Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
adamlass

Tag Heuer

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni, czy jest ktoś w stanie pomoc mi ocenić oryginalność Taga, którego zdjęcia umieszczam poniżej? Będę ogromnie wdzięczny za każdą pomoc. Mam go jutro odebrać, a trochę się niepokoję.

 

9b684926a01eff2c6ac11c4970cc8b43.jpgf9ade7380e35f634559dc36bda237b7f.jpg5b7e49f2ce9f20764b783889d5e9fc3b.jpgbf22e447d07fc54989c0e8f90dc8b891.jpg

Edytowane przez adamlass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jeszcze na niego nie zapłaciłeś, jeśli tak radzę to szybko odkręcić. Szkoda ze wcześniej nie wszedłeś na moj post odnośnie tego zegarka... ogłoszenie zniknęło z olx, myślałem ze po tym jak zgłosiłem sprawę, a nie ze ktoś się zdecydował na zakup..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena okazyjna rozumiem? Zdjęcia fatalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka analiza tego co widać z moim.

Wskazówka sekundowa za długa.

Inna czcionka zera w 30.

Inna piątka w 50.

Nie dokładne wpasowanie ceramicznej wkładki widoczne po wypustkach.

Mam wrażenie, iz G w logo jest jakby inne - ale to nowsza referencja.

Za słabe fotki. Dla porównania ory.

post-75380-0-44438400-1584623952_thumb.jpg

Edytowane przez tombla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zarejestrowałem się tu specjalnie bo czytam to forum od jakiegoś czasu ale mam wrażenie, że większość z was jest mocno chora na głowe. Ten model sprzedawany przez tą osobę kosztuje w sklepie 11 tysięcy. Ogłoszenie było za 3600 o ile dobrze pamiętam, ja zbiłem cenę ze sprzedawcą do 3200. Otrzymałem piękny zegarek który jest nie do odróżnienia od tego w sklepie, sprawdzałem i mechanizm nie jest chiński i nawet numery seryjne moje wyszukiwało.Czy naprawde jesteście takimi półgłówkami, że myślicie, że ktoś sprzedaje oryginał za praktycznie 1/4 ceny sklepowej?? Tak naiwnych osób jak tutaj jeszcze nie spotkałem. Jeśli dla was ma znaczenie kolor folii jaki jest założony albo że nie ma jakieś karty to stuknijcie sie w glowe... jeśli kogoś stać na oryginał nie szuka tego typu zegarków po olx  tylko idzie do sklepu i płaci 11 koła. Bieda umysłowa z was i beka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej pretensji. Ale jedno rozumiem: żeby kupić fałszywy zegarek, w dodatku kosztujący w chińskim sklepie absolutnie maksymalnie 1500 złotych, płacąc ponad trzy tysiące, i jeszcze się tym publicznie chwalić, trzeba być niewąsko ułomnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zarejestrowałem się tu specjalnie bo czytam to forum od jakiegoś czasu ale mam wrażenie, że większość z was jest mocno chora na głowe. Ten model sprzedawany przez tą osobę kosztuje w sklepie 11 tysięcy. Ogłoszenie było za 3600 o ile dobrze pamiętam, ja zbiłem cenę ze sprzedawcą do 3200. Otrzymałem piękny zegarek który jest nie do odróżnienia od tego w sklepie, sprawdzałem i mechanizm nie jest chiński i nawet numery seryjne moje wyszukiwało.Czy naprawde jesteście takimi półgłówkami, że myślicie, że ktoś sprzedaje oryginał za praktycznie 1/4 ceny sklepowej?? Tak naiwnych osób jak tutaj jeszcze nie spotkałem. Jeśli dla was ma znaczenie kolor folii jaki jest założony albo że nie ma jakieś karty to stuknijcie sie w glowe... jeśli kogoś stać na oryginał nie szuka tego typu zegarków po olx  tylko idzie do sklepu i płaci 11 koła. Bieda umysłowa z was i beka. 

Ot i mistrz ciętej riposty z fakem w pudle.

Uważam, że temat do zamknięcia a troll do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zarejestrowałem się tu specjalnie bo czytam to forum od jakiegoś czasu ale mam wrażenie, że większość z was jest mocno chora na głowe. Ten model sprzedawany przez tą osobę kosztuje w sklepie 11 tysięcy. Ogłoszenie było za 3600 o ile dobrze pamiętam, ja zbiłem cenę ze sprzedawcą do 3200. Otrzymałem piękny zegarek który jest nie do odróżnienia od tego w sklepie, sprawdzałem i mechanizm nie jest chiński i nawet numery seryjne moje wyszukiwało.Czy naprawde jesteście takimi półgłówkami, że myślicie, że ktoś sprzedaje oryginał za praktycznie 1/4 ceny sklepowej?? Tak naiwnych osób jak tutaj jeszcze nie spotkałem. Jeśli dla was ma znaczenie kolor folii jaki jest założony albo że nie ma jakieś karty to stuknijcie sie w glowe... jeśli kogoś stać na oryginał nie szuka tego typu zegarków po olx  tylko idzie do sklepu i płaci 11 koła. Bieda umysłowa z was i beka. 

Gratuluję :lol: :lol: :lol:

Zastanów się kto ma problemy i z czym

Dałeś 3200 za coś co mogłeś sobie kupić za połowę tej ceny :D

No i może się okazać że zamiast deklarowanego WR300 ma WR30 i przepuszczające wodę szkło po krawędziach :D

A mechanizm jaki tam się ukazał oczom???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć w to, że ktoś mógł być delikatnie mówiąc "mądry inaczej" i dał ponad trzy tysiące za podróbę Taga! Matko święta Taga! :D

Bo ona taka nie do odróżnienia :-) Czym się wyróżnia spośród innych podróbek :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym od minimum 8 lat nie był wielbicielem zegarków to też bym uważał, ze wszyscy jesteście chorzy na umyśle. Na szczęście dzięki swojej pasji uważam dokładnie odwrotnie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.