Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca marca można licytować jeden dzień terminowania w Pracowni Zegarmistrzowskiej przy ul. Stalowej 21

 

Aktualnie prowadzi "Hecke"  z propozycją 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mechanizm z tourbillon'em, który został wykonany i przekazany na rzecz Klubu przez Karola oraz czapeczka z kalendarzem trafiły już do swoich nowych właścicieli. Całość została rozliczona, a środki uzyskane z licytacji znalazły się na rachunku bankowym Klubu. Mam nadzieję, że wylicytowane przedmioty sprawią dużo radości Władkowi i Jędrkowi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapencja jest przekozacka 🙂 Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dzisiaj do północy można wylicytować jeden dzień terminowania pod okiem Macieja Miśnika w Pracowni Zegarmistrzowskiej przy ul. Stalowej 21 na warszawskiej Pradze !  Warto, bo to "magiczne" miejsce, których jest już coraz mniej. Stalowa na Pradze, to klimat starej Warszawy, kamienice, zaułki, torowisko tramwajowe ... i ludzie ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytację wygrał "Hecke" !!! Cały dzień pracy w towarzystwie właściciela pracowni zegarmistrzowskiej przy ul. Stalowej 21.  Gratuluję ! Będziesz mógł profesjonalnie "popsuć" zegarek pod okiem mistrza  😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super już mam kandydata na to "psucie" a nawet dwóch. Właśnie miałem się zabrać za wymianę balansu w budziku ale może poczeka do spotkania.

Dziękuję. Już robię przelew.

Pozdrawiam i Zdrowych Spokojnych Świąt, oby ostatnich w tej formule. 

Piotr 

Przelew zrobiony jako darowizna z małym dodatkiem. 

Pozdrawiam

Piotr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowanie za "dodatek" ! 

Gdy tylko zaczniemy mieć więcej swobody i nie będzie problemów ze spotykaniem się, to "stół operacyjny na Stalowej" w/g zapewnień Macieja, czeka. Zresztą nie tylko to, bo i zaległa kawa, ale to już nie na Stalowej   😜

O wszystkim będę Cię informował. 

Spokojnych Świąt 🐣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...  :)

 

Niżej zamieszczona jest informacja o ogólnej kwocie z wpłat. Podkreślam, nikt z Was nie ma żadnego obowiązku robienia jakichkolwiek wpłat. Jest to, spontaniczna inicjatywa klubowiczów i dobra wola każdego z Was. Proszę tego nie odbierać jako akcji nawoływania do wpłat. Jeśli ktoś może, chce i poczuwa się do współutrzymywania forum, zapraszamy. Jeśli nie, to nic złego się nie stanie i nikt, nigdy nikomu niczego w związku z tym nie wytknie ani nie będzie zarzucał braku udziału we współfinansowaniu forum.

 

 

 

 

 

W ubiegłym roku na rachunek Klubu od dnia 20-03-2020r. do dnia 31-12-2020r.  wpłynęło :

8.310,00 zł  

 

 

W bieżącym roku na rachunek Klubu od dnia 01-01-2021r. wpłynęło już :

5.364,99 zł

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja swoje "pięć groszy" wpłaciłem🙂


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"piteks" - to się nazywa wejście do Klubu ! Bardzo dziękuję za hojność 😁

 

PS

Aby zobrazować wszystkim, ile to jest dla Klubu 4.204,99 zł które dzięki Wam wpłynęły do dzisiaj na rachunek KMZiZ.  To jest hosting do jesieni ! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym wystawić na licytację voucher umożliwiający zamówienie paska na miarę w mojej pracowni. Voucher można wykorzystać samemu, ale można go również komuś sprezentować, nie jest on imienny, więc nie ma ograniczeń w tym zakresie. Voucher ten pozwala na wybór skór kozich i bydlęcych, z wykluczeniem skór egzotycznych takich jak. struś, shell cordovan, rekin czy krokodyl. Część dostępnych skór można obejrzeć tutaj. Często jest większy wybór, więc warto po prostu się ze mną skontaktować i zapytać :) 

 

Cena regularna takiego vouchera to 300 złotych, w przypadku wylicytowania za większą kwotę, dorzucę teleskopy quick release. Licytacja startuje od 50 złotych i zakończy się w środę 30 czerwca o godzinie 24:00. 

DSC01508.jpg

 

Dorzucam dwie realizacje na zachętę ;) zdjęcia paska na zegarku od kolegi @Gio

DSC01940.thumb.jpg.e0ea0e93ed38e9f9867ff97e186ad2d1.jpg

 

DSC01454AW.thumb.jpg.8e90bf7492901771f17b0e7fbe158215.jpg

 

DSC01471AW.thumb.jpg.434451647e204747c213d3fbade3a173.jpg

Edytowane przez Pepcioza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to otwieram. Dam pińdziesiąt pięć 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsekwentnie 150 zł 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200pln.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zachowawczo 270 zł zalicytuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wygrałem i kwota ma być wsparciem dla forum, to dam równe 350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gio napisał(-a):

Skoro wygrałem i kwota ma być wsparciem dla forum, to dam równe 350 zł.

No i super :D To my się zgadamy w takim razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy "Pepcioza"  za przekazanie  Vouchera na licytację na rzecz Klubu 😃 To bardzo miły i wartościowy gest ! 

 

PS

Żadna kwota jeszcze nie wpłynęła na rach KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego lipca ukazała się płyta CD Janka Pentza p. "Paradox". To już kolejny krążek tego młodego kompozytora i wykonawcy muzyki gitarowej. Artysta jest  studentem IV roku studiów magisterskich UMCF ( Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina ). To bardzo skromny i wyjątkowo utalentowany twórca. Warto go poznać ! Ma też wydane dwa swoje tomiki poezji. Rozmowa z nim, to zawsze wielka przyjemność tym bardziej, że Janek Pentz mówi "ładnie" ! co nie jest oczywiste w przypadku większości młodych ludzi.

 

Dzisiaj przeznaczam z własnej kolekcji ten jeszcze ciepły krążek na licytację na rzecz klubu. Czas trwania do końca miesiąca tj. do soboty 31 lipca, do godz 23:59.  Startujemy od 50 zł :) 

 

 

 

 

 

IMG_2136.thumb.jpeg.8d46788075904c928e4b8ef7653a9796.jpegIMG_2137.thumb.jpeg.642af322a467dd68e3abf022f9d92563.jpeg                

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.