płynów do rąk itp.. ale zaraz obok, odrobine droższy Mark&Spencer - wręcz nienaruszony.

Wyglada mi to - patrząc na te dwa sklepy - jak sztucznie i wzajemne podpuszczanie do paniki

//Boże.. i to pisze teoretyk spiskowiec hehe //

 

Nie wiem jak reagować..moze faktycznie kupić 100kg ryżu, kaszy,maki i palete wody mineralnej 

Bo z piaskiem i węglem drzewnym na filtr do wody się jeszcze wstrzymam :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ludzie sami się nakręcają...

U mnie w sklepach podobnie tanich produktów nie ma droższe są, chleb co prawda dzisiaj to każdy już był wykupiony. Kurczaka, indyka już też nie było, ale za to wołowiny do wyboru do koloru. Jak dobrze, że w niektórych sklepach są kasy samoobsługowe, albo do 10 artykułów to jest szansa, że będzie można normalnie zrobić zakupy.

We Włoszech sklepy znowu pełne.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z tych co mają 2 tygodnie urlopu :) Nakupiłem browara i taniego łiskacza. Ale musiałem się sporo natrudzić aby dopaść czarnego Bushmillsa.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko po to aby zareklamować krzesło Markus :) Z resztą laska nie musiała lecieć na kasę męża i wybrać mniej irytujący odpowiednik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym papierem to chyba nie zrozumię ludzi, mamy XXI wiek, w Japonii od dawna używają desek do podmywania, bidety też były popularne swego czasu w Europie, ale i tak zdecydowana większość lubi bawić się papierem. Ni to higieniczne, ni ekologiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym papierem to chyba nie zrozumię ludzi, mamy XXI wiek, w Japonii od dawna używają desek do podmywania, bidety też były popularne swego czasu w Europie, ale i tak zdecydowana większość lubi bawić się papierem. Ni to higieniczne, ni ekologiczne.

Z tego tez powodu Arabowie uwazają nas za brudasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia czy Belgia?

 

zeist niderlandy  :)  wiekszosc wina to jakis niemiecki syf ale juz nic innego nie bylo do picia a mamy 3 tygodnie pracy z domu

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście masz w profilu ;) w Belgii tak samo do 4 Kwietnia praca z domu, zobaczymy jak się rozwinie. Ja na szczęście mam stałe zapasy alkoholu 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej jest bardzo dobry, uniwersalny. Kiedyś eksperymentalnie kupiłem w biedronce dwa razy po trzy litry rzepakowego, wlałem do (pustego) baku landrowera i pojechałem. TO SIĘ DOPIERO patrzyli ludzie na parkingu.

Przypomina się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze czekolada ma wartości odżywcze, ale to złudne uczucie bo to są takie same puste kalorie jak w wódce

Ok, zapełnimy brzuch na pół dnia, może 24h - ale długo na mlecznej nie wyżyjemy,bo tylko nasz mózg,mimo że żywi się węglowodanami,to potrzebuje witamin i mikroelementów - wręcz tyle,co reszta ciała

Do tego jak podciągniemy zwiększony poziom dopaminy,po odżywianiu sie pokarmami,gdzie kalorie sa wchłaniane natychmiast -  to sytuacja wygląda juz nie ciekawie :P istna wręcz narkomania,gorsza od heroinistów :P

 

Żeby chociaż miała jakieś fitoskładniki //dlatego wspomniałem o tych bakaliach// i NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE, lub gdyby ten cukier był fruktozą połączoną z błonnikiem,jak ma to miejsce w owocach,to nawet bym się nie odzywał :P

 

Ale z jednym się zgodze - wszystkie CZEKULADY są pyszne !! 

 

 

A TERAZ POWAŻNIE:

Kto waszym zdaniem wykupuje wszystko ze sklepów - zwykły Kowalski, sprytny sprzedawca detaliczny ? ? 

I faktycznie sytuacja aż tak źle wyglada w PL jak pokazują to na necie ?

 

W UK znikają puszki z żywnością, a jeżeli chodzi o papier toaletowy ,to limit sprzedaży, wprowadzają już nawet same sklepy - ostatnio moja znajoma była świadkiem kłótni klienta z panią kasjerką, bo nie chciała mu sprzedać 50 rolek papieru, tylko 25.

Ciekawostka okazuje sie tez fakt, że mimo szału, ludzie oszczędzają - - przykład mam u mnie w mieście.

Tanie Tesco wykupione z puszek żywieniowych, papieru toaletowego, płynów do rąk itp.. ale zaraz obok, odrobine droższy Mark&Spencer - wręcz nienaruszony.

Wyglada mi to - patrząc na te dwa sklepy - jak sztucznie i wzajemne podpuszczanie do paniki

//Boże.. i to pisze teoretyk spiskowiec hehe //

 

Nie wiem jak reagować..moze faktycznie kupić 100kg ryżu, kaszy,maki i palete wody mineralnej 

Bo z piaskiem i węglem drzewnym na filtr do wody się jeszcze wstrzymam :P

Ale kto mówi by samą czekoladę jeść ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście masz w profilu ;) w Belgii tak samo do 4 Kwietnia praca z domu, zobaczymy jak się rozwinie. Ja na szczęście mam stałe zapasy alkoholu 

Mój kuzyn właśnie ciśnie z Belgii autobahnem żeby zdążyć przed północą -_-  musiał coś tam skończyć jeszcze dzisiaj no i gna bo inaczej kwarantanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w UK pełna wyjebka na wszystko.

Wczoraj był koncert Orbital na 5000 osób i uczestnicy wzrowo dopisali. Wszytsko otwarte jak zawsze i ludzie na ulicach.

Dramat jaka ignorancja tam panuje.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w UK pełna wyjebka na wszystko.

Wczoraj był koncert Orbital na 5000 osób i uczestnicy wzrowo dopisali. Wszytsko otwarte jak zawsze i ludzie na ulicach.

Dramat jaka ignorancja tam panuje.

Faktycznie dramat. Ja zebrałem telefonicznie zamówienia na produkty żywnościowe od wszystkich starszych znajomych i osób z pracy z mojej okolicy i rozwiozłem. Satysfakcja jest większa niż po zakupie nowego czasomierzam. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w UK pełna wyjebka na wszystko.

Wczoraj był koncert Orbital na 5000 osób i uczestnicy wzrowo dopisali. Wszytsko otwarte jak zawsze i ludzie na ulicach.

Dramat jaka ignorancja tam panuje.

W Paryżu to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mój kuzyn właśnie ciśnie z Belgii autobahnem żeby zdążyć przed północą -_-  musiał coś tam skończyć jeszcze dzisiaj no i gna bo inaczej kwarantanna

Przecież tak czy inaczej czeka go kwarantanna! Granice są zamknięte dla cudzoziemców a nie dla Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak czy inaczej czeka go kwarantanna! Granice są zamknięte dla cudzoziemców a nie dla Polaków.

Dla cudzoziemców są zamknięte chyba że pracujesz przy granicy tak jak u nas Zgorzelec / Gerlitz to w sumie jedno miasto - jadąc samochodem nawet nie bardzo wiesz kiedy już jesteś w Niemczech - ci ludzie mogą za okazaniem świstka od pracodawcy.

Polacy wracający do kraju wczoraj do godziny 24.00 mogli po prostu wjechać i pojechać do domu bez żadnej kwarantanny - po godzinie 24.00 już niestety musieli się jej poddać - więc wystarczyło spóźnić się kilka minut i najbliższe 2 tyg kiblowałeś w odosobnieniu

 

 

Dzisiaj np były przypadki w Kołbaskowie że gościu jeździł sobie rowerem przy granicy i nie chciało mu się jechać dookoła więc sobie skrócił drogę kilka kilometrów przez Niemcy no i na granicy został zatrzymany - musiał wypełnić deklarację gdzie będzie i ma zakaz wychodzenia przez 2 tyg.

Drugi źle zjechał samochodem na rozjeździe i też zahaczył Niemcy - zaraz zawrócił ale też d*pa - 2 tyg kwarantanny  :lol:  :lol:

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla cudzoziemców są zamknięte chyba że pracujesz przy granicy tak jak u nas Zgorzelec / Gerlitz to w sumie jedno miasto - jadąc samochodem nawet nie bardzo wiesz kiedy już jesteś w Niemczech - ci ludzie mogą za okazaniem świstka od pracodawcy.

Polacy wracający do kraju wczoraj do godziny 24.00 mogli po prostu wjechać i pojechać do domu bez żadnej kwarantanny - po godzinie 24.00 już niestety musieli się jej poddać - więc wystarczyło spóźnić się kilka minut i najbliższe 2 tyg kiblowałeś w odosobnieniu

 

 

To jest właśnie smutne, że niektórzy podchodzą do procedury jak do kary i cwaniakują jak ją obejść bo tak im wygodniej. To powinien być akt woli dojrzałej osoby świadomej że chroni w ten sposób siebie i innych. Skoro władze nie zdecydowały się na poddanie kwarantannie wszystkich wracających z zagranicy w okresie feryjnym kiedy był już wiadomo że sytuacja wymyka się spod kontroli to teraz musimy solidarnie łykać tą żabę. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.