Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Marzec "Wyścig z czasem" GŁOSOWANIE

Wyścig z czasem  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie. Poczytam regulamin :) A jaki będzie kwietniowy tytuł?

Takie rzeczy ogłaszamy zawsze w pierwszym dniu danego miesiąca, kiedy poprzednia edycja jest już zakończona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany. Chcialem oddać głos na 4 zdjęcia ale ponieważ jedno z nich jest wyjątkowo świetne i warte wyróżnienia, a nie można oddać podwójnego głosu, zmuszony zostałem zagłosować tylko na jedno.

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany.

A mogłem wziąć udział, tak ładnie bym przegrał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany.

A mogłem wziąć udział, tak ładnie bym przegrał :P

Za kilka dni będziesz miał okazję się poprawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tylko dwie doby pozostały do końca głosowania! Jeszcze można wesprzeć swoich faworytów głosami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do marchewkowej prośby - doceńcie tych, którzy nadesłali swoje prace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt ,że moje głosy zostaną unieważnione z uwagi na zbyt małą ilość postów na moim koncie a nie chcę zaśmiecać forum postami typu: fajny, mi też czy up. pisze tego posta aby poinformować twórców dwóch prac które  najbardziej przypadły mi do gustu. Świetna robota, klimat waszych prac jest unikalny, prosty, czysty i naprawdę daje do myślenia oraz mówi wiele o was samych. Z przyjemnością oddałem mój głos na prace z numerami 10 oraz 13 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt ,że moje głosy zostaną unieważnione z uwagi na zbyt małą ilość postów na moim koncie a nie chcę zaśmiecać forum postami typu: fajny, mi też czy up. pisze tego posta aby poinformować twórców dwóch prac które najbardziej przypadły mi do gustu. Świetna robota, klimat waszych prac jest unikalny, prosty, czysty i naprawdę daje do myślenia oraz mówi wiele o was samych. Z przyjemnością oddałem mój głos na prace z numerami 10 oraz 13 :)

Szanuje za uczciwe podejście do nabijania postów :) A co do prac to liczę, że w kwietniu weźmiesz udział - do tego nie ma minimalnego limitu postów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt ,że moje głosy zostaną unieważnione z uwagi na zbyt małą ilość postów na moim koncie a nie chcę zaśmiecać forum postami typu: fajny, mi też czy up. pisze tego posta aby poinformować twórców dwóch prac które najbardziej przypadły mi do gustu. Świetna robota, klimat waszych prac jest unikalny, prosty, czysty i naprawdę daje do myślenia oraz mówi wiele o was samych. Z przyjemnością oddałem mój głos na prace z numerami 10 oraz 13 :)

Twoje głosy na pewno będą ważne dla autorów zdjęć, na które je oddałeś, nawet jeśli nie wpłyną na ogólną punktację. Plus za podejście

I jak najbardziej zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś padnie rekord głosujących i będzie powyżej stu ;] zdjęcia takie fajne a tak mało ocen ;]

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lysolek007, oj my też czekamy na ten dzień Kto wie, może się okaże, że któryś z przyszłych tematów będzie tak popularny, że się uda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś padnie rekord głosujących i będzie powyżej stu ;] zdjęcia takie fajne a tak mało ocen ;]

Liczę na to co miesiąc, ale widocznie za wysoko stawiam innym poprzeczkę :) Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy są naprawdę ciekawe, pomysły użytkowników na swoje pracę też, tylko coś mało tych głosujących a przecież prądem nie porazi jak ktoś zagłosuje haha ;]

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy są naprawdę ciekawe, pomysły użytkowników na swoje pracę też, tylko coś mało tych głosujących a przecież prądem nie porazi jak ktoś zagłosuje haha ;]

Problem z aktywizacją ludzi to problem nie tylko internetowy. Tacy już jesteśmy, trochę jako naród (społeczeństwo obywatelskie to u nas w kraju pojęcie abstrakcyjne), a trochę jako ludzie po prostu. Takie żyćko, nie załamuje się przez to ale byłbym miło zaskoczony jakby więcej nowych osób się bawiło z nami i dyskutowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wielokrotnie zastanawialiśmy się nad tym, ale chyba żadnych konstruktywnych wniosków nie udało nam się wyciągnąć. Może trzeba zrobić ankietę "Dlaczego nie głosujesz?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Watch-er, nie, no gdzież, Ciebie o to nie posądzamy

A kto jeszcze nie zagłosował, ma ostatnią szansę. Jutro, mniej więcej o tej porze, zamykamy konkurs i ktoś będzie otwierał szampana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero baty by się posypały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A mogłem wziąć udział, tak ładnie bym przegrał :P

Kiedyś ja wyślę swoją fote. Dostanę ujemne punkty. :lol:

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tylko dwie doby pozostały do końca głosowania! Jeszcze można wesprzeć swoich faworytów głosami

Wsparcie poszło :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ja wyślę swoją fote. Dostanę ujemne punkty.

Haha Jeszcze byś się zdziwił

Wsparcie poszło :)

Dziękujemy Liczymy na to, że może uda się jeszcze kilka osób zmobilizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwilunia, jeszcze momencik i będzie po głosowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.