Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
adrian476

Dwa zegarki po 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję dwóch zegarków w kwocie 500zł za sztukę. Jeden z paskiem w kolorze brązowym, drugi z bransolet, cały w kolorze złotym (raczej bardziej prosty). Jakieś propozycję? Jest tego tyle, że ciężko coś wybrać, gdy człowiek nie zna się na markach.


 


Co do drugiego zegarka to znalazłem coś takiego:


https://zegarownia.p...atic-fab0000fb9


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podoba się tobie ten orient to bierz. Ja bym poprostu kupił do niego brązowy pasek lpub poszukał zegarka na bransolecie za 900 i dokupił pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podoba się tobie ten orient to bierz. Ja bym poprostu kupił do niego brązowy pasek lpub poszukał zegarka na bransolecie za 900 i dokupił pasek.

To jest dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jeden chcę kupić teraz a drugi za jakiś czas. Dlatego ten pomysł niestety odpada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no do tego Orienta to tylko bransoleta............według mnie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kwarc to wygląda spoko ale chyba Orient lepszy. W sumie to i tak jeden producent. W opisie tego zegarka jest słowo damski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zegarek damski Seiko Neo Classic SUR216P1 to elegancki model zaprojektowany dla mężczyzn o dojrzałym guście" Jak to rozumieć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zegarek damski Seiko Neo Classic SUR216P1 to elegancki model zaprojektowany dla mężczyzn o dojrzałym guście" Jak to rozumieć? smile.png

Tęczowa propaganda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę ni pies ni wydra ten damsko męski zegarek. Koperta 42 mm wiec jednak męski. Niby elegant ale duży jak na zegarek pod mankiet. Jako edc za elegancki. Żadnych zalet nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, poszukuję dwóch zegarków w kwocie 500zł za sztukę. Jeden z paskiem w kolorze brązowym, drugi z bransolet, cały w kolorze złotym (raczej bardziej prosty).

[...]

Co do drugiego zegarka to znalazłem coś takiego:

https://zegarownia.p...atic-fab0000fb9

 

 

 

Po co Ci dwa zegarki? Lepiej odłożyć, kupić coś lepszego na bransolecie i do tego pasek według gustu.

 

Ten Orient z linku to bardzo już wiekowy model. Niczym Passat z lat 90. - już staroć, a jeszcze nie vintage.

 

Jeśli chcesz "cały złoty" zegarek, to wybierz coś co nie rzuca się tak w oczy. I to piszę ja, rzadki na tym forum sympatyk złotych zegarków :)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.