Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Kwiecień

Rekomendowane odpowiedzi

Nie strasz... :) bardzo długo szykowałeś, więc pewnie znowu jakaś petarda i opad szczęki będzie. :)

Chyba, że ciemni szukałeś tak długo... ;)

Niektórzy już wysłali :P Ale i tak nie mogę się doczekać co wykombinowałeś. Chociaż to trochę masochizm czekać na coś co Ci uświadomi, jak dużo musisz się jeszcze nauczyć.

Ale przynajmniej jakaś to odskocznia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz... :) bardzo długo szykowałeś, więc pewnie znowu jakaś petarda i opad szczęki będzie. :)

Chyba, że ciemni szukałeś tak długo... ;)

Niektórzy już wysłali :P Ale i tak nie mogę się doczekać co wykombinowałeś. Chociaż to trochę masochizm czekać na coś co Ci uświadomi, jak dużo musisz się jeszcze nauczyć.

Ale przynajmniej jakaś to odskocznia.

Pozdrawiam.

Nie pisz tak bo się zawstydzę od tych komplementów, a podobno nie tak łatwo mnie zawstydzić :)

Co do fotki to nie ukrywam, że trochę nad nią siedziałem (a raczej najpierw stałem) bo wymyśliłem sobie dość karkołomną rzecz jak na moje umiejętności, które wciąż są bardziej ograniczone niż nieograniczone :)

Mam nadzieję, że chociaż dostarczę miłych wrażeń dla oka. Również Cię pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reszta walczy, jak nie z pomysłami, to z własnymi i sprzętowymi ograniczeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pomysł ale telefon nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pomysł ale telefon nie daje rady.

Znam ten ból. Co gorsza nawet jak już kupiłem aparat to przez długi czas nie potrafiłem robić dobrych fotek w słabym świetle. Właściwie to nadal się tego uczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauka nie idzie w las. :)

A skoro telefon rady nie daje to się domyślam, że będzie duuuużo lumy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest problem z lumą, warto pomyśleć nad inną interpretacją tematu. Ten jest wyjątkowo podatny

Ciekawa jestem czy ktoś przygotuje jakąś postapokaliptyczną wizję, bo i takie pomysły się pojawiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest problem z lumą, warto pomyśleć nad inną interpretacją tematu. Ten jest wyjątkowo podatny

Ciekawa jestem czy ktoś przygotuje jakąś postapokaliptyczną wizję, bo i takie pomysły się pojawiały.

 

Dokładnie. Luma i nocne klimaty to nasza sugestia, ale nie pogardzimy odmienną interpretacją tematu :) Zwłaszcza jeśli powyższa forma jest trudna do zrealizowania. Przypominam, że to zabawa i mamy się dobrze bawić w pierwszej kolejności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne:

Jeden użytkownik, jedno zdjęcie ? Czy można więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne:

Jeden użytkownik, jedno zdjęcie ? Czy można więcej ?

Tylko jedna fotka, ale zawsze możesz wysłać "lepszą" jeśli najdzie Cię ochota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zabrałam się za zrobienie zdjęcia na konkurs. Z kilkudziesięciu tylko jedno nadaje się do publikacji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, że chociaż jedno, bo u mnie czasem żadne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale chyba pomyślę jeszcze nad czymś innym. Jakoś szczególnie zadowolona nie jestem, chociaż cudów w tym temacie też się po sobie nie spodziewałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprawiłem i dobrze ze tak postanowiłem bo fotka jest lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - UWAGA


 


W związku ze zmianami silnika forum strona będzie nieczynna od 16.04 przez kilka dni.


Jak tylko wróci to ruszymy z głosowaniem.


 


Dzięki temu, kto nie zdąży do 16.04 wysłać fotki będzie miał szansę jeszcze przez 3-4 dni niedziałania forum :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA - UWAGA

W związku ze zmianami silnika forum strona będzie nieczynna od 16.04 przez kilka dni.

Jak tylko wróci to ruszymy z głosowaniem.

Dzięki temu, kto nie zdąży do 16.04 wysłać fotki będzie miał szansę jeszcze przez 3-4 dni niedziałania forum :)

Do kiedy przełożony deadline? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin na nadesłanie zdjęcia wydłużyliśmy do niedzieli 19.04.2020 do 22:00.

Aktualizacja forum została przełożona i wciąż nie znamy nowego terminu, dlatego też nie wiemy jeszcze kiedy wystartujemy z głosowaniem i ile ono potrwa. Będziemy Was informować na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zagłosujemy korespondencyjnie? (mailowo) Głosowanie musi się odbyć w terminie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zagłosujemy korespondencyjnie? (mailowo) Głosowanie musi się odbyć w terminie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zagłosujemy korespondencyjnie? (mailowo) Głosowanie musi się odbyć w terminie! :)

To Ci się udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zagłosujemy korespondencyjnie? (mailowo) Głosowanie musi się odbyć w terminie! smile.png

 

 Nie zapomnij podać PESEL tongue.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzeba będzie do koperty dorzucić zdjęcia wrzucanych wcześniej postów w liczbie nie niższej niż próg wyborczy konkursu? Bo nie wiem czy screenów nie zacząć robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzeba będzie do koperty dorzucić zdjęcia wrzucanych wcześniej postów w liczbie nie niższej niż próg wyborczy konkursu? Bo nie wiem czy screenów nie zacząć robić ;)

 

To wszystko i tak na nic bo ważne jest to kto liczy głosy, a będzie to Masu :D 

Tak więc wybaczcie panie i panowie, ale nie będzie drugiej tury bo wyjątkowo jeden kandydat zbierze 110% głosów i dziwnym trafem to chyba będę ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jakimś cudem się pomylisz w tym liczeniu, to uznamy głosowanie za niezgodne z kon... z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy regulamin:

1. Liczący głosy ma zawsze racje.

2. Jeśli masz jakieś uwagi/wątpliwości - patrz pkt 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.