Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
artme

Koronawirus a zegarki...

Rekomendowane odpowiedzi

Zwalniają - to będą zatrudniać. Ktoś upadnie, ktoś zarobi. Cytując klasyka: z tego bałaganu będą pieniądze do wyjęcia.

A co do branży to nie sądzę żeby położyło się to na nią dużym cieniem. Będzie wahnięcie i wszystko wróci do normy. Ale ktoś może tego wahnięcia nie przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A jak spadną i byle chmyz będzie mógł kupić Rolexa... Ale jaja ;)

 

To jest akurat dobra wiadomość - jak będzie apokalipsa to najlepiej mieć wtedy dwa zegarki.

Jakieś fajne Casio z panelem słonecznym i jakiegoś taniego //moze być ten rolek// automata na wypadek wybuchu impulsu magnetycznego 

 

Komentarz podszyty ironią... Hieny forumowe :)

 

Trzeba uważać co się pisze - tutaj każdy wypatruje u każdego  jakiś potknięć :P //żartobliwy sarkazm//

 

Tym razem jeszcze nic się nie zmieni. Chwilowo będą problemy, ale wszystko odbije ze zdwojoną siłą, to będzie dobry czas dla gospodarki. Do czasu...prawdziwego kataklizmu -_-

 

Piszac prawdziwy kataklizm - masz na myśli mutacje ? 

Bo juz teraz notuja przypadki,że nabyte przeciwciała przy koronowirusie,przy ponownym zarażeniu się poprostu już nie działają.

Ten obywatel na Ziemi,jest mistrzem mutacji

No chyba ze masz na myśli coś z kosmosu - tutaj byłby chociaż napewno jakiś niezapomniany do 'końca życia' widok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Koronawirus może utrzymywać się na rzeczach. Ileś godzin. Dokładnie nie wiem, ale lepiej zachować ostrożność z przesyłkami.

W zależności od rodzaju powierzchni i materiału zarazki koronawirusa mogą utrzymywać się na rzeczach od 3 godzin do 9 dni. Sprzyja temu również chłodne oraz wilgotne powietrze.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpocząłem akcję ozonowania zegarków. Zacząłem od mechanicznych, które ostatnio nosiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, to jest dobre. smile.png  Czyli ktoś kto nie ma Rolexa to zwykły "chmyz". O tak prostym podziale społecznym jeszcze nie słyszałem. biggrin.png

Nie, ten kto nie ma Rolexa to człowiek z klasą... i nie musi sobie przedłużać... to proste...tongue.png biggrin.png

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie zmieni się dostępność, współpraca producentów z dostawcami, transport towarów przez granice etc. to na pewno zmieni się kurs EUR i CHF. Niestety złotówka się osłabi, więc wiadomo co się stanie z cenami na metkach w polskich salonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście radziłbym wstrzymać się z zakupami przynajmniej do 3 kwartału tego roku. Nie wiadomo kiedy luźna gotówka się nagle przyda a obserwując sytuację w najbliższym środowisku czy będzie do czego wracać po kwarantannie, która może trwać nie 14 dni a 14 tygodni. 

P.S myśl wygenerowana nad herbatką z rakiją w stosunku 3:1

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie zmieni się dostępność, współpraca producentów z dostawcami, transport towarów przez granice etc. to na pewno zmieni się kurs EUR i CHF. Niestety złotówka się osłabi, więc wiadomo co się stanie z cenami na metkach w polskich salonach.

Na koniec lutego euro stało 4.25-4.27

Dzisiaj 4.48- 4.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Na koniec lutego euro stało 4.25-4.27

Dzisiaj 4.48- 4.50

To tylko wzmocni polski export  :)

Akurat zarabiam w € więc też jakoś nie płaczę z tego powodu  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko wzmocni polski export  smile.png

Akurat zarabiam w € więc też jakoś nie płaczę z tego powodu  rolleyes.gif

Żeby cokolwiek eksportować trzeba to najpierw wyprodukować a potem zawieźć za granicę. Ciekawe kto to zrobi, skoro ludzie siedzą w domach, zakłady są zamykane a granice również zamknięte?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Żeby cokolwiek eksportować trzeba to najpierw wyprodukować a potem zawieźć za granicę. Ciekawe kto to zrobi, skoro ludzie siedzą w domach, zakłady są zamykane a granice również zamknięte?

Ja cały czas pracuję i wożę tysiące ton chemikaliów do fabryk, które cały czas pracują, produkują...

 

PS. W Chinach już ponad 90% ludzi pracuje - np. stocznia budująca nasze statki. Nie będzie kwarantanny przez rok...

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko wzmocni polski export :)

Akurat zarabiam w € więc też jakoś nie płaczę z tego powodu :rolleyes:

Fajnie, pod warunkiem że Twoje usługi lub produkty są tymi pierwszej potrzeby. Nie każdy będzie miał taki komfort. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Fajnie, pod warunkiem że Twoje usługi lub produkty są tymi pierwszej potrzeby.

No niestety (dla Polskiej myśli technicznej) Polska nie produkuje w większości  ultra przetworzonych technologicznie produktów, tylko żywność i inne artykuły mało przetworzone - więc eksport powinien być konkurencyjny.

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 10 lat na tym forum nigdy nie traktowałem zegarków, zarobkowo, to po prostu była głupsza a może czasem mądrzejsza pasja. Chyba jednak głupsza, więcej jak 100zł nigdy nie zarobiłem na przysłowiową flaszkę, na większej ilości straciłem.

Dzięki forum poznałem wielu fajnych ludzi, szczególnie na pw i w realu, wielu nawkurwiałem i tyle samo mnie wkurwiło = życie

 

ale co teraz ?

 

mi nadal nie zależy na kasie,

 

jedyne o czym sporadycznie myślę, to czy skompletować zgromadzoną "wannę" zegarków w paski, bransolety, paski pudelka, instrukcje ... dla kogo, żony, małych synów.

w czym iść do szpitala, mechanik, kwarc, tani drogi ... w czym umrzeć, lub przeżyć ...

 

Żebyśmy dobrze się zrozumieli - nadal wyjebane w zegarki, straszna choroba, bo jak przyjdzie najgorsze, to niestety przez zagrożenie epidemiologiczne w tym co masz na sobie bez fizycznego dostępu do bliskich ... JESTEŚ SAM, z palcem w cz.d....

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Od 10 lat na tym forum nigdy nie traktowałem zegarków, zarobkowo, to po prostu była głupsza a może czasem mądrzejsza pasja. Chyba jednak głupsza, więcej jak 100zł nigdy nie zarobiłem na przysłowiową flaszkę, na większej ilości straciłem.

Dzięki forum poznałem wielu fajnych ludzi, szczególnie na pw i w realu, wielu nawkurwiałem i tyle samo mnie wkurwiło = życie

 

ale co teraz ?

 

mi nadal nie zależy na kasie,

 

jedyne o czym sporadycznie myślę, to czy skompletować zgromadzoną "wannę" zegarków w paski, bransolety, paski pudelka, instrukcje ... dla kogo, żony, małych synów.

w czym iść do szpitala, mechanik, kwarc, tani drogi ... w czym umrzeć, lub przeżyć ...

 

Żebyśmy dobrze się zrozumieli - nadal wyjebane w zegarki, straszna choroba, bo jak przyjdzie najgorsze, to niestety przez zagrożenie epidemiologiczne w tym co masz na sobie bez fizycznego dostępu do bliskich ... JESTEŚ SAM, z palcem w cz.d....

Burns, nie wiem co o tym myśleć, bo jak czytam co napisałeś, to zaczynam Cię lubić. 

Może Corona weszła mi w mózg już za głęboko...

 

PS. Uj tam we mnie, ważne, żeby dzieci były zdrowe i miały kochającą matkę. Ja już swoje przeżyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... też Cię lubię ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Zachowanie nowych zegarków trudno będzie śledzić bez wychodzenia z domu;) ale rynek wtórny już nie.

Ostatnie 100 wyników z for i ebaya. Zaktualizuje to za jakiś czas.

 

1.png

 

1a.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

 

9.png
 

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Widziałem :lol:

Co widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co widziałeś?

To co napisał zanim poprawił / edytował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

To co napisał zanim poprawił / edytował :D

Dawaj na priv  :D

Aaa spoko, też widziałem, tylko zapomniałem. Wczoraj buło małe odkażanie wewn z 2 Mechanikiem  :)

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że widzieliście inni nie muszą. Piotruś, może czas na rejs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, może czas na rejs?

Nie!!! Koniec!!!

 

Nic nie muszę, doszedłem na szczyt....., poza tym nie ma miejsca gdzie nie byłem :P

Budzenie się we własnym łóżku o której chcę jest bezcenne.

 

Z dedykacją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie nowych zegarków trudno będzie śledzić bez wychodzenia z domu;) ale rynek wtórny już nie.

Ostatnie 100 wyników z for i ebaya. Zaktualizuje to za jakiś czas.

Jak widac wszystko w gore - pytanie czy gospodarcze problemy zwiazane z epidemia wplyna na jeszcze wiekszy wzrost czy odwrotnie - ludzie przestana wydawac pieniadze na zegarki i wszystko walnie na leb na szyje... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś czytałem, że w czasach kryzysu takiego czy owego, bardzo dobrze sprzedają się właśnie dobra luksusowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.