Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Masu

Konkurs fotograficzny Kwiecień

Recommended Posts

Nie strasz... :) bardzo długo szykowałeś, więc pewnie znowu jakaś petarda i opad szczęki będzie. :)

Chyba, że ciemni szukałeś tak długo... ;)

Niektórzy już wysłali :P Ale i tak nie mogę się doczekać co wykombinowałeś. Chociaż to trochę masochizm czekać na coś co Ci uświadomi, jak dużo musisz się jeszcze nauczyć.

Ale przynajmniej jakaś to odskocznia.

Pozdrawiam.

Nie strasz... :) bardzo długo szykowałeś, więc pewnie znowu jakaś petarda i opad szczęki będzie. :)

Chyba, że ciemni szukałeś tak długo... ;)

Niektórzy już wysłali :P Ale i tak nie mogę się doczekać co wykombinowałeś. Chociaż to trochę masochizm czekać na coś co Ci uświadomi, jak dużo musisz się jeszcze nauczyć.

Ale przynajmniej jakaś to odskocznia.

Pozdrawiam.

Nie pisz tak bo się zawstydzę od tych komplementów, a podobno nie tak łatwo mnie zawstydzić :)

Co do fotki to nie ukrywam, że trochę nad nią siedziałem (a raczej najpierw stałem) bo wymyśliłem sobie dość karkołomną rzecz jak na moje umiejętności, które wciąż są bardziej ograniczone niż nieograniczone :)

Mam nadzieję, że chociaż dostarczę miłych wrażeń dla oka. Również Cię pozdrawiam :)

A reszta walczy, jak nie z pomysłami, to z własnymi i sprzętowymi ograniczeniami

Ja miałem pomysł ale telefon nie daje rady.

Ja miałem pomysł ale telefon nie daje rady.

Znam ten ból. Co gorsza nawet jak już kupiłem aparat to przez długi czas nie potrafiłem robić dobrych fotek w słabym świetle. Właściwie to nadal się tego uczę :)

Jak jest problem z lumą, warto pomyśleć nad inną interpretacją tematu. Ten jest wyjątkowo podatny

Ciekawa jestem czy ktoś przygotuje jakąś postapokaliptyczną wizję, bo i takie pomysły się pojawiały.

Jak jest problem z lumą, warto pomyśleć nad inną interpretacją tematu. Ten jest wyjątkowo podatny

Ciekawa jestem czy ktoś przygotuje jakąś postapokaliptyczną wizję, bo i takie pomysły się pojawiały.

Dokładnie. Luma i nocne klimaty to nasza sugestia, ale nie pogardzimy odmienną interpretacją tematu :) Zwłaszcza jeśli powyższa forma jest trudna do zrealizowania. Przypominam, że to zabawa i mamy się dobrze bawić w pierwszej kolejności :)

Pytanie techniczne:

Jeden użytkownik, jedno zdjęcie ? Czy można więcej ?

Tylko jedna fotka, ale zawsze możesz wysłać "lepszą" jeśli najdzie Cię ochota :)

W końcu zabrałam się za zrobienie zdjęcia na konkurs. Z kilkudziesięciu tylko jedno nadaje się do publikacji ;-)

Niby tak, ale chyba pomyślę jeszcze nad czymś innym. Jakoś szczególnie zadowolona nie jestem, chociaż cudów w tym temacie też się po sobie nie spodziewałam

Ja tez poprawiłem i dobrze ze tak postanowiłem bo fotka jest lepsza :)

UWAGA - UWAGA

W związku ze zmianami silnika forum strona będzie nieczynna od 16.04 przez kilka dni.

Jak tylko wróci to ruszymy z głosowaniem.

Dzięki temu, kto nie zdąży do 16.04 wysłać fotki będzie miał szansę jeszcze przez 3-4 dni niedziałania forum :)

UWAGA - UWAGA

W związku ze zmianami silnika forum strona będzie nieczynna od 16.04 przez kilka dni.

Jak tylko wróci to ruszymy z głosowaniem.

Dzięki temu, kto nie zdąży do 16.04 wysłać fotki będzie miał szansę jeszcze przez 3-4 dni niedziałania forum :)

Do kiedy przełożony deadline? ;)

Termin na nadesłanie zdjęcia wydłużyliśmy do niedzieli 19.04.2020 do 22:00.

Aktualizacja forum została przełożona i wciąż nie znamy nowego terminu, dlatego też nie wiemy jeszcze kiedy wystartujemy z głosowaniem i ile ono potrwa. Będziemy Was informować na bieżąco.

Może zagłosujemy korespondencyjnie? (mailowo) Głosowanie musi się odbyć w terminie! :)

Może zagłosujemy korespondencyjnie? (mailowo) Głosowanie musi się odbyć w terminie! :)

To Ci się udało :D

Może zagłosujemy korespondencyjnie? (mailowo) Głosowanie musi się odbyć w terminie! smile.png

Nie zapomnij podać PESEL tongue.png

A trzeba będzie do koperty dorzucić zdjęcia wrzucanych wcześniej postów w liczbie nie niższej niż próg wyborczy konkursu? Bo nie wiem czy screenów nie zacząć robić ;)

A trzeba będzie do koperty dorzucić zdjęcia wrzucanych wcześniej postów w liczbie nie niższej niż próg wyborczy konkursu? Bo nie wiem czy screenów nie zacząć robić ;)

To wszystko i tak na nic bo ważne jest to kto liczy głosy, a będzie to Masu :D 

Tak więc wybaczcie panie i panowie, ale nie będzie drugiej tury bo wyjątkowo jeden kandydat zbierze 110% głosów i dziwnym trafem to chyba będę ja :)

A jak jakimś cudem się pomylisz w tym liczeniu, to uznamy głosowanie za niezgodne z kon... z regulaminem