Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Kwiecień

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co stękać. Nieco ponad rok temu pojawiłem się na tym forum, wziąłem udział w pierwszym swoim konkursie i wrzuciłem fotkę zrobioną telefonem właśnie z widoczną lumą. I udało się wygrać :)

Aż muszę poszperać w starych konkursach Chyba kiedyś pokazywałeś mi tę fotkę, ale już zupełnie nie pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż muszę poszperać w starych konkursach Chyba kiedyś pokazywałeś mi tę fotkę, ale już zupełnie nie pamiętam...

 

W internetach nic nie ginie. A na pewno nie zginęła moja duma, że wygrałem wtedy w swoim debiucie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internetach nic nie ginie.

I całe szczęście

A propos naszych inspiracji, to jutro w tv "Seksmisja". Można poszukać natchnienia

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A luma będzie... Ooooo jaaaa taaaaka świecąca :)

He he he :) Już nie mogę się doczekać twojej pracy. Może wszyscy zrobimy coś w paint? Będą wyrównane szanse :)

I całe szczęście

A propos naszych inspiracji, to jutro w tv "Seksmisja". Można poszukać natchnienia

Carrot nie ładnie tak popudzać męską wyobraźnie :P

Edytowane przez Michał 10:10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Carrot nie ładnie tak popudzać męską wyobraźnie :P

Czemu tylko męską? Jakaś dyskryminacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Może wszyscy zrobimy coś w paint? Będą wyrównane szanse :)

 

No nie wiem czy takie wyrównane. Wygoogluj mangacars - robiłem to w Paincie przez dobre kilka lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy takie wyrównane. Wygoogluj mangacars - robiłem to w Paincie przez dobre kilka lat :)

Ok. Cofam definitywnie ten pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Widzę Ciemność", to ( wbrew pozorom ) bardzo ogólny temat. Może być ciekawie. Ograniczeniem jest wyobraźnia, tylko ona.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko męską? Jakaś dyskryminacja?

Faktycznie :P Mój mozg czasem nie dopuszcza pewnych spraw do jaźni ;)

Edytowane przez Michał 10:10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest :)  Ale rozumiem, naprawdę :) Ja tez świruję przez dzisiejszą, koronowirusową sytuację :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy takie wyrównane. Wygoogluj mangacars - robiłem to w Paincie przez dobre kilka lat :)

Dla mnie czysta abstrakcja Z moim brakiem wyobraźni przestrzennej temat nie do ogarnięcia...

"Widzę Ciemność", to ( wbrew pozorom ) bardzo ogólny temat. Może być ciekawie. Ograniczeniem jest wyobraźnia, tylko ona.

Tu się zgadzam w całej rozciągłości. Tak szerokiego i podatnego na różne interpretacje tematu chyba jeszcze u nas nie było.

Faktycznie Mój mozg czasem nie dopuszcza pewnych spraw do jaźni ;)

Czasami każdemu zdarza się brak łączności z bazą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czysta abstrakcja Z moim brakiem wyobraźni przestrzennej temat nie do ogarnięcia...Tu się zgadzam w całej rozciągłości. Tak szerokiego i podatnego na różne interpretacje tematu chyba jeszcze u nas nie było.Czasami każdemu zdarza się brak łączności z bazą

 

Dlatego nad jednym pojazdem nieraz się pracowało po kilka miesięcy bo ilość detali, o które trzeba było zadbać w tak prostym programie graficznym była przytłaczająca. Chyba z 10 lat temu pracowałem nad projektem tego Mustanga, ale do teraz "stoi w garażu" i chyba nigdy go nie skończę. 

 

6lR2gZM.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to musi uczyć cierpliwości, lepiej niż wędkarstwo Po 15 minutach pracy nad czymś takim, wywaliłabym Painta z komputera

Chyba zrobię dziś jakieś przymiarki do naszego konkursu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend to najlepszy czas żeby zrobić coś dla siebie - na przykład wygrać kwietniową edycję konkursu wysyłając nam fotkę w temacie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wzięli sobie słowa Masu do serca i popracowali nad zdjęciem konkursowym- pierwsze prace już są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas "widzę ciemność". Szkoda, że nie mam sprzętu, który chciałby to zarejestrować  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo nie jest, ale próbować trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś będę próbował, ale coś czuję, że za dużo bym chciał, a za mało potrafię :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhmm, a później konkursy wygrywasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem to nie tylko wymuszona skromność, ale prawdziwy sytuacja - leszcz ze mnie jeśli chodzi o zdjęcia w słabym świetle i właśnie od godziny się o tym boleśnie przekonuję :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zobaczyć te Twoje drobne porażki, pewnie będą podobne do moich najlepszych fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zobaczyć te Twoje drobne porażki, pewnie będą podobne do moich najlepszych fotek

Już niedługo wszyscy zobaczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją pracę przygotowałem, a jak u reszty towarzystwa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.