Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aktualnie do opłacenia za bieżący miesiąc są m.in.: opieka techniczna nad forum, księgowość i adres klubu - łącznie  2070,09 zł + faktura z dnia dzisiejszego za Serwer za okres od 01-11-2022 do 31-012023r.  Kwota  -  2257,05 zł.   Czyli razem 4327,14 zł !

 

Wasze wpłaty od początku października 2022 r.  

to: 1315 zł ! 

(stan na 27-10-2022r.)

 

W tym miesiącu potrzebujemy jeszcze co najmniej  3100 zł !!!

 

Razem użytkujemy - razem opłacamy !

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

 

z dopiskiem: na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz a co z wpływami z reklam?

Nie ma już ich?

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były, to nie zamieszczałbym apeli o wpłaty. Sytuacja w ciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo się zmieniła. To co dzieje się w gospodarce nie pozostaje bez wpływu na nasze funkcjonowanie.  Jeśli użytkownicy naszego forum w dalszym ciągu będą żyli w błogim  przeświadczeniu że utrzymywanie go nic nie kosztuje, to przyjdzie taki dzień że forum niestety zniknie z sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Stowarzyszenie pobiera opłaty członkowskie ? 

Być może są za niskie i powinny uwzględniać koszty utrzymania forum . 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcecie pomóc czy dyskutować ? Te dyskusje do niczego nie prowadzą. To jest ciągłe zadawanie pytań i prawienie mądrości. Z tego nic nie wynika. Niektóre reklamy jeszcze wiszą, ale do końca miesiąca to się zmieni.Trwa przebudowa tego panelu.  Zostaną tylko te które są chociażby minimalnie opłacane. 

Gdy jest "walne " pojawia się zaledwie kilka osób, gdy są składki do opłacenia - opłaca je 18 -19 osób na 60 kilka. Do prawienia mądrości oderwanych od życia i sytuacji społeczno-gospodarczej za chwilę pojawi się pewnie tłum. Rąk do pracy nie ma, ale do mądrzenia się i wykorzystywania forum do własnych celów jest całe mnóstwo. Brutalna prawda jest taka, że dla dużych firm już od dawna nie jesteśmy partnerem i jeśli chcemy mieć swoje klubowe  forum, to musimy na jego utrzymanie płacić. 

Wszystko jest widoczne: w tym m-cu zostało wydane 4327,14 zł ! Klubowicze wpłacili 1240 zł  Różnica do uzupełnienia jest spora. W przyszłym m-cu trzeba będzie wydać co najmniej 2500 zł. W grudniu tak samo. Ile będzie przelewów od Was ??? Nie wiem. Tylko proszę nie dawajcie rad związanych z firmami od zbiórek itp. To wszystko zostało już przeanalizowane. Każda firma za każde kiwnięcie palcem chce pieniądze. Niestety duża, bardzo duża część naszych klubowiczów albo nie jest świadoma że utrzymanie forum kosztuje, albo ma to w nosie i   z premedytacją   będzie korzystała z forum za darmo do czasu aż wszystko padnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem klubowy newsletter, w którym czytamy:

 

Cytat

Forum utrzymuje się przede wszystkim z wpłat reklamodawców, którzy jednak, przy obecnej sytuacji ekonomicznej sami muszą ograniczać swoje koszty, a jednym z tych miejsc jest reklama na naszym Forum.

Tymczasem:

Wydatki na reklamę online w górę, w pierwszym kwartale 1,46 mld zł

Agora: rynek reklamy może urosnąć w 2022 r. o 3-6 proc.

W '22 spodziewany wzrost wydatków na reklamę na poziomie 3,8 proc. - Publicis

I tak można mnożyć. Być może nie jest to tyle wina reklamodawców, co Zarządu Klubu, który nie jest w stanie ich pozyskać?

 

W dniu 25.10.2022 o 10:47, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Niektóre reklamy jeszcze wiszą, ale do końca miesiąca to się zmieni.Trwa przebudowa tego panelu.  Zostaną tylko te które są chociażby minimalnie opłacane. 

Dlaczego nieopłacane reklamy wiszą na forum? Przecież to nie ma sensu. Gdybym miał tu reklamę i by wisiała pomimo braku płatności, też nie byłbym skory do płacenia. Poważnie.

W dniu 25.10.2022 o 10:47, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Brutalna prawda jest taka, że dla dużych firm już od dawna nie jesteśmy partnerem

Skoro sami stawiacie się w takiej sytuacji, dajecie się wykorzystywać oferując reklamę za darmo itd. to jak macie być równorzędnym partnerem?

W dniu 25.10.2022 o 10:47, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

składki do opłacenia - opłaca je 18 -19 osób na 60 kilka

Temat poruszany od dłuższego czasu...jak to możliwe, że Członek Stowarzyszenia nie opłaca składki? Kolejny bezsens.

W dniu 25.10.2022 o 10:47, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Rąk do pracy nie ma, ale do mądrzenia się i wykorzystywania forum do własnych celów jest całe mnóstwo.

Byłem, starałem się, prosiłem...nie chcieliście skorzystać. Może takich jak ja byłoby więcej? Przynajmniej składki płaciłem jako jeden z pierwszych, a to zawsze te 100 parę złotych więcej...

Edytowane przez Wacor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, z całym szacunkiem, ale od takiego gadania i teoretyzowania niczego nie przybędzie ! Po raz kolejny bardzo dużo mówisz i oczywiście wszystko to wina zarządu !!! I oczywiście ... nie chcemy skorzystać. To, że na walne przyjechało/przyszło tylko kilka osób to też wina zarządu ! 

Tyle tylko, że to my fizycznie a nie teoretycznie poświęcamy swój wolny czas i pieniądze. Owszem jest kilka/kilkanaście osób które bezinteresownie działają dla klubu (a w tym moderatorzy !!!) i wspierają go finansowo, ale to tylko kilka osób z otwartymi głowami i dużym życiowym i zawodowym doświadczeniem ...  

Proszę nie wciągaj mnie w te pozbawione sensu dyskusje. One do niczego nie prowadzą. Jest rachunek bankowy klubu i są konkretne wydatki na utrzymanie. Jeśli rachunek wyschnie, to forum przestanie funkcjonować i żadne dyskusje temu nie zaradzą. Ja nie jestem w stanie i nie powinienem dokładać do forum prywatnych środków ! Nie będę też skamlał o pieniądze u zarozumiałych i widzących tylko exelowe tabelki brand managerów czy przedstawicieli marek dla których np. 20 osobowa grupa klubowiczów nie jest warta najmniejszej uwagi - patrz Nowy Sącz !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

To, że na walne przyjechało/przyszło tylko kilka osób to też wina zarządu ! 

Oczywiście, że tak. Słyszeliście kiedyś np. o zoomie albo innych platformach do komunikacji? Nawet whatsapp dopuszcza 32 osoby onilne! To chyba wystarczy do zorganizowania spotkania? Rozumiem, że tzw, góra musi być na miejscu, ale reszta może się spotkać online, prawda? Z całym szacunkiem, ale ja nie przyjadę do Warszawy na spotkanie, bo na samo paliwo wydam ponad 1000zł!

2 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

to my fizycznie a nie teoretycznie poświęcamy swój wolny czas i pieniądze.

No i bardzo dobrze. Ale zwróć uwagę, że też poświęcałem swój czas dla Klubu. Nawet teraz staram się jakoś pomóc, a nie jadę po Klubie. Chciałbym, żeby to wszystko wyglądało lepiej, ale jak z drugiej strony nie chcą cię słuchać, to co masz zrobić? Mamy forum - jak sama nazwa wskazuje jest to platforma do komunikacji, porozmawiajmy.

 

2 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Proszę nie wciągaj mnie w te pozbawione sensu dyskusje. One do niczego nie prowadzą. Jest rachunek bankowy klubu i są konkretne wydatki na utrzymanie.

Ile kosztuje baner na głównej na miesiąc? Dlaczego wiszą banery nieopłacone?

Ile kosztuje biuro rachunkowe? Może poszukać tańszego?

Macie bazę zegarmistrzów i sklepów z zegarkami - może podzwońcie, napiszcie maila, może ktoś będzie chciał się ogłosić...

Vratislavia Conceptum projektuje swoje zegarki również przy wsparciu użytkowników forum - gdyby od jednego zegarka pobierać 50zł na Klub, to przy 100 sztukach Klub miałby 5000zł. Myślę, że jeśli zegarek kosztuje np. 1190zł, a kosztowałby 1240zł to wiele by nie zmieniło, a obie strony by coś z tego miały.

Edytowane przez Wacor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli by też dostęp do całego forum, pozostałym wprowadzić ograniczenia, a dla niezarejestrowanych wprowadzić maksymalne ograniczenia. 

Jak ktoś będzie chciał coś poszukać, to będzie musiał się zarejestrować. 

Podobnie jest na NAWCC i forum rosyjskim. 

 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też otrzymałem maila.  Wpłaciłem :) 

Myślę że część osób zwyczajnie nie wie o numerze konta na który można, żeby nie powiedzieć, wypada coś wpłacić. 

Jeżeli jest faktycznie tylu aktywnych użytkowników to może warto rozważyć miesięczny abonament dla każdej zarejestrowanej osoby, powiedzmy w wysokości 10 - 20 zł miesiąc? 

Do tego system mikropłatności dla wszystkich ofert na bazarku. Zrównać cenę wystawienie czegokolwiek do 3-5 zł?  

Niewielkie kwoty, w odniesieniu do których więcej kosztuje kawa na mieście, wpłaci każdy. :) 

I gotowe. Jasne zasady dla każdego.

 

Myślę, że część osób nie wpłaci niczego bo "Ile łaska" to jak w kościele. Nie wiadomo ile tak naprawdę.

A tak określony abonament dla zarejestrowanych + mikropłatności za symboliczne parę złotych.  :) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SPS napisał(-a):

Ja też otrzymałem maila.  Wpłaciłem :) 

Myślę że część osób zwyczajnie nie wie o numerze konta na który można, żeby nie powiedzieć, wypada coś wpłacić. 

Jeżeli jest faktycznie tylu aktywnych użytkowników to może warto rozważyć miesięczny abonament dla każdej zarejestrowanej osoby, powiedzmy w wysokości 10 - 20 zł miesiąc? 

Do tego system mikropłatności dla wszystkich ofert na bazarku. Zrównać cenę wystawienie czegokolwiek do 3-5 zł?  

Niewielkie kwoty, w odniesieniu do których więcej kosztuje kawa na mieście, wpłaci każdy. :) 

I gotowe. Jasne zasady dla każdego.

 

Myślę, że część osób nie wpłaci niczego bo "Ile łaska" to jak w kościele. Nie wiadomo ile tak naprawdę.

A tak określony abonament dla zarejestrowanych + mikropłatności za symboliczne parę złotych.  :) 

 

 

 

Miesięczny abonament dla każdej zarejestrowanej osoby to pomysł na najszybsze unicestwienie naszego Forum.  😬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za wprowadzeniem odpłatności dostępu do forum. Podobne rozwiązania funkcjonują na innych dedykowanych forach i nie tylko. Przykładowo Gazeta prawna daje trzy poziomy dostępu: jednorazowy i na abonament poczynając od miesięcznego. Artykuły są widoczne dla wszystkich, ale tylko np. w 20-30% tekstu. Ci co chcą przeczytać cały artykuł muszą wykupić dostęp. Podobnie forum prowadzi mój kolega z dostępem VIP i ogólnym, gdzie na dostępie ogólnym widać tylko część tematu i jak chcesz mieć dostęp do całej treści to musisz się zarejestrować lub wykupić jednorazowy dostęp. 

Uwzględniając to co napisał Eugeniusz, że reklamodawcy wycofują się, chcąc zachować forum chyba nie będzie innego wyjścia. Akcje zbierania datków raczej się nie sprawdzają, ponieważ taka jest natura ludzka, że jak nie musi płacić to nie płaci, a "frajerzy" niech płacą. Kilku znajomych, którzy starali się zbierać pieniądze na utrzymanie forum albo przestawiło się na rozwiązanie z odpłatnością, albo zlikwidowali forum. 

W mojej ocenie nasze forum jest już taką bazą danych i informacji oraz miejscem, w którym można wymienić doświadczenie i przekazać wiedzę, że wprowadzenie odpłatności w dostępie nie powinno zaszkodzić.  Jeśli będzie inaczej, zawsze można szukać innych rozwiązań lub wrócić do braku odpłatności.  

Jeśli są potrzebne ręce do pracy, aby wprowadzić zmiany w tym zakresie, to służę pomocą. Mogę też pomóc w części dotyczącej organizacji zebrań członków stowarzyszenia, tak aby możliwe było odbywanie ich w formie zdalnej, co zostało zaproponowane wyżej. Dzisiaj faktycznie koszt dojazdu na zebrania może istotnie ograniczać możliwość uczestnictwa nawet jeśli są chęci. 

Od dwóch lat w spółkach, które obsługuję zgromadzenia wspólników i posiedzenia rad nadzorczych odbywamy bez żadnych problemów w trybie zdalnym. Oczywiście jest ograniczenie co do ilości uczestników, jeśli chcemy korzystać z rozwiązań bezpłatnych. Wymaga to też odpowiedniej zmiany statutu, tak aby posiedzenia były ważne z prawnego punktu widzenia.

Także zgłaszam gotowość do pomocy. Przy okazji warsztatów w Warszawie możemy uzgodnić szczegóły i podzielić pracę.  

Żaden projekt nie może liczyć na realizację jeśli ogranicza się tylko do dyskusji, a błędy i problemy w realizacji projektu są rzeczą normalną, z którymi trzeba sobie radzić podczas jego realizacji. Taki banał na zakończenie mojego wpisu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że komentarz pisałem późno :) 

Niemniej 

 

Nawiązując do maila. 

Wniosek pierwszy jaki się nasuwa to taki, że z jakichś powodów na te tysiące użytkowników prawie nikt nie wpłaca :) 

Gdyby każdy z tych tysięcy wpłacił dosłownie 1- 2 zł nie było by zaistniałego problemu. 

 

Potrzebujemy więc szybkiego do wdrożenia i prostego rozwiązania.

 

Kwot jest określona to 4327,14 zł z czego już 1315 zł wpłacili klubowicze. 

 

Przyznaję, że płatność dla każdej zarejestrowanej osoby to przesada.

Ale system niskiego abonamentu dla każdej zarejestrowanej i aktywnej osoby na tym forum mógłby się sprawdzić

(Aktywna osoba to rozumiem zalogowana i zamieszczająca przynajmniej 1 - 2 posty w miesiącu).

Ilu mamy takich aktywnych zalogowanych użytkowników? 

 

Szybka zbiórka kasy;

1. Rozłożyć kwotę miesięczną na taką ilość użytkowników, mała kwota rzędu 10 zł? 20 zł? 

2. Utrzymać system mikropłatności dla bazarku. Wystawienie każdej bez wyjątku ofert  5 zł - w cenie 5 podbić i od nowa.

3. Użytkownicy premium 100 zł? No można ale chodzi o to żeby każdy jednak się dokładał? 

Dużo małych wpłat - w kupie siła jak to mówią. 

4. Kasa z reklam? Banery reklamowe 

 

Z drugiej strony szersza promocja sprawy;

1. Częstsze maile ile udało się zebrać / ile osób wpłaciło - raz na tydzień? 

2. Na górze strony można by zaimplementować pasek postępu z zebraną kwotą / ile brakuje. Pod tym numer konta. 

3. Umieścić na górze strony baner z płatnością blikiem do stowarzyszenia na utrzymanie tego projektu. 

4.  Ustawić kwotę minimalną powiedzmy 2 zł ? 5 zł? 

5. Pomyśleć nad profitami dla użytkowników którzy wpłacą najwięcej.

 

To powinno zmotywować nieco społeczność 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drobna opłata przy rejestracji np do 5zł odsieje/ograniczy posty typu "identyfikacja rolexa po dziadku ze strychu" oraz duplikowanie kont. Zgadzam się z Mario że miesięczny abonament dla zarejestrowanych to droga do unicestwienia forum ale można wprowadzić np wymóg minimalnej rocznej wpłaty (20zł ?) dla zarejestrowanych. Płatne z góry inaczej blokada do czasu wpłaty. Przy dużej liczbie aktywnych użytkowników powinno to wystarczyć.

 

Dodając wpływy z reklam (o ile będą) nie powinno być źle. Warto też się zastanowić co należy zmienić albo zaproponować skoro nie jesteśmy ciekawą grupą docelową dla potencjalnych partnerów. Jak ich zachęcić? 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wasze wpłaty od początku października 2022 r.  

to: 1603 zł ! 

(stan na 28-10-2022r.)

 

W tym miesiącu potrzebujemy jeszcze co najmniej  2800 zł !!!

 

Razem użytkujemy - razem opłacamy !

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

 

z dopiskiem: na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wpłaty ! Trochę to jeszcze ślamazarnie idzie, ale jestem pełen optymizmu i wiary że będzie znacznie lepiej :) 

Dziękuję też za rozsądne głosy i sugestie. Część z nich będzie jak najszybciej wdrożona. Liczę też trochę na efekt skali. Nawet drobne kwoty, ale wpłacane systematycznie od dużej grupy klubowiczów mogą spowodować naszą całkowitą niezależność ! Już jesteśmy w znacznym stopniu "ciałem" opiniotwórczym ! U nas pojawiają się nie tylko laurki, ale też czasami bardzo negatywne opinie dotyczące poszczególnych marek czy serwisu. Jesteśmy wiarygodni dzięki m.in asertywności. Żadne naciski "wielkich" nie są w żaden sposób brane pod uwagę przy moderacji forum. 

 

 Adam, serdeczna prośba - jeśli znajdziesz czas na to, zadziałaj z tym tematem w/g własnego uznania i doświadczenia biznesowego. Możesz występować w imieniu klubu, masz do tego upoważnienie. -  " Vratislavia Conceptum projektuje swoje zegarki również przy wsparciu użytkowników forum - gdyby od jednego zegarka pobierać 50zł na Klub, to przy 100 sztukach Klub miałby 5000zł. Myślę, że jeśli zegarek kosztuje np. 1190zł, a kosztowałby 1240zł to wiele by nie zmieniło, a obie strony by coś z tego miały." 

 

- Zostanie wprowadzona jednorazowa opłata rejestracyjna dla wszystkich nowych rejestrujących się po raz pierwszy użytkowników.  ( 5 - 10 zł )

 

- Zostanie wprowadzony płatny dostęp do wydzielonej strefy  "Premium" dla wszystkich użytkowników. W tej strefie znajdą się m.in porady praktyczne naszych klubowych ekspertów i znawców zegarmistrzostwa. 

 

- Przygotowywany jest pakiet bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach klubowych, bezpłatne kalendarze i inne zachęty  dla najbardziej szczodrych i pracowitych 😜

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko odpłatności, ale nie wiem czy warto atakować odpłatnością nowych użytkowników. Dałbym im miesiąc próbny, a później niech decydują.

Sam mogę opłacić abonament roczny w zamian np. za tytuł "Przyjaciela Forum" gdzieś w podpisie, czy pod nickiem ;)

Nie chcę być "VIPem" czy jakimś "Użytkownikiem Premium" bo mnie to nie kręci :)

 

Mam też propozycję by reklamodawców nie ograniczać tylko do branży pokrewnej z forum.

Może jakiś bank będzie chętny, albo np. producent karmy dla psów?

Nie wiem czy takie staranie były podejmowane, ale, jeżeli nie, to warto to rozważyć.

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam emaili, albo rzadko, wstyd mi, serio. Poszło :). Jestem za abonamentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Topaz napisał(-a):

Nie czytam emaili, albo rzadko, wstyd mi, serio. Poszło :). Jestem za abonamentem.

A gdzie reszta Nighthawks? 😉

 

IMG_3346.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowy dzień ! Wystawione do zlicytowania na rzecz klubowego forum dwa albumy trafią do "PiotrekL"  ( proszę o nr tel., adres email i nr paczkomatu. Gdy tylko środki pojawią się na klubowym rachunku, natychmiast zostanie zrealizowana wysyłka )  

 "Ball Watches Adventure z nr 3"  - 300 zł i oraz "Elgin Time ... " - 300 zł  

Kwota 600 zł za oba albumy to spory zastrzyk środków ! Bardzo dziękuję.

 

Serdecznie gratuluję zwycięzcy licytacji oraz dziękuję Piotrowi za przekazane klubowi albumy do zlicytowania. 

 

IMG_3683.thumb.jpeg.9ef5985555eefd06947bc0dbb52e9a11.jpeg.999268e4003b978bff1065fbe425ae53.jpeg                           IMG_7382.thumb.jpeg.a77b89c838e0bef3e6acc04f462175f1.jpeg.260c1828e71cf1f7c2744bb89ce472e7.jpeg.a5ab812336684011cedcef6a89ce7bc9.jpeg.54c204db40bd0fc46ed1ee1ce4eebb33.jpeg   

 

 

 

 

 

Wasze wpłaty od początku października 2022 r.  

to:  2713 zł ! 

(stan na 31-10-2022r.)

 

W tym miesiącu potrzebujemy jeszcze co najmniej  1750 zł !!!

 

Razem użytkujemy - razem opłacamy !

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

 

z dopiskiem: na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią sobotę w Poznaniu w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek,  miał miejsce wspaniały koncert promujący najnowszą płytę Adama Palmy pt. "Second Life". Na płycie wydanej przez DUX zostało zapisanych 13  ( Total time: 59'33")  utworów granych przez Adama Palmę  i orkiestrę Kameralną Amadeus pod batutą Agnieszki Duczmal. Było to bardzo duże muzyczne wydarzenie. Koncert był znakomicie przygotowany i trwał ponad godzinę dłużej niż było zaplanowane. Niestety tym razem na tej płycie nie ma dedykacji Adama. Było już bardzo późno,  do domu mialem ponad 300 km i dlatego nie czekałem już w sporym tłumie na wpis Maestro. 

Zafoliowaną płytę CD wydawnictwa DUX przeznaczam do zlicytowania na rzecz klubu. Zaczynamy od kwoty 50 zł. Czas trwania licytacji do soboty 12 listopada do 24:00 

PS. Będąc w Poznaniu chciałem obejrzeć koziołki ... i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to co tam się teraz dzieje. Z ewentualną klubową wycieczką do Poznania musimy poczekać. 

 

 

IMG_3715.thumb.jpeg.e18c9bd3a8ea129686368086332f18f2.jpeg

 

 

 

IMG_3714.thumb.jpeg.4104f514c63b3ba2425c2d4b188ae188.jpeg

 

 

Przed koncertem ...

IMG_3705.thumb.jpeg.503026f4e46590b69c87f229459bf671.jpeg

 

To oficjalny materiał na YouTube. Zapowiedź i próby: 

 

A tu już po sobotnim koncercie:  Adam Palma, Agnieszka Duczmal i Orkiestra Kameralna Amadeus

IMG_3704.thumb.jpeg.8474c6c8a1d0c8b13d1e2f6c009bb612.jpeg

 

 

 

Poznań częściowo w remoncie

IMG_3707.thumb.jpeg.f21f01b46931bb2a554349935a05426a.jpeg     IMG_3709.thumb.jpeg.92b0c731c1bf4fe0e06ce980de263b1f.jpeg   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2022 o 09:42, SPS napisał(-a):

 

Wniosek pierwszy jaki się nasuwa to taki, że z jakichś powodów na te tysiące użytkowników prawie nikt nie wpłaca :) 

Gdyby każdy z tych tysięcy wpłacił dosłownie 1- 2 zł nie było by zaistniałego problemu. 

 

 

O czym ty piszesz? Jakie tysiące? Tysiące martwych dusz. Kiedyś były setki aktywnych osób. Skutecznie na różne sposoby zniechęconych. Teraz to już garstka z czego i tak najaktywniej funkcjonujących w  nie merytorycznym dziale. Dorzucono tam jeden z najaktywniejszych tematów = "Jaki zegarek masz dziś na ręku" i można to nazwać Forum Miłośników "Po godzinach". 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Adi napisał(-a):

 

O czym ty piszesz? Jakie tysiące? Tysiące martwych dusz. Kiedyś były setki aktywnych osób. Skutecznie na różne sposoby zniechęconych. Teraz to już garstka z czego i tak najaktywniej funkcjonujących w  nie merytorycznym dziale. Dorzucono tam jeden z najaktywniejszych tematów = "Jaki zegarek masz dziś na ręku" i można to nazwać Forum Miłośników "Po godzinach". 

 

 

co ja pisze? 

Ja cytuje co było napisane do nas mailu od Stowarzyszenia.  Też się zdziwiłem 

Zaznaczyłem Ci na zielono żebyś nie musiał się wysilać w szukaniu informacji bo widzę że kiepsko czytasz ze zrozumieniem 

już lepiej? :D 

 

1.png.3ff618900d276d887a7b28fdf62f8778.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.