Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Masu

Konkurs fotograficzny Kwiecień

Recommended Posts

Nie ma co stękać. Nieco ponad rok temu pojawiłem się na tym forum, wziąłem udział w pierwszym swoim konkursie i wrzuciłem fotkę zrobioną telefonem właśnie z widoczną lumą. I udało się wygrać :)

Aż muszę poszperać w starych konkursach Chyba kiedyś pokazywałeś mi tę fotkę, ale już zupełnie nie pamiętam...

Aż muszę poszperać w starych konkursach Chyba kiedyś pokazywałeś mi tę fotkę, ale już zupełnie nie pamiętam...

W internetach nic nie ginie. A na pewno nie zginęła moja duma, że wygrałem wtedy w swoim debiucie :D 

W internetach nic nie ginie.

I całe szczęście

A propos naszych inspiracji, to jutro w tv "Seksmisja". Można poszukać natchnienia

Edited by Carrot

Dokładnie. A luma będzie... Ooooo jaaaa taaaaka świecąca :)

He he he :) Już nie mogę się doczekać twojej pracy. Może wszyscy zrobimy coś w paint? Będą wyrównane szanse :)

I całe szczęście

A propos naszych inspiracji, to jutro w tv "Seksmisja". Można poszukać natchnienia

Carrot nie ładnie tak popudzać męską wyobraźnie :P

Edited by Michał 10:10

Carrot nie ładnie tak popudzać męską wyobraźnie :P

Czemu tylko męską? Jakaś dyskryminacja?

Może wszyscy zrobimy coś w paint? Będą wyrównane szanse :)

No nie wiem czy takie wyrównane. Wygoogluj mangacars - robiłem to w Paincie przez dobre kilka lat :)

"Widzę Ciemność", to ( wbrew pozorom ) bardzo ogólny temat. Może być ciekawie. Ograniczeniem jest wyobraźnia, tylko ona.    

Czemu tylko męską? Jakaś dyskryminacja?

Faktycznie :P Mój mozg czasem nie dopuszcza pewnych spraw do jaźni ;)

Edited by Michał 10:10

No nie wiem czy takie wyrównane. Wygoogluj mangacars - robiłem to w Paincie przez dobre kilka lat :)

Dla mnie czysta abstrakcja Z moim brakiem wyobraźni przestrzennej temat nie do ogarnięcia...

"Widzę Ciemność", to ( wbrew pozorom ) bardzo ogólny temat. Może być ciekawie. Ograniczeniem jest wyobraźnia, tylko ona.

Tu się zgadzam w całej rozciągłości. Tak szerokiego i podatnego na różne interpretacje tematu chyba jeszcze u nas nie było.

Faktycznie Mój mozg czasem nie dopuszcza pewnych spraw do jaźni ;)

Czasami każdemu zdarza się brak łączności z bazą

Dla mnie czysta abstrakcja Z moim brakiem wyobraźni przestrzennej temat nie do ogarnięcia...Tu się zgadzam w całej rozciągłości. Tak szerokiego i podatnego na różne interpretacje tematu chyba jeszcze u nas nie było.Czasami każdemu zdarza się brak łączności z bazą

Dlatego nad jednym pojazdem nieraz się pracowało po kilka miesięcy bo ilość detali, o które trzeba było zadbać w tak prostym programie graficznym była przytłaczająca. Chyba z 10 lat temu pracowałem nad projektem tego Mustanga, ale do teraz "stoi w garażu" i chyba nigdy go nie skończę. 

6lR2gZM.png

Ależ to musi uczyć cierpliwości, lepiej niż wędkarstwo Po 15 minutach pracy nad czymś takim, wywaliłabym Painta z komputera

Chyba zrobię dziś jakieś przymiarki do naszego konkursu...

Weekend to najlepszy czas żeby zrobić coś dla siebie - na przykład wygrać kwietniową edycję konkursu wysyłając nam fotkę w temacie :D 

Niektórzy wzięli sobie słowa Masu do serca i popracowali nad zdjęciem konkursowym- pierwsze prace już są

Cały czas "widzę ciemność". Szkoda, że nie mam sprzętu, który chciałby to zarejestrować  :P 

Ja dziś będę próbował, ale coś czuję, że za dużo bym chciał, a za mało potrafię :D 

Tym razem to nie tylko wymuszona skromność, ale prawdziwy sytuacja - leszcz ze mnie jeśli chodzi o zdjęcia w słabym świetle i właśnie od godziny się o tym boleśnie przekonuję :D 

Chciałabym zobaczyć te Twoje drobne porażki, pewnie będą podobne do moich najlepszych fotek

Chciałabym zobaczyć te Twoje drobne porażki, pewnie będą podobne do moich najlepszych fotek

Już niedługo wszyscy zobaczą :)

Ja już swoją pracę przygotowałem, a jak u reszty towarzystwa? :)