Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.07.2021 o 10:39, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Dziękujemy "Pepcioza"  za przekazanie  Vouchera na licytację na rzecz Klubu 😃 To bardzo miły i wartościowy gest ! 

 

PS

Żadna kwota jeszcze nie wpłynęła na rach KMZiZ

 

Przelew na konto Stowarzyszenia poszedł właśnie bezpośrednio ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz serdecznie dziękuję "Pepcioza" za przekazanie Vouchera, a "Gio" za wpłatę 350 zł na rzecz klubu za wylicytowany Voucher.  Dzisiaj przelew pojawił się na rachunku. 

 

PS

namawiam wszystkich klubowiczów do wzięcia udziału w aktualnej licytacji krążka CD  pt. "Paradox". Miłośnicy fingerstyle z pewnością nie będą zawiedzeni słuchając kompozycji Janka Pentza.  Płyta jest muzycznie gęsta !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszyscy chętniej licytowali by i dokładali cegiełki, gdyby forum normalnie działało. Niestety od jakiegoś czasu jest tragicznie, a co ważniejsze - poprawy nie widać. 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lukebor napisał(-a):

Myślę, że wszyscy chętniej licytowali by i dokładali cegiełki, gdyby forum normalnie działało. Niestety od jakiegoś czasu jest tragicznie, a co ważniejsze - poprawy nie widać. 

 

Ciekawa teoria. Ale obawiam się, że mająca tyle wspólnego z rzeczywistością, co partia rządząca z prawem i sprawiedliwością 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gio napisał(-a):

 

Ciekawa teoria. Ale obawiam się, że mająca tyle wspólnego z rzeczywistością, co partia rządząca z prawem i sprawiedliwością 😄

 

Polityki bym w to nie mieszał 😉 po prostu wierzę w to, że łatwiej nam się identyfikować z czymś, co działa normalnie (zwłaszcza jak ma się ku temu „normalne” oczekiwania) 🙂 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle :)  Bez przesady. A, czy forum działa normalnie ?  Owszem, czasami nie działa tak jak byśmy chcieli, ale to nie z naszej winy. Często nie stać nas na nowoczesne, dobre rozwiązania.  Nikt z moderatorów, administrator czy Zarząd KMZiZ nie stara się działać tak, aby dokuczyć forumowiczom i rzucić im kilka kłód pod nogi ! 

Dysponujemy takimi środkami jakimi dysponujemy i adekwatnie do posiadanego budżetu staramy się utrzymać forum na jak najlepszym poziomie.  

Popatrz np. ilu moderatorów jest aktywnych i w ogóle ilu klubowiczów jest bezinteresownie  zaangażowanych w klubowe aktywności i funkcjonowanie forum. Wyciągnij wnioski z tych obserwacji ...   

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że nie jest to rzesza wykwalifikowanych, zajętych tylko forum, ludzi.
Bardziej chodzi mi o to, że wszystkie problemy zaczęły się od zmiany silnika forum. Wcześniej - nawet jeśli było to mniej efektywne i nowoczesne rozwiązanie jakoś takich problemów nie było.
A to oznacza dla mnie, że projekt przejścia na nowy silnik nie został przygotowany tak, jak należy (zarządzanie zmianą w projektach się kłania).
Stad teraz frustracja niektórych (a właściwie całkiem sporej grupy) użytkowników, w tym mnie.
Lepsze jest wrogiem dobrego - tu chyba to powiedzenie się dokładnie sprawdziło.
Nie mam pretensji do moderatorów, Ciebie, czy Dawida. Mam pretensje do faktu, że chyba od roku nic się z tym nie dało zrobić.
Ciągłe tłumaczenie „nie ma kto” i „nie mamy za co” jest jednak dosyć słabe. Zaznaczam: ciągłe.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta powędruje do "maurycjusz" gdy tylko dostanę potwierdzenie z banku o wpłacie.  Proszę na pw namiary na paczkomat. Dziękuję za udział w licytacji 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dorzuciłem. Jutro pewnie wpłyną pieniądze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, wpłynęły od Jacka Sz 

Jeśli to od Ciebie, proszę przyznaj się 😜

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2021 o 08:55, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Płyta powędruje do "maurycjusz" gdy tylko dostanę potwierdzenie z banku o wpłacie.  Proszę na pw namiary na paczkomat. Dziękuję za udział w licytacji 👍

 

Wpłata dokonana. Janek jest niezwykłym finger style gitarzysta. Płyta jest wspanialym dowodem. Dziękuję m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku na rachunek Klubu wpłynęło:

5.784,99 zł

co miało istotny wpływ na utrzymanie naszego klubowego forum dyskusyjnego !

 

W roku bieżącym, również będą publikowane dane dotyczące wszystkich Waszych dobrowolnych wpłat na rachunek KMZiZ 

 

Od początku roku 2022 na rachunek Klubu wpłynęło od Was :  160,00 zł  

Pierwsza wpłata już się pojawiła:

1. Grzegorz, Tomasz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku roku 2022 na rachunek Klubu wpłynęło od Was :  190,00 zł  

Pierwsze wpłaty już się pojawiły:

 

1. Grzegorz, Tomasz

2. Robert, Tomasz

3. Eugeniusz

4. Bogdan, Jan

5. Przemysław, Włodzimierz

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy uruchamiamy licytacje fantów na rzecz Klubu w tym roku?

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W takim razie zaczynam. Pozwolę sobie jednocześnie na drobną zagadkę. Na licytację trafia zabytkowy przyrząd ściśle związany zegarkami. Mieszczący się w dłoni, mosiężny, można powiedzieć, okrągły. Zaczynamy od symbolicznej złotówki. Termin: do północy π. Zdjęcie ukarze się za kilka dni. 

 

Zbieramy na Klub. Traktuję to w kategoriach zabawy i dobrego uczynku, toteż wybrałem formę randki w ciemno. Zapraszam do zabawy!

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej

 


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną swoją wpinkę z tych na które jestem zapisany, przeznaczam na licytację na rzecz naszego forum. Start od 100 zł. Czas trwania do końca marca.  Druga idzie na licytację na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Otwocku.

 

 

 

PS

do końca tygodnia uzupełnię listę wpłat - kilka przyszło !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W ubiegłym roku na rachunek Klubu wpłynęło:

5.784,99 zł   

co miało istotny wpływ na utrzymanie naszego klubowego forum dyskusyjnego !

 

 

Od początku roku 2022 na rachunek Klubu wpłynęło od Was : 

stan na 27-04-2022r. 1340,22 zł  

 

Pierwsze i następne wpłaty już się pojawiły. Są wśród Was tacy, którzy się od wpłat już uzależnili ... 

 

1. Grzegorz, Tomasz

2. Robert, Tomasz - :)

3. Eugeniusz

4. Bogdan, Jan - :)

5. Przemysław, Włodzimierz

6. Robert

7. Paweł

8. Janusz

9. Piotr

10. Andrzej

11. Przemysław

12. Bogdan

13. Marcin

14. Piotr L

15. Robert 

16. Rafał

17. Piotr

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W załączeniu przesyłam zdjęcie licytowanego przedmiotu tj. ósemki oraz wspomnianego przez Eugeniusza znaczka. Na zdjęciu znaczek nie ma wykończonej fazy. Zdjęcia gotowych znaczków można obejrzeć tu:

 

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej

KMZiZ 8 i Z.jpg


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wpinka wykonana w jednym egzemplarzu przeznaczona jest na licytację na rzecz Klubu. Tylko ten egzemplarz ma takie piękne groszkowanie ! 

Zaczynamy od 100 zł. Czas trwania do końca marca 🙂
 

image.thumb.jpeg.7c45d5d8038b236d257693f8993d7363.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160 zł ode mnie za wpinkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.