Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Baltak

Panerai, Omega, a może coś innego...

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy.

MIałem rok spokoju, ale odezwał się instynkt i konieczna jest pogoń za czymś nowym.

Nie mam zamiaru pozbywać się żadnego z zegarków, które mam (Panerai Luminor i Longines Hydroconquest). Rozglądam się za kolejnym zegarkiem... Nie mam jasnych preferencji niestety, Może coś zaproponujecie.

Panerai zawsze był najbliżej mojemu sercu. Mam Luminora, więc jeśli miałby to być Panerai to powinien być Radiomir. Najchętniej z tarczą typu sandwich dial. Myślałem nad PAM210 i PAM183...

Z drugiej strony - Omega. Będąc w WWA w butiku Omegi mierzyłem nowego Semastera i Aqua Terra. Seamaster niestety zbliżony do mojego Hydroconquesta więc był by to jedynie upgrade. Aqua Terra nie ma tego czegoś wg. mnie. Speedmastera Moonwatch wykluczam - już miałem. Nie mieli na stanie niestety Speedmaster'a Mark II. Na zdjęciach wersja z pomarańczowymi indeksami zawsze mi się podobała. Planet Ocean jest zbyt sportowa.

To co opisałem to zegarki typowo casual, nie upieram się co do tego stylu. Jestem otwarty na propozycje również mniej sportowe - wtedy rozmiar nie mniejszy niż te 40mm i jak najcieńszy.

Odpadają wszelkiego rodzaju Tag'i, Breitlingi, ML itp. 

Mogą być nowe lub używane. Budżet tak do 20 tys.

 

A może dać sobie spokój z półśrodkami, odczekać i brać tego DateJust ?


Patryk
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważ też Explorera 1. Bardzo wygodny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to chodzi, że wybierając rozumem lepiej będzie odczekać. Byłem przekonany, że DJ w rozmiarze 41mm będzie idealny. Ale po przymierzeniu w tym tygodniu wydaje mi się trochę zbyt duży. Wersja 36mm za to wydaje mi się bardziej optymalna. I tańsza...


Patryk
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz może na ofertę IWC. w tej cenie możesz wybrać dowolną wersję mark XVIII, chrono lub ostatnie spitfire na inhouse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panerai zawsze był najbliżej mojemu sercu.

 

Dla mnie to zdanie zamyka wybór, ale ja zawsze sercem kupowałem, nie rozumem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dochodzę do przekonania, że najlepszym wyborem będzie Radiomir (jakiś z tarczą sandwich).
Miałem nawet chytry plan dot.  Rolexa DJ w 41 bicolor. W cenie tego bicolora z niewielką dopłatą mogę mieć nowe DJ 36mm na jubilee i Radiomira... Strasznie drogie to złoto w Rolku :)


Patryk
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.