Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Van_vakero

Longines legend diver

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, po wielu latach oglądania, nadszedł czas kupowania. Założyłem budżet 4K pln, i wybór padł na powyższy chronograf. Jest to zegarek z drugiej ręki, kupowany „z papierami”. Używałem tutejszej szukajki Jak i gugla, jednak nie znalazłem wyraźnego podziału na fake / genuie. Czy ktoś z obecnych forumowiczów poratowalby rada? Do tej pory świadomie kupowałem podroby, ale na sama mysl o nich zgrzytam zębami. Chce jeden zegarek na wszystkie okazje. Zdziwiło mnie, ze sprzedający zgodził się na 4K. Wiem ze wartosc rynkowa jest odrobię wyższa. Mogę oczywiście poprosić o nr. seryjny, lub wybrać się do serwisu, ale może ktoś ma doświadczenia z tym związane i wie na co w szczególności zwrócić uwagę. Z dozgonna wdzięcznością Łukasz (va_vakero)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia kolego. Zdjęcia.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy LLD występuje w wersji chrono ?


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie:)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, czy wew. bezel centruje względem indeksów na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy LLD występuje w wersji chrono ?

Może chodzi o to, że ma dwie koronki? Czy LLD jest podrabiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, po wielu latach oglądania, nadszedł czas kupowania. Założyłem budżet 4K pln, i wybór padł na powyższy chronograf. Jest to zegarek z drugiej ręki, kupowany „z papierami”. Używałem tutejszej szukajki Jak i gugla, jednak nie znalazłem wyraźnego podziału na fake / genuie. Czy ktoś z obecnych forumowiczów poratowalby rada? Do tej pory świadomie kupowałem podroby, ale na sama mysl o nich zgrzytam zębami. Chce jeden zegarek na wszystkie okazje. Zdziwiło mnie, ze sprzedający zgodził się na 4K. Wiem ze wartosc rynkowa jest odrobię wyższa. Mogę oczywiście poprosić o nr. seryjny, lub wybrać się do serwisu, ale może ktoś ma doświadczenia z tym związane i wie na co w szczególności zwrócić uwagę. Z dozgonna wdzięcznością Łukasz (va_vakero)

Skoro do tej pory świadomie kupowałeś ,,podroby" to zostań przy nich. Kupowanie podrób to zwykła kradzież.  Możesz o pomoc poprosić ,, gugla". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro do tej pory świadomie kupowałeś ,,podroby" to zostań przy nich. Kupowanie podrób to zwykła kradzież. Możesz o pomoc poprosić ,, gugla".

Polecam takie podroby w sosie z kopru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam takie podroby w sosie z kopru ;)

Dokładnie, lub pieczarkowym.

Skoro kolega świadomie kupuje podroby to chyba może zaryzykować ;) Potępiam zakup podrobionych produktów nawet jeśli będzie to paczka zapałek.

Bardzo dobrze piszesz. Nie wiem po co on to pisał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wybaczcie ze odpisuje po długim czasie. Rozumiem, ze fani podrób spotykają się z ogólnym ostracyzmem, szczególnie na forach poświęconych zegarkom. Wytłumaczę się jedynie w krótkich słowach. Mam trzy tanie oryginalne zegarki mechaniczne, jeden kwarc oraz dwie podroby (Panerai oraz Richtenburg). Nie było moim zamiarem „udawanie” posiadacza drogich zegarków, gdy ktoś chciał oglądnąc - zawsze przestrzegałem, ze to podróba. Co więcej oba zegarki okazały się totalnym szajsem. Leżą teraz w kacie, nawet nie próbuje się ich pozbyć. Jednak kto pod wpływem impulsu nie kupował głupich rzeczy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

W każdym razie przyszła pora na coś, co będzie już mogło cieszyć moje oko. Jednak szczerze nabrałem wątpliwości, gdy facet wzbraniał się przed wizyta u zegarmistrza. Pasek wymieniony, twierdzi ze stary się zużył. Zegarek z 2009 wiec może i coś w tym jest. Jednak brak dowodu zakupu również wzbudza moje podejrzenie. Przyznam ze się napaliłam, ale staram się zachować zimna głowę. Może rozpoznacie na zdjęciach czy to może być podróbka? Z góry dzięki i zapewniam. No more replicas ;)

post-112344-0-37257400-1585416156_thumb.png

post-112344-0-55182300-1585416179_thumb.png

post-112344-0-76144500-1585416196_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropki na 12 jakieś takie rozjechane... resztę sobie dopowiedz...

Edytowane przez xMuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i facet komiec koncow stwierdził, ze go jednak nie sprzedaje, po czym wrzucił inne fotki i wystawił go ponownie. Tak wiec najprawdopodniej obyło się bez kolejnego falsyfikatu w kolekcji. Gdyby jednak ktoś z użytkowników w podobnej cenie miał powyższy model - mocno reflektuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wybaczcie ze odpisuje po długim czasie. Rozumiem, ze fani podrób spotykają się z ogólnym ostracyzmem, szczególnie na forach poświęconych zegarkom. Wytłumaczę się jedynie w krótkich słowach. Mam trzy tanie oryginalne zegarki mechaniczne, jeden kwarc oraz dwie podroby (Panerai oraz Richtenburg). Nie było moim zamiarem „udawanie” posiadacza drogich zegarków, gdy ktoś chciał oglądnąc - zawsze przestrzegałem, ze to podróba. Co więcej oba zegarki okazały się totalnym szajsem. Leżą teraz w kacie, nawet nie próbuje się ich pozbyć. Jednak kto pod wpływem impulsu nie kupował głupich rzeczy, niech pierwszy rzuci kamieniem.

W każdym razie przyszła pora na coś, co będzie już mogło cieszyć moje oko. Jednak szczerze nabrałem wątpliwości, gdy facet wzbraniał się przed wizyta u zegarmistrza. Pasek wymieniony, twierdzi ze stary się zużył. Zegarek z 2009 wiec może i coś w tym jest. Jednak brak dowodu zakupu również wzbudza moje podejrzenie. Przyznam ze się napaliłam, ale staram się zachować zimna głowę. Może rozpoznacie na zdjęciach czy to może być podróbka? Z góry dzięki i zapewniam. No more replicas ;)

,, fani podrób" - o matko. Co prawda przyjmuję twój sposób tłumaczenia jako rzeczowy więc mam nadzieję ,że za kilka lat gdy będziesz miał kilka oryginalnych zegarków spojrzysz na swój pierwszy post z obrzydzeniem ;):) Inna sprawa ,że jeśli o mnie chodzi to musiał bym powiedzieć. Daj kamienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i facet komiec koncow stwierdził, ze go jednak nie sprzedaje, po czym wrzucił inne fotki i wystawił go ponownie. Tak wiec najprawdopodniej obyło się bez kolejnego falsyfikatu w kolekcji. Gdyby jednak ktoś z użytkowników w podobnej cenie miał powyższy model - mocno reflektuje.

Jeśli na poważnie szukasz LLD to dwa są na sprzedaż na bazarku.

Czasami fajne oferty można trafić na ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,, fani podrób" - o matko. Co prawda przyjmuję twój sposób tłumaczenia jako rzeczowy więc mam nadzieję ,że za kilka lat gdy będziesz miał kilka oryginalnych zegarków spojrzysz na swój pierwszy post z obrzydzeniem ;):) Inna sprawa ,że jeśli o mnie chodzi to musiał bym powiedzieć. Daj kamienia :)

Mogę Ci dać podróbkę zamiast kamienia - wartościowo podobnie, z lekka przewaga tego drugiego ;) co do tych nieszczęsnych replik, szukając zegarka od jakiegos tygodnia naciąłem się już na kilku jegomości szukających jelenia. Wiec tak naprawdę ten co sprzedawał podróbę - jako podróbę był De facto uczciwy :)

Jeśli na poważnie szukasz LLD to dwa są na sprzedaż na bazarku.

Czasami fajne oferty można trafić na ebay.

Napisałem. Zobaczymy. Im dluzej szukam tym jednak staje się coraz ostrożniejszy. Praktycznie każdy w miarę popularny, markowy zegarek ma już swoją replikę, wiec chyba ograniczę się do tych z paragonem i kompletem dokumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie replikę, lecz falsyfikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ze strony: 

 

We can assure that every Longines Legend Diver Automatic Mens Watch L3.674.4.50.0 Replica advertised on replicawatchreport.co is 100% Authentic and Original. As a proof, every replica watches will arrive with its original serial number intact.

 

Zapewniamy, że nasza podróbka jest w 100% autentyczna i oryginalna.. . Świat zmierza w jakimś nieznanym mi kierunku.  

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.