Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kuka

Nixon time teller deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Dołożyć i kupić coś sprawdzonego Casio, Lorus a nie modówke.Ja bym nie wydał 140zł na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę koledze przyznać rację. :) napisz jaki masz max budżet i co Cię interesuje, a z pewnością postaramy się pomóc.

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam okazji, wydawało mi się, że chociaż ten pasek w nixonie będzie wart tych 100zł. Ostatnio poważnie myślę o timexie waterbury, podobne pieniądze, ładny, wypukłe szkiełko, indiglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożyć i kupić coś sprawdzonego Casio, Lorus a nie modówke.Ja bym nie wydał 140zł na to.

 

Popieram ! Casio , Timex - lecz z własnego doświadczenia odradzam Lorus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym dołożył niecałą stówkę i wziął casio efv-100d, pięknie wyglądający zegarek (z nietypowym dla tej półki cenowej podwójnym wykończeniem koperty) a i specyfikacja niczym nie odstaje (wr 100, zakręcany dekiel i koronka). Dokładając 100zł dostajesz pewny zegarek, który przetrwa lata, ładną i wygodną bransoletę, lume (może i słabą, ale przynajmniej jest) i ogólny wygląd droższego zegarka (cieszącego się pochwałami u dużej części ludzi). Jeśli znudzi ci się bransoleta, kupujesz pasek i masz zupełnie inny, ale równie ładny zegarek :)

(tutaj masz recenzję)

https://kmziz.pl/artykul/recenzja-sportowego-eleganta-casio-efv-100

Edytowane przez Kruky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EFV-100 D jeśli tylko odpisuję... Serio warto. Za 250 możesz mieć zegarek wyglądający żaby 2000 kosztował. Kolega ma absolutną rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już podobny pulsar solar, teraz chciałbym czegoś w innym stylu.

Ale przyznaję, ładny, prosty i tani zegarek. Gdybym się jednak nad nim zastanawiał to bardziej nad mniejszą wersją 110d i niebieską lub białą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efv-100d jako okazjonalny zegarek tak, jako codzienny nie.

Zobacz sobie na filmiku na YouTube.

Tam jest luneta, duża część koperty i środek bransolety na wysoki połysk polerowane.

 

Po miesiącu będzie to miało pełno widocznych rysek.

Sam miałem kupować ale takie wykończenie jest dla mnie duża wada. Choć hype na ten model na forum jest.

 

Nawet na tym modelu który sprzedaje forumowicz. Prawie nie nosił, a już widać sporo rysek na bransolecie.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszne uwagi, trudno się nie zgodzić. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysuje się jak każdy polerowany zegarek. Nie bardziej i nie mniej. To zależy co rodzisz na codzień. Dla jednego za EDC będzie robił np. Calabria, a dla innych idealnym EDC będzie G-Schock.

A "hype" jest w pełni zaslużony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez darthbercik
      Dzień Dobry Wszystkim
      Poszukuję zegareczka w dość nietypowym kolorze jak dla faceta, ale cóż można poradzić - ot sobie ubzdurałem, i przy swojej opinii zostanę :')

      Poszukuję zegarka w stylu Nixona Sentry SS w w.w. kolorze ( link ) do około 850 zł +/- 50zł ( no chyba, że ktoś mnie zaskoczy czymś naprawdę pozytywnym, wtedy rozważę "dołożenie" )

      W przypadku zegarków jestem gorszy niż laik, albowiem nie korzystam z nich aż tak - może dlatego, iż od 3 lat służy mi g-schock (GA-110GW) którego zakupiłem po przeczytaniu kilku tematów tutaj na forum. Oczywiście poszperałem troszkę w "internetach" niestety ze słabym skutkiem, większość, jak nie 90%+ modeli w tym kolorze są damskie, a aż takim desperatem jeszcze nie jestem.

      W ostateczności będę zamawiał tego nixona, jednakże gdzieś przeczytałem, że jego koperta jest dość mała (38mm) - teraz małe pytanko ; Porównywałem go z moim g-shockiem (51mm wg. producenta), natomiast nie wiem czy wgl. miało to porównanie ręcę i nogi, gdyż sam mechanizm w środku koperty (jeżeli można to tak nazwać) ma 38mm~~, a "obudowa" na zewnątrz resztę pomiaru, i teraz kwestia jak duża "realna" różnica będzie? Z jednej strony niby nie zwracam uwagi na wielkość, ale z drugiej nie chciałbym skończyć z jakąś damską zabawką...

      A może jest szansa złożenia czegoś na wzór tego nixona? Tzn. Osobna koperta z mechanizmem + np. jakaś bransoleta? Oczywiście w tym wypadku bransoleta, oraz "obudowa" koperty muszą być obowiązkowo w tym kolorze, ale środek koperty "mechanizm" może już być np. w odcieniu czarnego.

      Mam nadzieję, że udało mi się wytłumaczyć problematykę poniekąd, oraz uda mi się nie zabrać pasjonatom tutaj przebywającym za dużej ilości czasu

      Pozdrawiam
      Robert "darthbercik"
       
      P.S. Zegarek powinien być w stylu casual/wyjściowy - na co dzień, i tak zapewne będę latał w niezniszczalnej zabawce casio
    • Przez kacper123
      Witam na wstępie zaznaczę, że jestem kobietą- laikiem.
      Szukam zegarka, do 500/600 zł. w takich, jak te: (czy są to dobre zegarki ? ) 

      http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/producer/43/zegarki_bering.html#27044 

      czy ten nixon http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/21845/zegarek_damski_nixon_a1081501.html

      a tu przykladowa adriatica http://zegarownia.pl/zegarek-damski-adriatica-classic-a3141-1261q  

      Myślałam o beringu, ponieważ podoba mi się ich stylistyka, jednakże nie znazłam praktycznie żadnej opinii, włącznie z tym forum. Dlaczego zegarek ten kosztuje 590 zł ? czy jest to cena adekwatna do jakości ? czy może lepiej postawić na adriaticę ? A może zupełnie coś innego, bardzo proszę o radę kogoś doświadczonego Lorusy, co do zasady nie podobają mi się, a o markach takich jak fossil czy Daniel Wellington, słyszałam, że to tylko marki fashion
    • Przez Stacher
      Witam, 
      czy ktoś próbował wymieniać gumowy pasek w tym zegarku ? Zastanawiam się czy gdzieś w Polsce można taki dostać, ewentualnie podobny który będzie pasował?  
      podobno Nixon nie sprzedaje samych pasków, a każe wysyłać zegarek do "naprawy" choć nie sprawdzałem tej informacji. 
    • Przez TheSuchar
      Witam! Wczoraj stałem się posiadaczem wyżej wymienionego zegarka, lecz mam z nim pewien problem. Zatrzymuje się co jakiś czas na parę minut, dzisiaj nawet zatrzymał się na około pół godziny. Najczęściej gdy nim poruszyłem to ponownie zaczynał działać. Stąd moje pytanie, czy jest to wina słabej baterii czy może powinienem zgłosić reklamacje? Z góry dziękuje i pozdrawiam. 
    • Przez motorzysta95
      Witam!

      Jestem zainteresowany kupnem zegarka Nixon z serii 51-30. Chciałbym się zapytać i doradzić czy te zegarki są warte swojej ceny ? Są wytrzymałe ? Jakie są o nich opinie ? Jest to dla mnie ważne ponieważ 1500zł i wiecej to nie mała kwota. Czy polecacie jakieś inne zegarki w tej cenie (podobnych rozmiarów, klasyczne) ?
       
       
      Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.