Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do wpisu a_team. Info dla wszystkich którzy tu zaglądają 😜 - nawiązaliśmy kontakt, rozmowa się odbyła i pozostajemy w kontakcie !

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

To ostatni dzień lutego !!! Może ktoś z Was w przypływie dobrej woli i chęci dołożenia swoich "5 groszy" do utrzymania forum zdecyduje się na przelew ... 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To już marzec !

 

 

Proszę o wpłaty ! 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy :)

 

 

 

Suma naszych wpłaty w marcu 2023 r.  

 

 

185,00 zł 

480,00 zł

 

(stan na  10-03-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  3020,00 zł 

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pierwsze wpłaty :) 

 

Pierwsze dni marca i pierwsze płatności za księgowość, adres i opiekę techniczną. Wydatek łącznie 2156, 00 zł 

 

PS

w ubiegłym tygodniu Zarząd i Rada Klubu miała spotkanie dotyczące finansowania forum. Nie ukrywam, że coraz trudniej jest pozyskiwać środki na dalsze funkcjonowanie klubowego forum. Jest grupa prawie 40 forumowiczów - przyjaciele klubu, którzy co miesiąc systematycznie robią wpłaty. Niestety zdecydowana większość tkwi w błędnym przekonaniu, że forum jest bezpłatne. Tak nie jest. Utrzymywanie forum kosztuje i to coraz więcej. Dlatego powtarzam apel - Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

Padła propozycja przeniesienia całego forum na inny serwer aby zminimalizować wydatki. Niestety ten pomysł nie do końca jest dobry. Jest  wiele uwarunkowań technicznych przemawiających za tym żeby jednak trzymać się dużej sprawdzonej firmy.  Będą podjęte działania przyciągnięcia reklamodawców, ale to droga przez mękę tym bardziej że my wszyscy pracujemy, a klubem zajmujemy się tylko w swoim czasie wolnym.  

 

Pamiętajcie, że wszystkie pomysły pt. Patronite czy podobne to płacenie prowizji !  Tylko nasze bezpośrednie przelewy na rzecz Klubu są w całości księgowane na naszym rachunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do płatności które juz zostały zrealizowane doszła faktura na 460 zł za odnowienie licencji tj. ochrona m.in przed spamem. Zostało to opłacone i tak z wydanych 2156 zł zrobiło się 2616 zł ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To już połowa marca !

 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

 

 

Suma naszych wpłaty w marcu 2023 r.  

 

 

185,00 zł 

480,00 zł

685,00 zł

1.275,00 zł

 

(stan na  24-03-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  2225,00 zł 

 

Proszę o wpłaty 😊

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna faktura do zapłacenia. Tym razem 153,75 zł za dodatkowe 50 GB przestrzeni dyskowej. Razem od początku m-ca musieliśmy wydać 2769,75 zł 

 

 

Proszę o wpłaty na rachunek klubu.

Jeśli wpłat nie będzie i nie starczy pieniędzy na opłaty - forum przestanie funkcjonować.

Weźcie sobie do serca:   

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Klubowicze

 

Klub jest dla Was. Ważne jest abyśmy się poznawali, wymieniali doświadczenia i dzielili się swoją pasją. Żebyśmy  jako organizacja byli bezstronni i jak najbardziej wiarygodni. Nasze aktywności niestety musiały ulec znacznym ograniczeniom z uwagi na brak środków pozwalających na ich sprawną organizację.  Od dłuższego już czasu polegamy na Waszych wpłatach. Rzeczywistość z przed 15 - 10 lat z czasów przedpandemicznych, to zupełnie inny czas niż ten z okresu pandemii i ten dzisiejszy. Jest grupa 40 - 50  "Przyjaciół Klubu"  która jest świadoma tego jak dzisiaj trudno jest utrzymać taką organizację jak nasza. Ta grupa miesiąc w miesiąc robi wpłaty  nie oczekując nic w zamian ! Niestety dla bardzo dużej rzeszy klubowiczów, Klub i forum to wciąż darmowe miejsce gdzie można "dobrze się bawić" w istocie za czyjeś pieniądze. Sprawa jest niezwykle prosta, jeśli wyschnie rachunek Klubu i nie będzie pieniędzy na opłacenie przychodzących faktur, to forum zniknie i nie pomogą tu żadne zaklęcia. 

 

 

Proszę weźcie sobie do serca !

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.03.2023 o 16:58, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Szanowni Klubowicze

 

Klub jest dla Was. Ważne jest abyśmy się poznawali, wymieniali doświadczenia i dzielili się swoją pasją. Żebyśmy  jako organizacja byli bezstronni i jak najbardziej wiarygodni. Nasze aktywności niestety musiały ulec znacznym ograniczeniom z uwagi na brak środków pozwalających na ich sprawną organizację.  Od dłuższego już czasu polegamy na Waszych wpłatach. Rzeczywistość z przed 15 - 10 lat z czasów przedpandemicznych, to zupełnie inny czas niż ten z okresu pandemii i ten dzisiejszy. Jest grupa 40 - 50  "Przyjaciół Klubu"  która jest świadoma tego jak dzisiaj trudno jest utrzymać taką organizację jak nasza. Ta grupa miesiąc w miesiąc robi wpłaty  nie oczekując nic w zamian ! Niestety dla bardzo dużej rzeszy klubowiczów, Klub i forum to wciąż darmowe miejsce gdzie można "dobrze się bawić" w istocie za czyjeś pieniądze. Sprawa jest niezwykle prosta, jeśli wyschnie rachunek Klubu i nie będzie pieniędzy na opłacenie przychodzących faktur, to forum zniknie i nie pomogą tu żadne zaklęcia. 

 

 

Proszę weźcie sobie do serca !

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

Nie wiem, czy pomysł się pojawił; być może.

A gdyby zamieścić licznik na głównej, ile jest, a ile potrzeba(z wpływami na zielono i potrzebą na czerwono; aktualizowany co jakiś określony czas - z informacją o możliwej likwidacji forum)?

Szczerze! Śmiem sądzić, że mało kto zagląda do tego wątku.

 

EDIT: Ewentualnie po zalogowaniu - winna być wyświetlona informacja w ramce o zaistniałym problemie(z oznaczeniem o zapoznaniu się z treścią), a najlepiej aby funkcjonowały te dwie rzeczy; dla administracji strony lub firmy, która się opiekuje klubowym forumn ta druga koncepcja to w moim przekonaniu żaden kłopot. A licznik będzie świetnym motywatorem. No tak to działa...

A myślę, że 80% użytkowników żyje w błogiej nieświadomości...

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie :) 

A, tymczasem różowo nie jest i jeśli szanowni klubowicze dalej będą czekać aż im się wszystko poda na tacy pod nos i wszystko się wyświetli na czerwono i zielono, to któregoś pięknego dnia obudzą się w rzeczywistości bez swojego forum !

Ciągle proszenie i zabieganie o jakiekolwiek wpłaty zaczyna być żenujące. Czy tak trudno jest zajrzeć do tego wątku ? Czy to jest taki kłopot ? Odnoszę wrażenie, że bardzo wielu użytkownikom forum wydaje się, że jego utrzymanie nic nie kosztuje, a reklamodawcy pchają się do nas drzwiami i oknami i proszą żeby im podać nr rachunku do wpłat. Tak nie jest !!!  Rzeczywistość jest taka, że potencjalni reklamodawcy żądają od nas informacji dotyczących ilości odsłon strony w ciągu miesiąca i danych o grupie czy grupach unikalnych użytkowników. Dopiero na podstawie takich danych, jeśli są dla nich satysfakcjonujące  podejmują decyzje o reklamowaniu się na forum. Drodzy koledzy, to co dzieje się teraz jest zupełnie czym innym od tego sprzed 15 czy 18 lat !  My, dawni 30 czy 40 latkowie też dzisiaj mamy już po 50 czy 60+ lat !!!  Zmieniliśmy się nie czując tego. Nie czujemy też zmian otoczenia chociaż one nastąpiły. Weźcie proszę  to wszystko pod uwagę. Zachęcam do wspierania forum:

 

 Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

 

 

 

To już koniec marca !

Suma naszych wpłaty w marcu 2023 r.  

 

 

185,00 zł 

480,00 zł

685,00 zł

1.275,00 zł

 

1.305,00 zł 

 

(stan na  31-03-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  2195,00 zł 

 

Proszę o wpłaty 😊

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

APEL !

 Jeśli dalej będziecie czekać aż Wam się wszystko poda na tacy pod nos i wszystko się wyświetli na czerwono i zielono, to któregoś pięknego dnia obudzicie się w rzeczywistości bez swojego forum ! 

Ciągle proszenie i zabieganie o jakiekolwiek wpłaty zaczyna być żenujące.

Czy tak trudno jest zajrzeć do tego wątku ? Czy to jest taki kłopot ?

Odnoszę wrażenie, że bardzo wielu użytkownikom forum wydaje się, że jego utrzymanie nic nie kosztuje, a reklamodawcy pchają się do nas drzwiami i oknami i proszą żeby im podać nr rachunku do wpłat. Tak nie jest !!!  

Rzeczywistość jest taka, że potencjalni reklamodawcy żądają od nas informacji dotyczących ilości odsłon strony w ciągu miesiąca i danych o grupie czy grupach unikalnych użytkowników. Dopiero na podstawie takich danych, jeśli są dla nich satysfakcjonujące  podejmują decyzje o reklamowaniu się na forum.

Drodzy koledzy, to co dzieje się teraz jest zupełnie czym innym od tego sprzed 15 czy 18 lat !  My, dawni 30 czy 40 latkowie, dzisiaj mamy już po 50 czy 60+ lat !!!  Zmieniliśmy się nie czując tego. Nie czujemy też zmian otoczenia chociaż one nastąpiły. Wciąż wydaje nam się że reklamodawcy chętnie dają pieniądze żeby się pokazać na naszym forum. Od dawna niestety tak nie jest !

Weźcie proszę  to wszystko pod uwagę. Zachęcam do wspierania forum:

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

 

To już kwiecień i pierwsza faktura do zapłacenia (950,79 zł).

 

Nasze wpłaty w kwietniu 2023r. : 

 

100,00 zł 

 

(stan na 02-04-2023r.)

 

Potrzebujemy jeszcze co najmniej  3.700,00 zł

 

Proszę o wpłaty :)

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z kasą za opłaty za ogłoszenia sprzedażowe?

Ogłoszenia są płatne i liczyłem (może błędnie) że z tej kasy będzie finansowane działanie forum.

Nawet specjalnie zacząłem je kupować chociaż nie mam wielkiej potrzeby...


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, że największe forum zegarkowe w Polsce nie robi takich zasięgów, które zachęcałyby firmy z branży do umieszczania tu swoich reklam. Wiem, że to nie jest WUS i sam rynek nie jest największy, ale jednak żyjemy w 37 mln kraju, w którym coraz więcej osób interesuje się zegarkami. Nie twierdzę, że to powinien być samograj, ale jest to dla mnie dosyć dziwne, że nawet nie ma na utrzymanie serwera.

Może warto zmienić formy reklamy, np. wprowadzić sponsorowane posty, które tak mnie drażnią na WUS, ale pewnie działają, bo firmy to wykupują.

A co do bazarku, to chyba mało kto tam zagląda i pewnie też z tego powodu unikalnych użytkowników jest coraz mnie. Sam kiedyś zaczynałem dzień od przeglądania bazarku, teraz praktycznie tam nie wchodzę, bo nie ma po co.

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PKS napisał(-a):

Trochę to dziwne, że największe forum zegarkowe w Polsce nie robi takich zasięgów, które zachęcałyby firmy z branży do umieszczania tu swoich reklam. Wiem, że to nie jest WUS i sam rynek nie jest największy, ale jednak żyjemy w 37 mln kraju, w którym coraz więcej osób interesuje się zegarkami. Nie twierdzę, że to powinien być samograj, ale jest to dla mnie dosyć dziwne, że nawet nie ma na utrzymanie serwera.

Może warto zmienić formy reklamy, np. wprowadzić sponsorowane posty, które tak mnie drażnią na WUS, ale pewnie działają, bo firmy to wykupują.

A co do bazarku, to chyba mało kto tam zagląda i pewnie też z tego powodu unikalnych użytkowników jest coraz mnie. Sam kiedyś zaczynałem dzień od przeglądania bazarku, teraz praktycznie tam nie wchodzę, bo nie ma po co.

Użytkujemy wspólne dobro, które daje nam możliwość wymiany opinii, zdań, a także spostrzeżeń. Symboliczna kwota, którą będziemy przelewać da nam niezależność i spokojny sen, o to czy to forum się utrzyma z reklam, dotacji, składek, innych, czy też się nie utrzyma. Ja nie mam dostępu do konta, ale skoro w powyższym temacie większość postów wygenerował Eugeniusz, to oznacza ni mniej, ni więcej, tyle, że większość przechodzi obok tematu obojętnie i niestety środków na utrzymanie forum brakuje.

 

 

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak co roku proponuję ponownie rozważyć: darmowy dostęp bez możliwości pisania postów tylko do części tematów (w tym np. do "co masz dziś na ręku"), płatny dostęp (60-120 zł rocznie) z możliwością pisania postów do wszystkich tematów. Nie znam statystyk, ale jak kojarzę informacje na dole strony to na forum jednocześnie bywa zazwyczaj po 100-200 osób i po 500-1000 niezarejestrowanych "gości". Nie obawiałbym się ucieczki do znanej grupy na FB, ponieważ poziom trolli i przypadkowych osób, które tam są skutecznie zniechęcają to aktywności.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, memento mori napisał(-a):

Tak jak co roku proponuję ponownie rozważyć: darmowy dostęp bez możliwości pisania postów tylko do części tematów (w tym np. do "co masz dziś na ręku"), płatny dostęp (60-120 zł rocznie) z możliwością pisania postów do wszystkich tematów. Nie znam statystyk, ale jak kojarzę informacje na dole strony to na forum jednocześnie bywa zazwyczaj po 100-200 osób i po 500-1000 niezarejestrowanych "gości". Nie obawiałbym się ucieczki do znanej grupy na FB, ponieważ poziom trolli i przypadkowych osób, które tam są skutecznie zniechęcają to aktywności.

Najprostszym rozwiązaniem jest ustawienie na swoim rachunku "stałej miesięcznej opłaty".

Każdy wie ile może przelać bez bólu.

Na taką reorganizację o jakiej piszesz, bardzo słusznej zresztą; potrzeba będzie środków.

Ja mogę w tym partycypować, bo linia jest słuszna i zrobię to z chęcią pro publico bono.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie zgadza się. Jednak wydaje mi się, że w praktyce prędzej czy później skończy się tak, że na proszenie o dobrowolne wpłaty będzie już za późno. Uważam, że w tym przypadku metoda kija i marchewki w postaci płatnego dostępu odniesie większy skutek niż zachęcanie do stałych dobrowolnych wpłat. Szeroko zakrojona akcja informacyjna we wszystkich tematach z ankietą, z prośbą, żeby realnie uczestnicy określili ile mogliby wpłacać rocznie da już jakiś obraz jak wygląda sytuacja. Ktoś też kiedyś wspominał o jakiś odznakach typu brązowy/srebrny/złoty sponsor forum, które ktoś miałby pod awatarem, to też powinno pomóc.

 

Jeśli mogę coś zasugerować to zmianę regulaminu działu "oferty niezegarkowe" na mniej restrykcyjny. Kiedyś było tam po 3-6 stron ogłoszeń, a teraz po jest łącznie po 5 ogłoszeń. Nawet jak był tam mały bałaganik, to nie raz tam zajrzałem i coś kupiłem lub sprzedałem, teraz już tam w ogóle nie zaglądam i mam wrażenie, że nie tylko ja a większość. Ja zawsze wolałem wrzucić tam ogłoszenie niż na OLX, ponieważ tutaj klienci zawsze byli o niebo bardziej kulturalni. 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przystąpię do płatnego (rocznie) dostępu.

Popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Tak jak co roku proponuję ponownie rozważyć: darmowy dostęp bez możliwości pisania postów tylko do części tematów (w tym np. do "co masz dziś na ręku"), płatny dostęp (60-120 zł rocznie) z możliwością pisania postów do wszystkich tematów.

 

Niegłupia myśl. Może nawet symboliczna opłata rzędu 2-3 zł miesięcznie mogłaby zdziałać cuda. Warte przemyślenia.

 

Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Najprostszym rozwiązaniem jest ustawienie na swoim rachunku "stałej miesięcznej opłaty".

 

 

W jakim Ty świecie żyjesz? :)

Zrzucanie się ze znajomymi na wspólny wyjazd to droga przez mękę i przypominanie po 15 razy, a Ty oczekujesz, że kilkaset obcych sobie osób to ogarnie. To jest czynnik ludzki, który jest wszędzie taki sam i nic tego nie zmieni. 

To są argumenty w stylu "gdyby każdy dał na WOŚP" 5 zł to by zbierali prawie ćwierć milarda bez wysiłku. Zobacz kto i ile daje a ilu nie daje.

 

46 minut temu, memento mori napisał(-a):

Jeśli mogę coś zasugerować to zmianę regulaminu działu "oferty niezegarkowe" na mniej restrykcyjny. Kiedyś było tam po 3-6 stron ogłoszeń, a teraz po jest łącznie po 5 ogłoszeń.

 

Zgadam się w 100%. Praktycznie przestałem zaglądać na bazarek po zmianach :( 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pisar napisał(-a):

 

Niegłupia myśl. Może nawet symboliczna opłata rzędu 2-3 zł miesięcznie mogłaby zdziałać cuda. Warte przemyślenia.

 

 

W jakim Ty świecie żyjesz? :)

Zrzucanie się ze znajomymi na wspólny wyjazd to droga przez mękę i przypominanie po 15 razy, a Ty oczekujesz, że kilkaset obcych sobie osób to ogarnie. To jest czynnik ludzki, który jest wszędzie taki sam i nic tego nie zmieni. 

To są argumenty w stylu "gdyby każdy dał na WOŚP" 5 zł to by zbierali prawie ćwierć milarda bez wysiłku. Zobacz kto i ile daje a ilu nie daje.

 

 

Zgadam się w 100%. Praktycznie przestałem zaglądać na bazarek po zmianach :( 

Sądzę, że w niedalekiej przyszłości pełne skomercjalizowanie strony to konieczność.

Usługa będzie wówczas obarczona opodatkowaniem.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Sądzę, że w niedalekiej przyszłości pełne skomercjalizowanie strony to konieczność.

Usługa będzie wówczas obarczona opodatkowaniem.

Co dokładnie masz na myśli?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Co dokładnie masz na myśli?

To co Koledzy wyżej opisali. Płatny dostęp dla użytkowników.

Mając w pamięci to co kiedyś napisałeś i ja szczerze średnio to widzę, ale bez dobrowolnych wpłat forum padnie.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Rzeczywistość jest taka, że potencjalni reklamodawcy żądają od nas informacji dotyczących ilości odsłon strony w ciągu miesiąca i danych o grupie czy grupach unikalnych użytkowników.

I jaki problem? To raczej logiczne że jak ktoś ma się reklamować, to chce wiedzieć komu, więc nie rozumiem oporu wobec udostępnienia takich danych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast robić płatny dostęp, który kompletnie dobije to forum (tak jak było z bazarkiem), lepiej najpierw skorzystać z dostępnych możliwości finansowania (czyt.: przyciągnąć reklamodawców)? Bez obrazy, ale mam wrażenie, że jest ono zarządzane przez wspomniane osoby 60+, które nie bardzo ogarniają cyfrowy świat.

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast debatować i deklarować to wpłacajmy. 

PKS gdyby nie te "wspomniane osoby 60+" to tego forum już by nie było, a jeśli lepiej ogarniasz świat cyfrowy to zachęcam do dołączenia do stowarzyszenia i aktywnego działania na jego rzecz.


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.