Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Amaran

Vostok dla Teściunia

Recommended Posts

Posted (edited)

Hej,

mam do Was prośbę o poradę do co prezenty dla Teścia. Zrobiłem już lekki rekonesans i wiem, że podobają mu się zegarki Vostok. Teściu jest dosyć sporych rozmiarów dlatego zegarek też powinien nie być mały, do tego zależy mi by był "z duszą" czyli automat, może być na pasku no i oczywiście nowy.

Doradźcie proszę jakiś porządny, wytrzymały egzemplarz. Cena póki co nie gra roli dlatego wybór jest dość spory.

Aha, jeżeli coś innego niż Vostok będzie naprawdę godne uwagi to wezmę to na warsztat.

Z góry bardzo dziękuję za sugestie :-)

Przeglądam różne strony z zegarkami Vostok i problem w tym, że najdroższy kosztuje ok. 4000 zł, a chciałem kupić coś za mniej więcej 6k.

Edited by Amaran

Jak dla mnie piękny, ale jednak szedłbym bardziej w wizerunek Vostoka.

...

Przeglądam różne strony z zegarkami Vostok i problem w tym, że najdroższy kosztuje ok. 4000 zł, a chciałem kupić coś za mniej więcej 6k.

Jeśli upatrzyleś konkretnego Vostoka a problem jest jedynie z ceną, to podaj model, kupię za 4k i sprzedam, ciągle nowy, za 6k. Trzy osoby zadowolone, Ja, Ty i Teść.

A na poważnie nie kieruj się jedynie ceną, zegar się podoba to kupuj.

Przecież to maszkaron

:mellow: -> :) ->  :D

Dobre

Miłego dnia!

Mnie akurat seria Vostok Europe się bardzo podoba, no ale to kwestia gustu :-) Po prostu lubię masywne zegarki.

Kup sobie vostoka a teściowi Rangemana GPR-B1000, powinieneś się zmieścić w budżecie i będziesz miał zegarek, który Tobie się podoba, a teściu będzie miał wytrzymały i funkcjonalny sprzęt, z którego będzie zdecydowanie bardziej zadowolony niż z Vostoka.

Posted (edited)

Mnie akurat seria Vostok Europe się bardzo podoba, no ale to kwestia gustu :-) Po prostu lubię masywne zegarki.

Ty lubisz... A "teściu" ? Jakie nosi na codzień?

Podobają mu się zegarki Vostok, czy Vostok Europe?

Edited by Krist-off

Zegarek na werku od Orienta z mineralnym szkłem i bizantyjską estetyką kupisz kilkukrotnie taniej. I nie będziesz zasilał kasy rosyjskich oligarchów tylko kapitalistów z Singapuru.

Jeśli estetyka Ci odpowiada, t kup jakiegoś divera w brązie. Np takiego: https://drop.com/buy/glycine-combat-sub-bronze-automatic-watch-m2

A jeśli wolisz coś jeszcze bardziej rzucajacego się w oczy, to poszukaj na ebayu zegarków od Invicty:

https://www.ebay.pl/itm/Invicta-27491-Pro-Diver-Damascus-Steel-Swiss-Automatic-Chronograph-Hematite-Dial/323992154325?hash=item4b6f6ff0d5:g:n~QAAOSwUEFd3DT7

:)

Ale Tudora to Ty szanuj!

Z zegarków rosyjskich można kupić nową Rakietę. Powinna się zmieścić w limicie cenowym ;) Albo nurkowy Agat.  Lub nowa Mołnija.

Posted (edited)

Ty lubisz... A "teściu" ? Jakie nosi na codzień?

Podobają mu się zegarki Vostok, czy Vostok Europe?

Obecnie nosi Divera, nie przyjrzałem się jakiej marki ale podobają mu się właśnie divery no i Vostoki. Co do Europe to nie wiem, wprost nie pytałem bo mógłby zwęszyć prezent niespodziankę dlatego nad Vostok Europe póki co tylko głośno myślę i chciałem zasięgnąć Waszych opinii. Z ostatniej rozmowy z Nim wiem, że jakby miał sobie teraz kupować zegarek to byłby to Vostok diver na pasku.

Edited by Amaran

Nie wiedziałem o tej stronie, a takowej właśnie szukałem dzięki wielkie!